Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко ще продължи спада на НИ ?

Публикувано от Dimitrovski 
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 18:25:22
Компас, ти си нов във форума, но трябва да ти кажа, че Знаещ е в този форум още от 2004-5 година. Той работи (уж) в фирма за недвижими имоти, обаче знаеш ли колко пъти ме е развеселявал с посланията си. Даже го бях помолил веднъж да ме уреди с някое евтино апартаментче, дето все разправя, че били под път и над път. Останах си със чакането. Добре, че си свърших работата, без да чакам на неговите услуги. Та още тогава, 2004-5 разправяше колко били надценени имотите, и още тогава предричаше срив. Иначе, за майтап става във форума. clap: clap: clap:
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 18:31:41
И аз го наблюдавам този знаещ с неговите изявления за евтини имоти от отдавна и само глупости съм чула от него до сега. От 2005 до сега нищо което е казал не се е сбъднало само лъжи и глупави заядлици иначе да се ебават хората с него става да.
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 18:36:15
Хитрец си ти Димитровски , хитрец !
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 18:42:19
То който си е ЛЪЖЕЦ и ГЛУПЧО то му се личи от 100 км. а на този знаещ май само името му е такова а той е върхът на глупостта и невежеството.
край с него спрях да споря много тъп бе братче
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 18:56:27
Наблудател,наблюдаваш ли?....от наблюдателницата?
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 19:01:50
Клега Калоянчев, преди малко бях при Стоянка и Татяна от нашиО театЕр!
Казаха да надуваме гайдите, щото имало кой да ни погребе - да не му мислим много!
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 19:06:42
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 19:14:07
"Наблудател,наблюдаваш ли?....от наблюдателницата?"

Асене, и ти си нов в този форум, затова ще ти кажа, че предния ми ник беше "Наблюдател от Америка", но тъй като това звучеше малко стряскащо, го промених само на "Наблюдател". А иначе, да, наблюдавам, а когато трябва и действам :} :} :}
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 19:17:19
Галя димитрова?развитието на банковия сектор е по динамично от сащ и европа.
компас,браточка,питай я твойта димитрова въобще знае ли:
що е ЧЕК.още няколко десетилетия на динамично развитие и току виж и на димитрова са и дали чекова книжка.
маааале, че сте динамични.дерзайте,компас,дерзайте.
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 19:23:33
ето ти Наблюдател една от твойте форсмажорни флуктуации да си наблюдаваш: :} clap:

изчисли форсмажорната флуктуация на двете човечета-кое от тях ще извърши повече
актив в минута.
аиде наблюдавай си наблюдателно
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход