Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко ще продължи спада на НИ ?

Публикувано от Dimitrovski 
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 11:44:58
Компаса е прав, човекът е в час и знае за какво става дума. Такива ще бъдат цените в много райони на София в близко бъдеще. Така че вие, дето въобще не познавате пазара, нито инвеститори, строители и хора, които се занимават с градоустройство и регулация, както и посредници, престанете да правите тъпи анализи. То човек и да ви излиза с доводи, вие не можете да ги схванете, за това няма да си хабя клавиатурата да ви пиша повече. Успех!
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 15:49:32
Kompas , много се смях на твърдението ,че населението не обеднявало, само за последните 3 месеца цените са скочили с 30-40 % , т.е. ако последните месеци не ти се е вдигнала с толкова заплатата си на минус и това е само за последните месеци от годината и само говорейки ти за храни.

Това ,че обедняваме от ток, бензин и друго ти го спестявам !

Много се радвам че за 6 месеца 2 пъти са ти вдигнали заплатата , ако за тези месеци са ти я удвоили - забогатяваш, но аз се съмнявам.

Колкото за имотите ,които се продават на зелено може и така да е , но като гледам колко голям % ново е непродадено, силно се съмнявам !

Аз ти говоря за английските пенсионери - в частност, а ти за кои чужденци мислиш ?!
За баровците дето ще се надбягват да си купуват жилища в нашата чудна столица ?! Това вече не върви !
Ти тях ли чакаш ?!
ха,ха,ха

За необслужвани ипотеки в момента ти не си ли чувал ?!
Според банките са 2-3 % в момента , но едва ли някои им вярва !

А й да не забравя сфери е с Ф , а не с В
ха,ха,ха
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 16:24:27
Къде го видя този голям процент непродадено бе я намери апартамент хубав който в момента започва да се строи тези който ги гледаш тук че се продават това са най-не добрите апартаменти в СОФИЯ те за това се и продават .

За да купиш хубав апартамент трябва да познаваш инвеститор да знаеш как строи да знаеш бъдещите му проекти да разгледаш плановете му още на идеен проект и да капарираш така се прави стигнеш ли да купуваш от сайт или от брокер значи нищо хубаво няма да вземеш.

ОЩЕ ИМАШ ДА УЧИШ ПРИЯТЕЛ КАК СЕ ИЗКАРВАТ ПАРИ ОТ НИ
А за не обслужваните ипотеки /много грешиш /ти знаеш ли какви са апартаментите поне запозна ли се аз с тази банка с която работя няма нито един кредит който не се обслужва интересува ме сляпо и проверявам а и имам хора който работят там така че знам със сигурност а и ще науча един от първите за такива кредити и ипотеки.
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 16:29:33
Kompas ,не ме разбираш какво ти пиша sorry , може би си или глуповат или пък си един от десетките изгладнели брокерчета, които още не са разбрали ,че играта свърши .!

Нямам интерес вече към теб !!!
ха,ха,ха

P.s. пропусна да ми пишеш за забогатяването
ха,ха,ха
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 16:36:13
Не не повече с теб не коментирам ти си дошъл тук да говориш глупости а не нещо съществено разгледах ти всички постове то няма един с един еднакъв противоречиш си и се заяждаш със всички във форума и със всичко .

край не искам да ме притесняваш вече с твоите глупости.
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 16:43:16
Kompas , ти си луд човече !

Запиши се в медицинския форум за преглед !
ха,ха,ха

Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 17:00:16
3-4 години ще е спада, като ще е около 30-40%, разгледай назад във времето други подобни спекулативни цени. В Япония вече 15 години продължава спада, но там е малко по-различно smiling smiley, предполагам че и в САЩ нещата ще се развият като в Япония, времето ще покаже.

А компас щом смята, че чак след 3-4 години ще се стигне до пренасищане на пазара, то да купува колкото може. Дори да тегли потребителски кредити за първоначалната вноска, а за останалото ипотечен. Така няма да му трябват никакви пари.

Компас, купуваш поне 4 апартамента. Има банки който отпускат 50 годишни ипотеки, така че все ще се класираш с новогодишната си заплата. Даваш ги под наем. Като според теб в момента наема ще ти покрива вноската, а като се вдигне наема, то излизаш на печалба. smiling smiley
Щом знаеш как се печели от НИ, то предполаам знаеш, че с 2 апартамента нищо не правиш и си никой, така че поне още 2 купи. Пък дори и да се затрудниш с вноските, то за теб не е проблем. Продаваш за 1500Е квадрата и от 4те апартамента 2 си остават за теб, без да ти остава да изплащаш нищо smiling smiley Само не те знам какво чакаш, докато си пишем тук и то квадрата ще стане 1500Е smiling smiley

Относно сферата, то с Вера се ходи на кино, а сфера се пише с "Ф". Така ще го запомниш по-лесно.
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 17:51:28
АМИ КАКВО ДА КАЖЕМ НИЕ С ГАЙДИТЕ!
Според мен бедни са тези, които не могат да си погасяват кредитите - знате за коя страна говоря!!!!
Спад на кое казватеsmiling smiley!?
23-11-2007 - 17:53:01
avatar
[forum.imoti.net]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 18:20:53
Парцалев ,
Да вземем да ги надуем !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход