Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?

Публикувано от asesina 
С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
22-01-2007 - 17:30:43
Здравейте, кажете ми, моля ви вашите прогнози за поскъпването, поефтиняването или задържането на цените на старите жилища в центъра подходящи за офис...
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
22-01-2007 - 18:12:51
съжелявам, грешка: поевтиняването
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
23-01-2007 - 00:29:47
Сега като чета вашия пост и се сетих за вечното ми раздразнение, породено от факта, че под център, всъщност се разбира едно твърде широо за София понятие.....
Смятам, че в реалния център няма да има повтиняване а имотите, независимо какви са тенденциите в останалата част на града.
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
23-01-2007 - 00:59:15
Района около НДК, посока към английско, полско, унгарско посолство? Тенденции?
Личен интерес, моля, имам нужда от съвет.
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
23-01-2007 - 09:32:10
Моето непрофесионално мнение на икономист, не брокер, е че тези имоти няма да паднат, напротив, ще държат цена.
Докато София няма инфраструктура, да живееш в центъра е удобство и лукс в някои отношения, виж за уеек-енда си отиваш на къщата извън града. Така е в повечето европейски столици, каквато и ние някога ще станем. Така че, не смятам, че ще видите трайна тенденция надолу, възможно е временно да се отдръпнат купувачите, но ако имах имот в центъра не бих продавал, освен ако не е налеващо.
И ако е, бих искал кредит срещу него, считам че с темпа на инфлацията и потенциала за поскъпване на този имот, кредита би ми се вързал почти без пари...
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
23-01-2007 - 09:42:32
Не казваше ли, че ипотеката е голямо набутване у нас? smiling smiley
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
23-01-2007 - 09:54:58
И аз поддържам мнението на Стефан, още повече, че този район в момента (около английското, унгарското и полското посолства) държи от най-високите цени за София, може би само Докт. паметник е повече от него.
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
23-01-2007 - 10:01:04
Под център разбирам района около Витошка, например Солунска, Парчевич, Гладстон... Благодаря ви за мненията
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
23-01-2007 - 10:11:31
avatar
Няма да има поевтиняване и според мен. Въпреки, че скоро няма да има възможност да се наемат жилища за офиси ако не са на партерен етаж с отделен вход. Защото дори да не могат да се отдават под наем за офиси ще бъдат отдавани под наем за жилища и пак ще носят доходност на собствениците им.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
23-01-2007 - 10:49:02
Da Boby, продължавам да трвърдя, че да взимаш кредит в БГ е безкрайно скъпо и пардерско, в сравнение с белите страни, просто банките са най-зловещите легални разбойници, пладнешки, при това.
Винаги съм го казвал, поствайки мнения за условия на кредит. Все се надявам нещата да се оправят, но всуе засега, е, има напредък но минимален...
Но всичко е относително,ако имаш имот и имаш и нужда от пари за бизнес и нямаш откъде да вземеш и имота е в центъра, нямаш друг вариант, просто избираш от двете злини по-малката - даваш го и взимаш кредит, знаейки си че даваш своя нескромен принос за удебеляването на вече тътрещата се по земята гуша.
Това е.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход