Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко ще продължи спада на НИ ?

Публикувано от Dimitrovski 
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 19:24:14
изпълнителният директор на ТБ Алианц България Галя Димитрова

Мога да кажа само че жената е много наясно с бизнеса в България познавам работата и от близо.
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 19:31:24
Деси,сладурано....
аз също така си мисля.много е наясно жената.
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 19:36:02
Добре бе човек защо така говориш като не познаваш професионализма на тази жена,а аз съм имала удоволствито да разговарям и да работя с нея и много съм попила от нея.

Мерси за статията на kompas МЕРСИ.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-11-23 19:40 от desi88.
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 19:47:40
Деси,бейби
в бг много отдавна работех за застрахователно дружество българия.не казвам ,че жената не знае и не е професионалистка.
следващия пък,като си гукате с нея,моля те,питай я ,има ли чекова книжка и защо няма.и кога в бг ще се въведе чеково разплащане по пощата.и защо все още бг банковата система не е дорасла за такъв вид разплащания.
току виж на тебе ти е обяснила по по различен начин,от този, който тя дава в вестниците.....
за обикновения българин има една информация,за тези с връзките-друга.така ще видиш ти връзкарка ли си,или от обикновените.
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 19:47:50
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 19:54:13
Приятел аз знам от кои съм ама май ти не знаеш от кои си някой път говориш преди да си помислил щом не познаваш жената замълчи защо винаги трябва да напишеш нещо разбери не е задължително, само когато е интересно и вярно тогава пиши . confused smiley confused smiley
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 19:54:21
avatar
kompas Написал:
-------------------------------------------------------
> Прав си поуправих го много ясно но да ти кажа не
> съм влагал много пари в момента е на наем за офис
> на една фирма защото е на 1-ви етаж и това ми
> помогна и съм подписал с нея договор до края на
> 2008г.на 350 но след това ще дигна наема даже си
> мисля че се прецаках тогава че го драснах чак до
> 2008 амааааа това е да съм мислил навреме.


Един добронамерен съвет: Не се лакоми прекалено,да не останеш на сухо.Няма фирма,пък и физическо лице,готово да се мести като чергарин по сто пъти на година.Всеки търси поне едногодишен договор. smiling smiley
Ако надуеш наема,фирмата ще си търси площ в офиссграда.......и ще си намери. winking smiley
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 19:58:54
Do Калоянчев:

"Хитрец си ти Димитровски , хитрец !"

Za6to da sam hitrec,Калоянчев?
Ako bqh hitrec nqmahe da pi6a tuk I da 4akam info kato nqkoi maloumnik/kakto kaza Pundi/,da se hva6tam kato udavnik zA slamka za kazani repliki I da gi razglejdam pod lupa.
Hi hi hi na tova li mu vika6 hitrec?
Doizkaji se! winking smiley
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 19:59:57
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
Изпратено от: desi88 (IP съхранено)
Дата: November 23, 2007 07:54PM

Приятел аз знам от кои съм ама май ти не знаеш от кои си някой път говориш преди да си помислил щом не познаваш жената замълчи защо винаги трябва да напишеш нещо разбери не е задължително, само когато е интересно и вярно тогава пиши
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Деси,
аз знам от кои съм.ако ти не знаеш,нека ти кажа аз от кои съм:
аз съм от ЛОШИТЕ......от много лошите.
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 20:07:11
Димитровски . мисля че си ме разбрал и не е нужда да се доизказвам
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход