Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПАНЕЛА - ами това е най-хубавото животно!

Публикувано от ivo107 
Re: ПАНЕЛА - ами това е най-хубавото животно!
07-08-2007 - 23:45:03
камелия Написал:
----------------------------------------------------

> Да си чувал нещо за търсене и предлагане? Така е
> постигната цената.Интересното е,че празни панелки
> няма,но празни нови блокове има.......


Камелия,
дали съм наясно?Не се съмнявай!Аз,обаче,съм убеден,че и ти си наясно с факта,че нито предлагането,нито търсенето са такива,каквито се представят.Тази "постигната"цена,много често не е цената на която се реализира продажбата.И това го знаеш,нали?А за празните панелки-не се заблуждавай!Ако се подобри стандарта на живот на хората,ще видиш,как бързо ще се изпразнят.А новите жилища не винаги се купуват от нуждаещи се.Често, те са просто инвестиция.

> пп.Кривиш си душата за годините на панелките-те се
> строяха до 1990г. И са доказали,че са издържливи.А
> какво е доказало новото строителство?

И старецът на 90 год.е издържал на времето,но си е.... старец!

spinning smiley sticking its tongue out
Не искам да бъда разбран погрешно,има още хляб в панела.Както за него,така и за новото строителство ще си има клиенти.Не смятам,обаче,че цената му е оправдана. smiling smiley
Re: ПАНЕЛА - ами това е най-хубавото животно!
08-08-2007 - 13:58:01
В панел съм отгледан и в панел ще умра smoking smiley
само да не ми строят нови кооперациики в турско жълто, че развалят готината соц. архитектура



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-08-08 17:04 от Victor.
Re: ПАНЕЛА - ами това е най-хубавото животно!
10-08-2007 - 16:56:52
По отношение на поддръжката на общите части в новопостроените блокчета съм сигурен, че е само въпрос на време да заприличат на общите части на панелките. Нали в тези нови блокчета живеят същите хора от панелките, които са решили да upgreat'нат апартаментчето или такива, които до сега са си поддържали само собствения двор с доматите. Всичко ще се избуши за нула време. А като прибавим и качеството на изпълнението на строителството нещата стават още по песимистични :crazy:
Re: ПАНЕЛА - ами това е най-хубавото животно!
13-09-2007 - 14:13:32
Здравейте,

Ахааа...много съм съгласен с dedo Mrazzz clap:

Поздрави,

smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход