Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цикълът при жилищните имоти. Къде се намираме?

Публикувано от Don 
Re: Цикълът при жилищните имоти. Къде се намираме?
16-12-2007 - 21:35:48
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> Пешо,ти в англия ли беше?май някъде четох,че си
> в бг сега,или се лъжа?

В БГ съм си. Имам много близък роднина на запад (Европа) и обмислям и аз скоро да се махна от тук.
Re: Цикълът при жилищните имоти. Къде се намираме?
16-12-2007 - 21:53:48
nacheff, благодаря за картинката!

38,3 НИ
27,4 финансово посредничество
12,8 строителство
5,9 търговия
1,7 преработваща промишленост
7,8 други

Явно имам малко проблеми с четенето, защото сбора не е 100, но видяното е доста плашещо.

Над 80% от ПЧИ са в НИ и финансирането им smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Цикълът при жилищните имоти. Къде се намираме?
16-12-2007 - 22:36:19
Пешо,пожелавам ти късмет
Re: Цикълът при жилищните имоти. Къде се намираме?
16-12-2007 - 23:38:02
Благодаря ти! Може и някой съвет да ти измъкна, като му дойде времето smiling smiley
Re: Цикълът при жилищните имоти. Къде се намираме?
17-12-2007 - 00:18:26
Пешо,с удоволствие
Re: Цикълът при жилищните имоти. Къде се намираме?
17-12-2007 - 01:02:27
Петър,и от мен успех!
Re: Цикълът при жилищните имоти. Къде се намираме?
17-12-2007 - 04:54:33
ето ви малко дезинформацийка:

[www.largo.bg]

някъв сайт за имоти,цитиращ уникалния вестник ПАРИ.....

първите групи руснаци щели да идват да купуват януари????и няма да си играят,ами цели сгради ще си купуват....ама януари.

и после:
било въпрос на престиж за заможните руснаци Банско??????

и после:
някакъв си инвеститор също такива му били прогнозите(вече е инвестирал смело явно)
според същия,руснаците били оживили вече и пазара на НИ по морето?????

колко лъжи в толкова малка статия-тия от ПАРИ си реализират пълноценно всяко свободно място във вестничето им.

ама най интересното е най накрая:

още едно комплексче са пуснали за продан-с 204 апартамента......
казвах ли ви за фондчетата,че почват да плюят кръв...на кой от тях е комплексчето?и кой ще им го купи?сигурно руснаците....януари.....ама кой януари???

а,дааааааааааааа и голф комплекс....ами да ме бяха питали аверите на Папазов,щях да им кажа,че такава инвестиция в бг е обречена на неуспех и свързана с много акционерни загуби.
и какъв голф комплекс за 2 300 000евро???на колко декара е ?на 5?с колко дупки за игра е ?с половин дупка?
е може би е 20 пъти по малък от стандартен голф комплекс,ама за това е сигурно суперлуксозен......
и него руснаците ше го купят януари.не виждам защо се притесняват тия фондчета и пръскат пари за поръчкови статии?????




Re: Цикълът при жилищните имоти. Къде се намираме?
17-12-2007 - 08:51:03
"Иначе много мекерета направили пари (и само твърдящи че правят "бизнес" - т.е. работа) по света биха имали власт - за щастие липсва им авторитет. "
ДАй ми пример поне за едно мекере, което има много пари и няма никаква власт, никакви връзки с властта?
Re: Цикълът при жилищните имоти. Къде се намираме?
17-12-2007 - 09:07:17
Don Написал:
-------------------------------------------------------
> Joan,
>
> радвам се на включването ти. Не ми приемай думите
> за договорите буквално, просто внезапното ти
> изчезване след толкова време активност беше
> заместено за жалост от компаси, батета, брокери,
> чиито мнения не си струва и да се четат, пък какво
> остава да се отговаря.
>
> За мен името Койчо Белчев беше напълно непознато
> до излизането на това интервю, но като му прочетох
> кратката биография съм на мнението, че човека
> заслужава особено внимание. Радва ме, че има
> българи създали си огромен авторитет изграден на
> това, което са постигнали.
>
> Реално погледнато в интервюто не се казва нищо
> конкретно, но се засягат няколко много важни
> въпроса, над които човек си струва да се замисли.

Don,

Ами стойностните неща за коментиране, за съжаление, са много малко, според мен. Когато реша, че някой/нещо си струва да бъде коментирано - както виждаш - има ме smiling smiley

По въпроса за възрастния господин вече си казах мнението. Не робувам на авторитети, а по повод завистта - малко са хората, на които завиждам благородно, и никой от тях не е в "елита" - нито бизнес, нито политически. Това, че някой си имал много пари за мен изобщо не е критерий за стойностна личност, даже напротив. Естествено, мерилото за "стойностна личност" си е моето smiling smiley Въпрос на ценностна система.

Иначе всеки си има мнение и си е в правото си да го отстоява. Само ако може, да е без грубости. Ама май не може......

Abu
Re: Цикълът при жилищните имоти. Къде се намираме?
17-12-2007 - 09:08:16

"ДАй ми пример поне за едно мекере, което има много пари и няма никаква власт, никакви връзки с властта? "

... Михаил Ходорковски?

Иначе аз мисля, че авторитетът не зависи от богатството. Може би от съотношението придобито/върнато към обществото. Естествено, за да те забележат, трябва да си напред в класацията, но пък за да си авторитетен, трябва да даваш повече, отколкото получаваш. Това някак не отговаря на корпоративната култура да се отделя бюджет за PR.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход