Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?

Публикувано от asesina 
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
29-01-2007 - 19:00:29
Най-лесният начин за проверка на използването е чрез компютърния софтуеър - в къщи все още 95% ползват пиратски, но в офисите все повече се използва легален. Като провериш и колко ПС-та има, как са разположени и сравниш човкопотока към и от този апартамент и готово. Само дето ще трябва да се разчета главно на подадени конкртни сигнали, иначе не виждам как ще тръгнат инспектори а влизат по къщит, катонямат право пак по закон.......
абе, на хартия винаги е едно, а на практика - малко или много по-различно
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
29-01-2007 - 19:05:39
И най-важното - как с тези заплати, които им дава държавата ще си свършат съвестно работатаsmiling smiley
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
29-01-2007 - 19:08:16
Продавач, не закона, а необходимостта карат фирмите да наемат офиси в офис сгради. НЕ съм портив офиссградите, но ако на фирмата не и пречи на дейността и е по-евтино да е в жилищна сграда - ще си бъде там.
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
29-01-2007 - 20:15:53
avatar
Не съм сигурен, че ще се получи така, но е вярно, че в България всеки си прави каквото си иска.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
07-04-2007 - 15:20:31
Нека пак да се върнем към темата сега, месец април. Доколкото разбрах, соред вас ставаше дума за задържане на цените.Дали пак сте на същото мнение?
moody smiley:
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
24-04-2007 - 15:51:20
asesina Написал:
-------------------------------------------------------
> Нека пак да се върнем към темата сега, месец
> април. Доколкото разбрах, соред вас ставаше дума
> за задържане на цените.Дали пак сте на същото
> мнение?
>


[www.imoti.investor.bg]
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
24-04-2007 - 17:02:24
Като гледам какви оптимисти с розови очила сте

Само да напомня, че точно в центъра на софия Падна стара сграда.
Всички около нея автоматично станаха непродаваеми....

други предстои да бъдат съборени (определени за опасни), мисля че бяха около 40, и разходите по събарянето ще се търсят от фактическите собственици...

лично съм ходил с експерт по стари сгради, да не ви разправям какво става като копне с чукчето .... пада стената .... не мазилката

така че умната :ami:
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
25-04-2007 - 16:19:42
Ами подобни сгради има и в Barcelona, но цените им хич не падат..
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
25-04-2007 - 16:48:09
Камикадзе, едно от малкото неща с които се съгласявам с теб е, че има много надценени съборетини в България. Би следвало цената на такива сгради да е равна на цената на парцела минус стойността на събарянето.
Re: С колко ще поскъпнат според вас старите жилища в центъра на София през 2007?
27-04-2007 - 15:18:47
Като гледам офертите за парцели в центъра, тя земята непрекъснато си расте. Това 5-6-10000 Е на кв.м. е нещо нормално. Така че според мен и жилищата ще растат, нищо че са стари. Имам апартамент в центъра, който по нищо не отстъпва на новото строителство, дори смея да твърдя, че е много по-добър, и като разпределение и като качество, да не говоря за квадратурите и височината на помещенията.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-04-27 15:29 от viko.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход