Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София

Публикувано от Продавач 
Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
10-01-2008 - 11:02:34
Обемът на продажбите за януари-септември 2007г. е по-голям от янури-септември 2006. Виж статистиката в агенцията по вписвания.
Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
10-01-2008 - 11:13:41
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> В подкрепа на какво? Аз какво подкрепям я ми
> кажи?
> Аз подкрепям единствено във форума да не се пишат
> измислици или ако се пишат поне хората, които си
> ги измислят да не псуват и да не ругаят всеки,
> който не е съгласен с тяхното виждане за бъдещето
> на имотите.
>

тогава защо голяма част от темите създадени от теб са с апокалиптичните заглавия:
"имотите в софия ще скочат с двайсе-трийсе милиарда процента през 2008"
"имотите в българия ги очаква светло бъдеще"
"ипотечните кредити са далавера веднъж на 2 милиарда"

да! Ирак нямаха оръжия за масово поразяване, но всички повярваха, че имат. нали така?
и тая история с имотния балон е същата. всички повярваха, че ще забогатеят като купуват скъпо и прескъпо.
честно казано, започвам да си мисля, че една добра криза на тоя пазар ще се отрази много отрезвяващо на данъкоплатците. защото те са заблудените овце и постоянно се лъжат по лесни пари, пирамиди, имоти, фондова борса и т.н. smoking smiley
Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
10-01-2008 - 11:23:38
Rage,
Лошото този път е МНОГО ПО-ЛОШО ОТ СРИВА НА БАНКИТЕ И ПИРАМИДИТЕ. Тогава хората си дадоха спестените пари. Останаха на 0 в крайна сметка. Днес парите са дълг, т.е. загубата ще я изплащат 10-20 години поне напред. Това вече не е отрезвяващо, а направо убийствено. Договорите с банките са уж добри, но защитават на 100% банката и й дават пълна свобода да вдига лихвата, която на пръв поглед е фиксирана в самия договор. При падане на цената на имот трябва да доплащаш до близка до началната, а, щом си теглил кредит, нямаш пари за нея. Така идва нова ипотека, нови такси при ГПР 7% и скрити хватки да са 10% и се обвързваш да работиш за банката цял живот. Поне това беше спестено преди 1997.
Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
10-01-2008 - 12:05:41
Пуцов,
Локейшън е:
1. Зеленина
2. Транспорт и друга инфраструктура- кални улици в Манастриски ливади не е такова нещо, а уж е ТОП район
3. Място да дишаш, а не залепени през 5м прозорци да се гледате с комшиите от другата кооперация
4. Чисто място, а не събиране на боклука на 2-3 седмици и съответно- боклуци в краката на хората
5. Близко хубаво училище и детска градина за децата ти
6. Магазини и т.н.
7. Поликлиники и болници
8. Полиция и пожарна
9. Места за развлечение- заведения, кина и т.н.

Отметни сега тези неща за ТОП локацията Манастирски ливади примерно. Любима ми е, защото живея там.
1. Няма никаква
2. кални улици
3. кооперациите са залепени буквално една за друга
4. огромни бали боклуци и лаещи кучета по цяла нощ
5. няма училише или място за такова
6. Била на България, пазара в Борово, но няма нишо в самия квартал
7. има една частна болница на 1-2 км и поликлиника в Борово, ама пак са далеч
8. Полицията в Борово, но пак не е в самия квартал. Пожарна не знам...
9. 2-3 заведения в Борово и толкова...

Това не е локация!

Сложи сега ЛУКСА да си в кооперация на 7-8 етажа, което си е модернизирана панелка и вече кажи какво е ТОП на имота. Ламинат и PVC дограма? Е, поне е по-чисто в самото жилище от стара панелка. Не са жилели мърльовци преди теб, няма все още амортизация на самото жилише и толкова.
Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
10-01-2008 - 12:16:17
rage_against ,

като се сбъдне твоята прогноза, аз ще си купя 8-10 такива мезонета + къщи smiling smiley
И половоната ми познати ще купят по 10-20 броя
мечтател си ти
Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
10-01-2008 - 12:41:06
avatar
окsmiling smiley)) Дай линкове с тези "апокалиптични заглавия" да ги видимsmiling smiley Най-любопирен съм къде точно тези цитати, които си написал winking smiley ?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
10-01-2008 - 12:44:49
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> ок)) Дай линкове с тези "апокалиптични заглавия"
> да ги видим Най-любопирен съм къде точно тези
> цитати, които си написал ?
>
> Автоматичен подпис: Цените на имотите не се вдигат
> от брокерите, а от собствениците на имоти! Цените
> още не са спаднали, а кога и дали ще спаднат никой
> не може да каже със сигурност!
> Мотото на брокерите е да има повече сделки не сме
> ние тези хора, които искат цените да растат! Не си
> мислете, че притежаваме по 5 мезонета и сме едни
> доволни рентиери - ние сме едни от вас ако не сте
> го разбрали - обвинявайте ни на воля, че ние сме
> причината за високите цени ако това ще ви накара
> да спите по-добре!

айде спри да се заяждаш за дреболии. много добре знаеш за какво ти говоря.
ти си модератор на този форум и като такъв, трябва да се държиш като модератор, ебаси!
иначе ставаш един от флагманите на балонизацията. точно тия глупости се случваха с лайф-чойсите, лекс-овете, ййст-уест интернешънъл и други пирамидални глупости. всичките им шефове, собствени и поддръжници се надпреварваха да обясняват как цените на акциите им само ще скачат нагоре и нагоре. и не виждат причина цените на акциите им да слизат надолу.
това правиш и ти като съзнателно публикуваш постоянно заглавия и мнения на заинтересовани страни в продължаващото надуване на тоя имотен балон.
нямам намерение да ти ровя постовете и да ти давам линкове.
времето ми в момента е по-ценно от това да изобличавам пропагандата ти и поведението.

по-късно следобеда ще мина пак да си поиграйкаме winking smiley

Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
10-01-2008 - 12:54:32
avatar
Аз ли се "заяждам" аз ли кълнах и псувах!?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
10-01-2008 - 13:00:53
Дриймър79, аз съм съгласен с тебе, ама кой е виновен за тези неща. за всички тези неща са отговорни общината и управляващите. Какво да направим, като новия градоустройствен план на София се влачи умишлено 100 години и това позволи някой райони на софия да станат коптори за съжаление! И на мен ми е болно за това, защото живея в този град, ама кажи ми...

Love is all around
Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
10-01-2008 - 13:13:01
avatar
putsov Написал:
-------------------------------------------------------
> Дриймър79, аз съм съгласен с тебе, ама кой е
> виновен за тези неща. за всички тези неща са
> отговорни общината и управляващите. Какво да
> направим, като новия градоустройствен план на
> София се влачи умишлено 100 години и това позволи
> някой райони на софия да станат коптори за
> съжаление! И на мен ми е болно за това, защото
> живея в този град, ама кажи ми...
>
> Love is all around


Е как кой - АЗ :} :} :}
Аз съм виновен и за глобалното затопляне...ами спящите вулкани ако изригнат а - ще настане бедствие :}

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход