Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Администраторът на форума да се намеси

Публикувано от greenbul 
Re: Администраторът на форума да се намеси
09-01-2009 - 13:26:02
polo75 Написал:

> Много разумно предложение...(в червено) само дето
> ВИНАГИ има някой, който им (му) (и) отговаря...от там и
> опасенията ми за заразност


Аз само добавям и "и" в червено, за да сме изчерпателни.

Re: Администраторът на форума да се намеси
09-01-2009 - 14:13:59
Да обаче темата е преместена в по малко посещаван раздел....и колкото и да си говорим просто ще бъде забравена !
Re: Администраторът на форума да се намеси
09-01-2009 - 14:27:25
avatar
А да сте забелязали че в тези низвергнати теми има интересни мнения *huh*
Re: Администраторът на форума да се намеси
09-01-2009 - 14:34:33
dival,

като че ли си съгласен, че темата не е за подминаване? Все пак, тя вече е на четири страници, а не на три.

Но пък и няма тема, която да не е била забравяна. В близкото минало имаше теми над сто страници, а те са били актуални с времето си. Тогава в този форум имаше хора, които съвсем нормално застъпваха и устояваха своите позиции. Нямаше истерични крясъци, несъгласия с чуждото мнение, защото просто преобладаваха интелигентните хора, и психарите, с присъщото им чувство за предпазливост, просто не бяха допускани в темите, за да ги "дрискат". ( използвам цитата без да съм искала разрешение от автора му). Въпреки, че психарите съществуваха, просто не им бе обръщано внимание. Темите бяха актуални с времето си, но все пак настъпва момента, в който вече няма какво да кажеш ...Просто времете тече, идват нови неща, нови събития, нови предизвикателства и нови хора, които ги обсъждат.


Тази тема, за да не бъде забравена, зависи от хората, които вълнува и от интереса, който тя създава. И въобще не зависи от това, в кой раздел е преместена.
И понеже ти си основател на кръчмата те поздравявам е една чаша вино, понеже аз съм негов почитател.

*drink1*
Re: Администраторът на форума да се намеси
09-01-2009 - 14:53:02
OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------
> А да сте забелязали че в тези низвергнати теми има
> интересни мнения


Забелязвам, Оунър. Аз също имам мнения, които не се покриват с нито едно от властващите две крайни позиции. Истината е черно-бяла. Ако изобщо я има.

smiling smiley
Re: Администраторът на форума да се намеси
09-01-2009 - 15:08:52
Много интересни мнения чета освен тук , и в темите за газ и газови котли, строителство и ремонти, има добри попадения и в юридическия форум, дори във вече споменатат кръчма понякога има страхотни изказвания - нали българина е силен на маса
Интересното е че понякое време на повечето от нас им писва да спорят , особенно с хора които нямат какво да правят
Написах няколко теми които биха били интересни за мен , но не знам как ще бъдат за останалите и затова не публикувам
Освен това винаги съм се опитвал да разгранича имотите в такива за спекула и онакива....
Реално цените се сриват заради спекулата...а тези които имат нужда от дом просто изчакват защото 100 к евро не ги берат от дърветата
Re: Администраторът на форума да се намеси
09-01-2009 - 15:31:01

Дивал, още преди повече от година-две бях написала моето заключение, а то е, че цените на пазара на НИ в България зависят от чужденците. В това число, обаче, включвам и имотите за спекула,т.к тяхното ценово равнище се отразява върху цените на всички български недв.имоти. Изобщо не искам да го натрапвам на никого.

При спада на преките чуждестранни инвестиции изобщо не е чудно, че ни очаква спад. До къде ще е той, никой не знае. Българинът никога не е имал огромни инвестиционни възможности и ако не бе се случил този балон, никога не би си помислил дори да спори с някого във такъв форум за имоти на теми цените нагоре-надолу....

Разбира се, има 4-5 % богати българи, които въобще не влияят на бълг. пазар, т.к. отдавна са си напазарували това, което искат; и ако се разделят с парите си на българския пазар, то ще е за нещо изключително хубаво като имот, както и за спекула. В тази връзка, у др.Иванов (колкото и да го псуват) има ценни мисли за това, което се случва на черноморския пазар, т.к масово АНИ-та са се преориентирали към последните купувачи у нас, а именно - руснаците. Ако чакаме българите да пазаруват у нас, това ще е равносилно да очакваш от умрял писмо. Българите така са задлъжнели, а пък и така ги е страх от всякакви (в т.число и измислени такива) кризи, че българските купувачи ги пиши АУТ поне за една година от тук нататък. Дотолкова за психологията на българина. Защото тя е и обективно продиктувана. От медии, вестници, интернет, кризата в УСА, лични неблагополучия и т.н






Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-09 15:35 от global.
Re: Администраторът на форума да се намеси
10-01-2009 - 08:27:49
Здравейте,

Отдавна не съм посещавала този форум, защото разбрах, че положението е отчайващо - много повече, отколкото в юридическите портали.
Не пиша, за да ме разберете, защото това едва ли е възможно, но съм провокирана от злобата, която излъчвате по отношение на потребител, който има мнение, различно от вашето.
Никой не ви кара насила да пускате мнения в теми, инициирани от вашия
" неприятел " и въпреки това го правите. И вместо собствениците на портала да са доволни от увеличената посещаемост и да не работят срещу себе си, те биват увлечени от тълпата, която е печално известно какъв заряд и потенциал носи...

Като вас мислят само хора, които са на заплата и които не могат да спечелят с ума си и един лев. И въпреки това, такива хора определят общественото мнение.

Въпросният потребител не пречи с нищо на този форум. Има други "по-страшни" от него тук, но вие не можете да го проумеете - няма как, няма с какво...

Поредната говорилня, която низвергва всяко мнение, различно и неразбираемо от общото. Наистина е тъжно, но както парламентът прилича на своите избиратели, така и на този форум му отиват точно тези мно-о-о-гобройни писачи-драскачи, които не разбират същността на пазарната логика и нейните приоритети.
Re: Администраторът на форума да се намеси
10-01-2009 - 10:10:49
Бунтът на клонинга.
Re: Администраторът на форума да се намеси
10-01-2009 - 10:34:53
OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------
> А да сте забелязали че в тези низвергнати теми има
> интересни мнения

Подкрепям горното мнение и мнението на zelen .

Явно много е трудно да търпим мнения различни от нашите. smiling smiley Дори да има човек с няколко ника , то си личи по почерка му кой кой е .
Другото е , че спокойно може да не четеш мнение на пишещ , който не ти харесва .

Като спреш няколкото ника на "врага" , то той сигурно няма да си направи нов?

Форума е отворена система , ако бъркам , кажете къде да си пусна документите /автобиография, препоръки от арменския поп , ТТ данни и др./ за да съм във ВИП форума?

Също така в други теми , модератор може да не търпи мнения различни от директивите на Драгалевци ще спаси България и да има цветущ език.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход