Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как се формира цена на парцел за жилищно строителство

Публикувано от Chilio 
Re: Как се формира цена на парцел за жилищно строителство
27-03-2007 - 14:27:31
Точно обратното е - когато си живял в бедност даваш луди пари за глупости. Един човек свикнал с богатството няма нужда от толкова парадиране колкото човек живял в бедност.
Просто следи изявите на семейство Бекъм и ще разбереш за какво става въпрос, когато някой забогатява изведнъж.
Аз лично предпочитам всяко година да ходя някъде далеч, отколкото да си купя къща на брега на ЧЕрно море. Обаче един английски каруцар вижда в това единствената възможност да има имот на брега на море в държава със закони същите като в неговата държава.
Re: Как се формира цена на парцел за жилищно строителство
27-03-2007 - 15:08:42
Като цяло съм съгласен - по-лошо нещо от парвенютата няма, макар че хората са различни и не е най-важното нещо дали са потомствено богати или бързо забогатели.

А английските каруцари ако си мислят, че законите в Бългаия са като във Великобритания, много яко са в киреча smoking smiley
Дори и на хартия да има някои общи неща ... на практика ...
Re: Как се формира цена на парцел за жилищно строителство
27-03-2007 - 15:15:45
ДА остави субективното мнение, колкото и да е идтъркано - щом си член на ЕС се предполага, че няма да те осъдят на отрязване на ръка з атова, че си опитал да гепишsmiling smiley
Re: Как се формира цена на парцел за жилищно строителство
03-04-2007 - 01:51:21
Човек наверно имаме различно измерение за "забогатял човек"
Серм Бекам има много милиони а в БГ много милиони имат много малко хора. Потенциално забогателите готови да живеят като Сем Бекам мисля че в БГ няма да има много време още.
Тук за богаташп че счита човек с по милион два и той в никакъв случай няма да купи къща за 3-4 милиона и да изплаща както се прави по широкия свят от промитите мозъци който казват така"Сега мога да си позволя"
Зато ва реалните копувачи са от друг калибър и друго разбиране за лукс.
Е може да греша разбира се но като се поогледаш в реалния свят и обкръжаваща среда мисля че съм прав
Re: Как се формира цена на парцел за жилищно строителство
13-11-2007 - 00:28:29
Здравейте ,
Аз съм младо момче от Варна и искам да стана строителен предприемач .
Както прочетох от коментарите ви разбирам че вие сте компетентни хора. За това ви моля да ми обясните с какво се занимава строителния предприемач и какви са стъпките да станеш строителен предприемач . Не зная от къде да намеря такава информация .

Благодаря ви предварително .
Re: Как се формира цена на парцел за жилищно строителство
13-11-2007 - 18:54:40
Здравейте,
Аз съм вече попреминало момче от Софийските села и искам да стана кинозвезда и международен плейбой. Както прочетох от коментарите ви разбирам че вие сте компетентни хора. За това ви моля да ми обясните. Не зная от къде да намеря такава информация .

Благодаря ви предварително .
Re: Как се формира цена на парцел за жилищно строителство
13-11-2007 - 23:49:37
:crazy: Ти си някъв тапар ве
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход