Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Невърнат кредит

Публикувано от Наско 
Re: Невърнат кредит
24-03-2006 - 15:54:30
Не само нашата нация. За да управляваш трябва или да наложиш репресии или да направиш хората зависими по тяхн ожелание. Опитите да се управлява общество само с обещания за светло бъдеще се провалиха. И ти остава или да колиш и бесиш, да всяваш страх, или да примамиш хората да задлъжнеят към теб. Реално се използват и двете неща - страх и зависимост. Къде повече, къде по-малко.
Не мисля, че сме изключение, просто последните години живяхме в доста свободно общество само страх ни вкарваха, ама явно не достатъчноsmiling smiley
Анонимен потребител
Re: Невърнат кредит
24-03-2006 - 16:14:43
Пред мене е "Програма Премия" и да ти кажа не е нещо особено.
Вярно 0.5% от лихвата ама пак си е пръчка - 7.4 + 0.1 комисиона за управляние та стават 7.5

А това дето от 0.75 ще ти го смъкнат на 0.5 - голям келепир smiling smiley) - то това е еднократно.
Re: Невърнат кредит
03-08-2006 - 16:01:15
Има имоти купени с ипотека, ако в бъдеще имаш финансови проблеми, но си информирал банката за това, банката ще ти даде 3-6 месеца гратисен период, и ще ти направи нов погасителен план. Освен това имотът след 5 години ще струва повече и ти мижеш да му търсиш пазарна цена независимо от ипотеката, аз съм имал такива случаи с мои клиенти и си продадоха имота на много добра цена върнаха дължимото на банката и си прибраха разликата.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход