Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

моля за коментар какви са реалните цени и кога ще се активира пазарът на земя в с.Дуранкулал

Публикувано от bega4aa 
моля за коментар какви са реалните цени и кога ще се активира пазарът на земя в с.Дуранкулал
14-03-2007 - 16:18:25
[bgcolor=blue][/bgcolor]

родът ми има няколко имота в с.Дуранкулак и по точно на 300м метра от граничният пункт с широк излаз към главният път.Каква е тендентцията ще имали тарсене в този район на земя и каква е очакваната цена. 15 Е приемлива ценалие ?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-03-14 17:06 от bega4aa.
Abu
Re: моля за коментар какви са реалните цени и кога ще се активира пазарът на земя в с.Дуранкулал
14-03-2007 - 20:18:26
bega4aa
Преди три години имах интерес, цените бяха 5 евро/м2 без регулация и 10 за регулация. Разстояние до морето между 500 м и 2 км. Възможности за ток и вода имаше с доста уговорки. Това, което отказа клиента ми (с моя помощ), беше неизменният каламитет точно в разгара на сезона. Учудвам се, че изобщо се наблюдава някакво покачване на цените в този иначе прекрасен район. Просто на "пухчетата" не им понася природата.
ПП Под "пухчета" разбирай секви гъзари с кинти, дето ако нямат банкомат на една пряка са загинали. Иска ми се по-читавите райони да останат незасегнати от комерсиализацията, ама трудна работа.
ПП2 Ако имаш нещо на морето, веднага ще запитам при сърфистчетата - имат интерес и големи възможности. Идеалните ползватели - искат само ток, вода/кенеф и барака за инвентара - другото е на колела и палатки. Може и без ток, без вода/ кенеф, ама трябва море.

Не съм брокер.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход