Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мойта гледна точка на клиент

Публикувано от stefnchavdarov 
Мойта гледна точка на клиент
18-02-2007 - 15:52:39
Здравейте,

Аз съм прост клиент и правя сметки през 6 месеца последно време при всяко прекрачване на известна граница в банковата сметка. Тези 2 седмици проверка на пазара реших да пиша в някакъв форум някакъв текст, че да не е на празно...

Принцип - не се интересувам от тенденция, нито от бъдеща печалба - търся къде да живея, да го "ььь" не е приказка за кръчма за колко сме зле или велики...


Етап 1:
имам 5 лева, но и работя за повече вече.. хмм
дали мога да си купя 2те стаички в Люлин за 40 лева? - Ех мечти... (интересно как това е мечта, но карай) - не става - работната ми заплата не е видима пред банка.


Етап 2:
имам 10 лева, работната ми заплата пак не е видима, но дадена банка ще ме приеме.... Интересно как 10 лева вършат същата работа както и 5-те лева преди пред строителите....
Интересно как и 35 евра струва апартамента който искам, но 30 ми е горна границя.


Етап 3:
имам 15 лева, (хммм 15 лева са толкова, колкото и 10те преди за строителите)
!!!Ура - работната заплата е почти видима (малко късмет съм извадил) и позволява да празнувам любилей и край на мъките по кредит-а в една и съща година?!?!?!? -
Ми щом трябва
- Нека сега да видя какво мога да си позволя? Идват веднага мисли за "Какво става с двустайни апартаменти?!?", "Еврото кога претърпя инфлация", "Качеството и материалите на строеж се вдигна толкова много и повлия на крайната цена ли?"///
Малко над 40 евро!?! да го вземат мътните - не можа ли да е 35?

Клишето "еми сега" - Еми до след 6 месеца, когато ще мога да си позволя 42-43те евра, пък дано не струва 48 тогава .... иначе пак .... и пак ... и пак .... и пак ...


Ваш софиянец по рождение
Стефан
Re: Мойта гледна точка на клиент
21-02-2007 - 12:19:37
Тъп съм и нищо не разбрах.
Какво точно питаш?
Re: Мойта гледна точка на клиент
21-02-2007 - 13:05:35
Ти адаш, май с две думи питаш това, което и аз след като тухлите от 70 станаха 80 ст за 1 месец:
- какво им се промени на тия тухли, освен че ги намокри дъжда в склада ви, че им вдигнахте цената с 10 ст. Отговор - качиха ни се разходите за съхранение, ерго - поскъпна зенята на Околовръстното, тока, нафтата, бензина за да ида на работа, детето иска повече пари, в магазина искат повече за хляб и сирене - ние кво, да не сме балами, че да държим цените същите...

Виж, адаш, въпросът с цените и основанията за вдигането им или въобще за движението, очакванията и т.н. - половината форум е свързан с това. Чети на воля. Ако обаче очакваш някой да ти таде еднозначен отговор дали и какво да направиш за да си решиш проблема, няма да дочакаш. Съветници много, но решението е твое.
А най-простият коментар относно спекулацията е: по света и у нас всяко нещо струва толкова, колкото пазарът е готов да плати.
Просто, като български политик!
Вече дали кога, докога и колко - виж горе.

Стефан
Re: Мойта гледна точка на клиент
15-03-2007 - 14:02:44
Реплика!.....а защо ли все още има тухли на 0.67лв./бр1-а до скоро бяха 0.65, а слабо се купуват?...Може би,понеже сме директни вносители,и някои не могат да си вземат комисионната!!!... clap: clap: clap: :} :} :} confused smiley
Re: Мойта гледна точка на клиент
15-03-2007 - 14:08:46
Реплика!.....а защо ли все още има тухли на 0.67лв./бр1-а до скоро бяха 0.65, а слабо се купуват?...Може би,понеже сме директни вносители,и някои не могат да си вземат комисионната!!!... clap: clap: clap: :} :} :} confused smiley ......0885368898/директен вносител от Сърбия,Македония и Гърция/-фирма "Гориво-ООД"-с транспорт директно до обекта на строителя
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход