Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моят сценарии

Публикувано от greenbul 
Re: Моят сценарии
07-05-2008 - 08:53:14
Само да допълня, че аналогия с 1997г. засега не може да се прави. Както Начев спомена по-горе предстои изграждане на АЕЦ Белене, гозопровода Южен поток, най-вероятно ще има и Набуко, строи се голямо разширение на ТЕЦ Марица, строи се магистралата за Солун, Дунав мост 2, ще се почва втори метродиаметър в София...
Убеден съм, че много сторителни фирми ще изгорят , защото едно е да правиш баня, друго е да си подизпълнител на газопровод...Та това е логиката хем да има ръст в стротелния сектор, хем да има фалити - надценяване на възможностите води до това.
Re: Моят сценарии
07-05-2008 - 12:52:32
добре де лошо било ами кажете как да стане добре и как да направим така 4е да няма криза..о4ааквам конретни отговори
Re: Моят сценарии
07-05-2008 - 14:53:16
една интересна статия

[money.ibox.bg]
Re: Моят сценарии
07-05-2008 - 16:35:18
пак статии отговор исках аз -как нормалния 4овекда излезе или изобщо да не влиза в кризата ...не статии -отговор
Re: Моят сценарии
07-05-2008 - 16:51:42
аз в друга тема го бях пуснал

като от този момент започнем да харчим по-малко
и при покупка на стоки да избираме първо българските
Да започнем да работим повече
Да не купуваме скъпи автомобили само зарди едната гъзария
да не купуваме скъпи и скапани апартаменти на ТОП лакации
И да се молим на гастарбайтерите да пращат манги отвън

Асене,Куну -я си пращатйте полвината заплати в бг
Кът са прибере ша ви подара по едно партаменче в знак на благодарност

Нещо такова

Иначе аз бих изтрепал първо комунягите
Re: Моят сценарии
16-05-2008 - 10:04:16
Четиристотин хиляди румънци в момента закъсняват най-малко с месец с плащането на вноските по кредитите си.

Кучетата си лаят керванът си върви.

Батко ви каза какъв е сецарият и до тук всичко е случило.

Борсата падна ли - падана.

Казах ли, че последователността на пукане на балоните е балтийските страни и Румъния и след това ние - казах.

Сценарият както виждате се случваи и нема лабаво.

Тук разни умници се подиграват "виж-виж балонът не се пука". Да ама не. Има си сценарий и сценарият се случва. Събитията следват едно по едно както съм ги описал. Нужно е търпение.

Re: Моят сценарии
16-05-2008 - 12:55:20
Гриинбул искаш ли да се хванем на бас, че борсата ще тръгне нагоре?
Няма да ти обяснявам защо надълго и нашироко, просто интуицията ми говори , че ще тръгне нагоре. В интерес на истината не се интересувам от такъв вид комар (борсата е комар за хора, които отказват да приемат, че са комарджииsmiling smiley) и приемам на юнашко доверие, твоите думи , че в момента борсата върви надолу - ако някой преди да прочета твоето мнение ме беше питал щях да отговоря, че е тръгнала вече нагоре, ама явно още не е.
искаш ли да ас хванеш на бас с човек, дето понятие си няма от борси?
Re: Моят сценарии
16-05-2008 - 13:22:45
avatar
Аз продължавам да се чудя защо много хора си мислят, че чичо Пешо от Младост 2 продавайки си двустайния апартамент се интересува от тренда на борсата?
Чичо Пешо знае как вървят цените в района и изобщо не го грее борсата, долара и борда... Но ще трябва да мине още една година за да се разбере тази очевадна истина. Няма какsmiling smiley Ако не ми вярвате питайте и комшийката му леля Коца примерно winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Моят сценарии
16-05-2008 - 14:02:34
леле, продавач личи си че не разбираш от тези работи. чета ти мненията и се чудя, кога ти и камелия ще се намерите професии дето по ще ви прилягат? примерно, камериерка, пиколо, а тоя 4овек може да паркира лимузините, че ми се види малко по-умен.
Re: Моят сценарии
16-05-2008 - 14:06:32
Чичо Пешо не се интересува от икономически кризи, но те се интересуват от него. Ако няма пари за имоти, двустайния в Младост 2 си ще си загуби цената или ще си е вечно негов. Това, че някой не се интересува от нещо, не му помага с нищо. Аз например не се интересувам от болести, но те ме намират една след друга smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход