Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как щесе отрази Нефто провода Бургас- Алексанрупулис на цените на имоти по черноморието ?

Публикувано от filmatoplo 
Как щесе отрази Нефто провода Бургас- Алексанрупулис на цените на имоти по черноморието ?
23-07-2007 - 21:04:16
Да допуснем че се построи нефто провода Бургас - Александрупулис и надвиснат екологични опастности , как мислите ще се отрази това на имотите и туризма по нашето черноморие - защото те са свързани ?
Според мен, построяването на нефтопровода ще се отрази негативно на цените на имотите в района на Бургас и цялото Южно Черноморие. Основната движеща сила на цените на имотите в тези райони са чуждестранните купувачи, а те едва ли ще продължат да купуват и инвестират дори при минимална теоретична опасност от нефтени разливи.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-07-23 23:02 от Любопитен.
Re: Как щесе отрази Нефто провода Бургас- Алексанрупулис на цените на имоти по черноморието ?
24-07-2007 - 10:06:01
Сега на 2 септември 2007 год. в Бургас щесе проведе референдом за нефтопровода - въпреки че това засяга не само Бургас . Дано хората усъзнаят в региона какво ги чака .
Ти първо се опитай да завършиш трети клас - написал си две изречения с девет правописни грешки :}
Re: Как щесе отрази Нефто провода Бургас- Алексанрупулис на цените на имоти по черноморието ?
24-07-2007 - 15:42:32
Лигльо- защо искаш да омаловажиш толкова сериозна тема , да исключим че аз съм я писал .
Тези дни плажовете край Бургас са били замърсени с 30-40 тона нефтопродукти изпуснати от танкер, предназначен за Лукойл. А какво ли ще стане, когато стотици танкери всеки месец започнат да разтоварват нефтопродукти за тръбопровода?!?
Този път забелязвам само една правописна грешка. Посочи пощенски адрес - за начало ще ти пратя безплатно "Правописен речник на българския книжовен език".
Re: Как щесе отрази Нефто провода Бургас- Алексанрупулис на цените на имоти по черноморието ?
25-07-2007 - 17:52:33
Щом си толкова начетен защо изхаби 300 букви не по темата ? Засрами ме с един исчерпателен и компетентен одговор по нея.
Re: Как щесе отрази Нефто провода Бургас- Алексанрупулис на цените на имоти по черноморието ?
27-07-2007 - 01:49:20
Tozi forum za uchiteli li e?... spinning smiley sticking its tongue out
Re: Как щесе отрази Нефто провода Бургас- Алексанрупулис на цените на имоти по черноморието ?
27-07-2007 - 15:27:28
А дали има някъде информация къде по-конкретно ще минава този нефтопровод?
Благодаря!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход