Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съратник на Сорос предрича срив на цените на имотите

Публикувано от kuku 
Re: Съратник на Сорос предрича срив на цените на имотите
27-03-2007 - 11:13:21
Редовния човек, отдавна е ...... супата, щом и със 50 годишни заплати на може да си купи жилище. Не изкючвам възможността за срив, защото са ставали и ще стават пак, а и винаги едни губят, други печелят и тези дато ще спечеля може и да подбутнат процеса. А който се надява на държавата - горко му.
Re: Съратник на Сорос предрича срив на цените на имотите
03-04-2007 - 01:58:22
Пантер мисля че трябва малко да се усмисли това Сваляне от данъй което се прави в САЩ. Значи ли това че ако имаш да плащаш примерно 25 000данък и таксата ти е да кажем 10 000 ще ти приспаднат тези 10 000?
Няма такова нещщо брато и ти го знаешможе би но така се залъгват измамените.
Ако имаш инкам 100 000 и лихвата по заема ти е /или таксата/ тези такси се снемат от брутото и ако си разбиеш таксите ще видиш че нищо не ти се приспада - е може там 1000-2000 но те са само за уловка дарагой.
Re: Съратник на Сорос предрича срив на цените на имотите
03-04-2007 - 09:47:12
Щом вестниците в България пишат за проблемите на САЩ значи положението наистина е трагично

В САЩ банкрутира най-големият кредитор за "рискови" ипотеки
Re: Съратник на Сорос предрича срив на цените на имотите
03-04-2007 - 11:52:41
Вануш. Като цяло си прав. Ама ако имаш доход 100К, месечния ти доход е 8300, чисто може би около 7К (съвсем-съвсем грубо).
$2000 ти е почти 30% от един чист месечен доход.
Така че има и уловка, ама $2000 бонус са си $2000 бонус. Никой няма да се откаже да ги вземе. smoking smiley
Re: Съратник на Сорос предрича срив на цените на имотите
03-04-2007 - 17:26:28
? какви доходи, какви бонуси
90 % от насалението не му стигат парите за храна
какво ви е прихванало всички
има хора с вноски по кредити и лизинги 2 пъти по-високи от реално получаваните пари и всеки месец искат от мама и тати и познати ....
Re: Съратник на Сорос предрича срив на цените на имотите
03-04-2007 - 17:34:12
Камикадзе в страната в която живея , гладни хора не виждам. Айде не прекалявайsmiling smiley
Re: Съратник на Сорос предрича срив на цените на имотите
03-04-2007 - 17:35:17
Ако някой е гладен да хоид да лепи на Стефан изолацията, Стефан ще е навит 1000лв на месец да дава стига съвестно да се работиsmiling smiley
Re: Съратник на Сорос предрича срив на цените на имотите
06-04-2007 - 00:14:19
avatar
4ovek Написал:
-------------------------------------------------------
> Камикадзе в страната в която живея , гладни хора
> не виждам. Айде не прекалявай


И в коя страна живееш?
Re: Съратник на Сорос предрича срив на цените на имотите
06-04-2007 - 02:57:49
Panther1 аз се отказвам от този бонус, и как няма да се откажа, ами след като ми вземат примерно 30 - 40 хиляди моргич защо са ми тези 2000 а?
Ами те и от лизинда на колите приспадат и от какво ли не , от теб се иска само веднъж да се захване да плащаш а после става за цял живот.
Аз да ви кажа до сега не съм случил на организация, или човек който наистина да предлагат на обикновенния човек нещо ей така. Всичко са измамници и наверно знаеш поговорката че безсплатен обяд няма, не е имало и няма да има.
Човек в страната в която живееш гладни не вицдаш защото не гледаш. Сам ти знаеш ли че същата тази страна е с най-висок процент на инфаркти?
Ами откъде да знаеш след като няма статистика
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход