Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София

Публикувано от Продавач 
Re: Асанчо ама ти пак ли си тукsmiling smiley?
09-01-2008 - 19:07:59
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> >
> Автоматичен подпис: Цените на имотите не се вдигат
> от брокерите, а от собствениците на имоти! Цените
> още не са спаднали, а кога и дали ще спаднат никой
> не може да каже със сигурност!
> Мотото на брокерите е да има повече сделки не сме
> ние тези хора, които искат цените да растат! Не си
> мислете, че притежаваме по 5 мезонета и сме едни
> доволни рентиери - ние сме едни от вас ако не сте
> го разбрали - обвинявайте ни на воля, че ние сме
> причината за високите цени ако това ще ви накара
> да спите по-добре!


не започвай със самосъжаленията и ти.
утре ще се окаже, че не само, че не си брокер, ами си и прецакан от брокери.
и просто опитваш да закараш и други стадни животни към брокерския капан smoking smiley

що не си намериш някоя почтена работа, а се занимаваш с такива неморални, неетични и нечестни професии? посредниците нямат никаква принадена стойност, освен собствената си комисионна :ami:
Re: Асанчо ама ти пак ли си тукsmiling smiley?
09-01-2008 - 19:30:00
avatar
rage_against Написал:
-------------------------------------------------------

> що не си намериш някоя почтена работа, а се
> занимаваш с такива неморални, неетични и нечестни
> професии? посредниците нямат никаква принадена
> стойност, освен собствената си комисионна


Малейййййййй,ти да не си пастор? winking smiley
Що не споделиш колко е твойта "принадена" стойност и за какво я получаваш?
smoking smiley
Re: Асанчо ама ти пак ли си тукsmiling smiley?
09-01-2008 - 19:35:02
камелия Написал:
------------------------------------------------------
>
> Малейййййййй,ти да не си пастор?
> Що не споделиш колко е твойта "принадена" стойност
> и за какво я получаваш?

казвам се Рейдж Агейнст.
имам проблеми с алкохола.
жена ми ме напусна, децата ме напуснаха, баща ми се отказа от мен с "платена публикация" в държавен вестник и ме накара да си сменя фамилното име, за да не петня нашия клан.

моята принадена стойност е, че купувам алкохол само и изключително от български пивоварни, които използват български суровини, материали, труд и техника за производство на алкохол. smoking smiley т.е. парите, които изпивам един вид остават пак вътре в нашата икономика и се разпределят по магазинчетата на:
1. Баба Гинка
2. Чичо Митко
3. бай Миле

малка ми е принадената стойност, но поне си я "изработвам с честен труд" и леко увреден черен дроб. спя спокойно (непробудно) и имам чиста съвест с лек махмурлук :ami:
Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
09-01-2008 - 19:40:07
еййййййййй,Рейдж, вери гуд,вери гуд.
патриотична инвестиционна политика.
Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
09-01-2008 - 19:46:17
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> еййййййййй,Рейдж, вери гуд,вери гуд.
> патриотична инвестиционна политика.


smoking smiley аха!
и ако ти кажа, че и един лев не съм дал за чужда курва? само по български!
тая държава трябва да процъфтява, брат.
ако не си помогнем ние, чужденците няма да ни помогнат smiling smiley

ако имах повече пари щях и амфетамини от лабораториите на БКП-то да си купувам, ама не ми се задълбава с дрога winking smiley
виж, цигарите само от Булгартабак си купувам. и родопските гласоподаватели трябва да живеят.
Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
09-01-2008 - 21:14:51
вери гуд,вери гуд.
изключително добро инвестиционно портфолио.умело си разпределил ресурсите си по различните отрасли в бг икономиката.риска ти на загуба е нулев.
тва лято смятам да изплагиатствам от теб портфолиото ти.
ако не се появят форсмажорни обстоятелства(жена ми).......
Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
09-01-2008 - 21:40:21
Асене , днес си направих труда да прескоча до Експресбанк .Попитах "инвестиционният ми посредник "за нивото на прайм рейта (както го определяш ти).Ама много трудно може да се добереш до това инфо . Хе , хе -4.5 % .Скочих с тетъра , че не мога да доверя спестяванията си на банка с толкова нисък % по кредитите и се замислям да си ги оттегля. Натиснах и темата да ме открехне за логиката, как така кредитите могат да са по-евтини от депозитите.Получи се ,ама се поизпоти мадамата.
Асене ,забелязах , че прогнозата ти за увеличаване на подобни статии се сбъдва .Ооо , прогнозирал си го Ноември
:[forum.imoti.net]

А иначе за нашите медии съм си написал мнението (ще го копи -пеист , че не ми се пишат едни и същи неща)
Не ми се вярва в България лесно в общественото пространство да излезе информация за пад на тренда на НИ. На какво може да се надяваме , на медии или на брокери?
Хайде да си зададем още няколко въпроса .
Колко от работещите в меди са в родните си градове?
Дали не са си купили жилище през последните няколко години и то в големите градове където са им работните места?
По какъв начин са си осигурили необходимите средства за покупката?
Не е ли нормално да са имали „оптимистични” очаквания за работната си заплата? Все пак в тази сфера плащат добре.
Ако се проявят неблагоприятни тенденции на пазара, това ще засегне ли тях?
Отговора на един въпрос поражда още два въпроса , затова спирам.
Разбира се , че тези въпроси се отнасят и за брокерите.Те изкараха добри пари последните години.Нормално е желанието им това да продължи колкото се може по-дълго , по възможност безкрайно.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-09 21:43 от uravnovesen.
Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
09-01-2008 - 21:58:41
Продавач , ето и още един линк в твоя подкрепа :
[bgnewsroom.com]
Само не ми хареса това "директор на британската компания „Рокарч Естейтс”, която търгува с недвижимо имущество в България"
Някак си не ми звучи "независимо" smiling smiley
Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
09-01-2008 - 22:08:24
avatar
В подкрепа на каквоsmiling smiley? Аз какво подкрепям я ми кажи?
Аз подкрепям единствено във форума да не се пишат измислици или ако се пишат поне хората, които си ги измислят да не псуват и да не ругаят всеки, който не е съгласен с тяхното виждане за бъдещето на имотите.


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-10 08:20 от Продавач.
Re: С 50% поскъпнаха жилищата в елитните части на София
10-01-2008 - 09:58:22
Asene, ти ме предизвикваш и ме обиждаш много открито и елементарно, и се опитваш да се заяждаш с мен на каква основа? И какво си ме дебнал, ти тука си за да дебенеш ли, ************? И се казвам Пуцов, между другото. Аз наистина не мога разбера за какво пишеш тука и какво точно те притеснява. Аз пък какъв проблем съм за теб?!
Толкова ли не можеш да разбереш или поне да допуснеш, че и в България може да се случват някакви неща - какво за локейшъна - и тука живеят хора, нормални, работещи, създаващи семейство, за които това може да означава нещо. Какво като се строят комплекси, жилища, голф и спа, зле ли е това?
Кой кого е изманипулирал, и кого обвиняваш, че го прави?! Аз мога ли да те заставя да си купиш имот, а дори и да го направиш ти не си си хвърлил парите на вятъра. Да, някои британски и ирландски селяци може и да са били изманипулирани, но те са овчи мозъци - дойдоха всичките като стадо и си тръгнаха вкупом.
Аз повече няма да ти отговарям и съветвам всички, които наистина се занимават с имоти от доста време, било то като брокери или инвеститори (като kompas, Продавач, Kamelia и др.) имат реална визия за ситуацията и тенденциите на пазара у нас, и са интелигентни и разумни хора, да не се занимават с такива като тебе!

Успех в живота ти желая!

Love is all around



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-10 10:01 от Продавач.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход