Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моят сценарии

Публикувано от greenbul 
Re: Моят сценарии
03-07-2008 - 06:36:51
kuku, приятелю отдавна не си поглеждал картата на Европа, а и спомените ти от географията явно са отлетяли, Рига е столицата на Латвия а ние говорехме за Литва - двете страни са съседни, но доста се отличават и в никъкъв случей не бива да се бъркат. Това е нещо като да объркаш Канада с УСА. Съглаен ли си че има разлика.
Re: Моят сценарии
03-07-2008 - 10:09:45
джулиус , какво полудя пак ..верно че дали ще четеш форума от миналата година или сега е едни и също ...има тук индивиди баба едно знае едно бае...но чак пък да се махаш , стои ..поне имаш логични обяснения , а има хора които четат
видя ли вчера онзи икономист как е чел всички постове на куку.....
АЗ СЪМ СИ БЪЛГАРИН
И ДА СЕ ГОРДЕЯ ....И ДА НЕ ГОРДЕЯ -ВСЕ СЪМ БЪЛГАРИН
ТАКА чЕ ПО ДОБРЕ ДА СЕ ГОРДЕЯ smoking smiley
Re: Моят сценарии
03-07-2008 - 10:46:53
Джулиъс,браточка,да не си смял да се покриеш.много съм бизи и нямам време да ти обърна внимание.
обещавам,след като минат празниците,да ти скъсам нервите подобаващо.
сори,че ти използвах филмчето.беше нужно за лабораторните ми изследвания в лабораторията.в името на науката беше само-никакви комерсиални цели.
аре,че требе да празнувам освобождението от английско робство и заточението в еврейско.
Re: Моят сценарии
03-07-2008 - 10:48:19
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> И Виенските данни ли са манипулирани?
> Аз тях искам да ми покажеш... Софийските ги знам!

И да не забравите да вземете предвид че средната заплата за Виена е 37 131 евро : [www.payscale.com]
т.е. 3083 евро/месец = 6160 лева/месец smiling smiley
Re: Моят сценарии
03-07-2008 - 10:56:36
само толкова ли е средната заплата????? за какво се изхвълят тогава .................
Re: Моят сценарии
03-07-2008 - 11:04:34
Хехе. Пак ли зачекнахте заплатите. Мислех че темата е изчерпана - има хора с 1500 евро заплата има и такива с по 300 затова има Централни квартали и крайни квартали. 1500 евро в хубавите квартали и 300 в крайните като, Люлин Надежда О. Купел етц. на квадрат и да си стиснем ръцете предлагам.
Re: Моят сценарии
03-07-2008 - 11:09:31
даже изобщо не споря , само не мога да разбера защо има хора които не могат да проумеят , че някои изкарваме парички в бг и изобщо не се впечатляваме от западния стандарт
Re: Моят сценарии
03-07-2008 - 11:18:19
barbaron Написал:
> И да не забравите да вземете предвид че средната заплата за Виена е 37 131 евро : т.е. 3083 евро/месец = 6160 лева/месец

dival Написал:
-------------------------------------------------------
> даже изобщо не споря , само не мога да разбера защо има хора които не могат да проумеят , че някои изкарваме парички в бг и изобщо не се впечатляваме от западния стандарт

Знам бе, дивал, че заплатата ти е повече от 6160 лева/месец и само от патриотизъм не си се преместил в Монако :}

А greenbul Написал най-умното за последните 2 години:
-------------------------------------------------------
> Хехе. Пак ли зачекнахте заплатите. Мислех че темата е изчерпана - има хора с 1500 евро заплата има и такива с по 300 затова има Централни квартали и крайни квартали. 1500 евро в хубавите квартали и 300 в крайните като, Люлин Надежда О. Купел етц. на квадрат и да си стиснем ръцете предлагам.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-07-03 11:22 от barbaron.
Re: Моят сценарии
03-07-2008 - 11:27:13
барбароне аз заплата нямам , всичко което избачкам като пари е с цената на много труд и висене пред компа
не мога да се преместя нито в монако нито където и да е и то не заради възможности , а защото точно тук и сега има доста работа...а бъдещето никои не го знае
за патриотизма -по горе нали написах -и да се гордея и да не се гордея все съм си българин (както и ти ) така че по добре да се гордея
и за да не съм голословен , като доидеш в бг да се видим викам smiling smiley
Re: Моят сценарии
03-07-2008 - 11:33:29
Леле, Джулиъс се покрива. И кой сега ще укротява Асен и Куку?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход