Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво мислите за Банкя?

Публикувано от Bune 
Какво мислите за Банкя?
02-11-2007 - 18:39:56
Здравейте, продадох си апартамента в София и сега търся място около града, с добри комуникации и перспективи. Ходил съм няколко пъти по работа в Банкя и го намирам за доста приятно градче, със своя атмосфера. Но нямам познати в района та се чудя дали не мога да чуя повече мнения тук на форума. Ако някой познава селцето моля кажете какво мислите? Какви са тенденциите в цените по отношение на другите райони около София, предимства и недостатаци? Комуникации, инфраструктура, Перспективност и т.н. Благодаря ви предварително!
Re: Какво мислите за Банкя?
02-11-2007 - 18:53:01
За гр.Банкя ли говориш или за с.Банкя (Трънско)???
Re: Какво мислите за Банкя?
02-11-2007 - 19:10:00
Прощавай, грешката е моя. Имах на ум Град Банкя, дето е до София.
Re: Какво мислите за Банкя?
02-11-2007 - 19:26:22
Ееее там си е супер! Има много минерлна вода и СПА центрове, а пък и не е далеч от театрите и концертните зали в София. Въздуха се сменя 20-тина пъти за денонощие!
Re: Какво мислите за Банкя?
02-11-2007 - 19:50:54
Partzalew, ти май ме взимаш на шега? Не е хубаво така sad smiley Та нали форумите са за това, да питаш и търсиш мнението на обикновените хора! Ако и другите участници са шегубийци като теб явно не съм попаднал на правилното място.
Хайде бъди жив и здрав.
Re: Какво мислите за Банкя?
02-11-2007 - 20:59:37
Буне, прав си за форумите - точно за това са, но не карай хората да ти изнасят лекции! Попрочети, поразгледай, поразпитай този-онзи и се яви във формумите с конкретна питанка, за да ти се отговори конкретно!
Аз лично ти желая да се настаниш и да живееш щастливо в това хубаво градче, Дето е до София!
Re: Какво мислите за Банкя?
02-11-2007 - 23:35:18
Ей Буне, Банкя не е просто хубаво, то е прекрасно!

Успех!
SHL
Re: Какво мислите за Банкя?
20-11-2007 - 01:14:41
Работил съм там 7-8 месеца и мога да твърдя, че Банкя си доста добро място за живеене. То вече си е почти квартал на София. Доколкото разбрах, освен минералните извори през Банкя минава и някакво уникално течение в атмосферата, което било много благотворно за човека. Това е което знам.

SHL - Строителство и ремонт

[www.bgremonti.com]

[www.otpushvane.com]

[www.dom.start.bg]
Re: Какво мислите за Банкя?
20-11-2007 - 04:39:26
Здрасти SHL,
Знаеш ли, само 3 или 4 пъти съм ходил в Банкя и на четвъртия път така много ми хареса, че си купих малко земя, като за една къщичка. Има страхотна атмосфера и дух в това градче, страхотно е. Виж това за течението не го знам. В интернет също няма много информация, а казват, че Гугъл знаел всичко, но нейсе, нали за това са форумите.
С поздрав,
SHL
Re: Какво мислите за Банкя?
20-11-2007 - 13:57:38
Geto Написал:
-------------------------------------------------------
> Здрасти SHL,
> Знаеш ли, само 3 или 4 пъти съм ходил в Банкя и на
> четвъртия път така много ми хареса, че си купих
> малко земя, като за една къщичка. Има страхотна
> атмосфера и дух в това градче, страхотно е. Виж
> това за течението не го знам. В интернет също няма
> много информация, а казват, че Гугъл знаел всичко,
> но нейсе, нали за това са форумите.
> С поздрав,


Предполагам, че някой от месните, могат да знаят за това течение. Мисля, че не си се излъгал, като си купил място там. Ако имах нужните средства и аз щях да направя същото. Може би след някоя и друга година....знае ли човек

winking smiley

SHL - Строителство и ремонт

[www.bgremonti.com]

[www.otpushvane.com]

[www.dom.start.bg]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход