Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как щесе отрази Нефто провода Бургас- Алексанрупулис на цените на имоти по черноморието ?

Публикувано от filmatoplo 
Re: Как щесе отрази Нефто провода Бургас- Алексанрупулис на цените на имоти по черноморието ?
29-07-2007 - 13:55:04
Очудва ме факта че , знаещи и можешти коментатори от форума не взимат участие .Ако се реализира проект ТРЪБАТА и се оплеска черноморието това ще има ефект на домино и към цялата страна чеи зад граница или ( нарочно ви предизвиквам ) ще чакате като лешояди и каквото остане да плечкосвате .
Re: Как щесе отрази Нефто провода Бургас- Алексанрупулис на цените на имоти по черноморието ?
02-08-2007 - 10:49:28
Има светлинка в тунела :

[burgas.dir.bg]
Re: Как щесе отрази Нефто провода Бургас- Алексанрупулис на цените на имоти по черноморието ?
03-08-2007 - 20:02:25
Предизборни трикове но дано нещо се направи .
Re: Как щесе отрази Нефто провода Бургас- Алексанрупулис на цените на имоти по черноморието ?
07-08-2007 - 19:21:10
Ето газопровода се издъни ,това е ясен знак че и петролопровода щесе пукне . :g:
Abu
Re: Как щесе отрази Нефто провода Бургас- Алексанрупулис на цените на имоти по черноморието ?
07-08-2007 - 19:25:04
Топло,
Все си мисля, че проблемът няма да е в петролопровода, а в танкерите. На сушата разливите чат-пат се ограничават. Стане ли авария с танкер в морето - м..... .. ....о!
Re: Как щесе отрази Нефто провода Бургас- Алексанрупулис на цените на имоти по черноморието ?
07-08-2007 - 19:49:48
Аз бих ги разделил 50 на 50 по суша и море .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход