Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пак за цените или какво се случва в момента

Публикувано от Joan 
Re: Пак за цените или какво се случва в момента
12-01-2006 - 18:00:02
Еех, мечти... Нашите баби работят и те до късно, нема вече 6-5... Кел файда че живеят близо до нас...
4ovek Написал:
-------------------------------------------------------
> Инфлацията ще засили търсенето на имоти ДАй боже
> 10% през тази

Е да, но моите доходи не нарастват с темповете на цените на недвижими имоти.
Ако продължават да се покачват и брокерите си мислят, че ще печелят повече не е така. По-добре е да печелят по малко от повече сделки, отколкото да обикалят с дни за една сделка.


Re: Пак за цените или какво се случва в момента
13-01-2006 - 09:33:08
Да, Бoby, има го и този вариант. Не знам добър ли е или лош smiling smiley - то е относително, ама за детенцето определено не е добър. Не знам дали му е много весело в офиса на татко или мама, без другарчета, абе скука. Остава варинта на пи-си-то - пък после защо малките висели все по интернет клубовете и на компютрите в къщи.....

Мислила съм си, ами едно дете в 1-ви клас по такава схема си е направо на пълен работен ден! Сутрин рано на училище, следобяд-занималня, до края на следобеда в офис. Излиза с татко и мама и се прибира с тях, и през деня се труди на неговото си поприще.
Re: Пак за цените или какво се случва в момента
13-01-2006 - 10:25:41
Ами повиши си ги. Работи по ефективно и изкарвай повече пари.
Re: Пак за цените или какво се случва в момента
13-01-2006 - 11:47:49
Quote

Както е тръгнало с намаляването на населението бая жилища ще останат празни след 18 години

имигранти бол - всеки се натиска да влезе във Fortress Europe

и тъй като аргумента за намаляващото население изкача от време на време, да поясня - всички развити държави имат отрицателен естествен прираст (ето по това поне си приличаме). Единствено имиграцията ги крепи
Re: Пак за цените или какво се случва в момента
13-01-2006 - 11:56:34
Quote

Т.е. онова 1:2 на ultrix не се връзва. Т.е. за да го докараме или наемите трябва да дръпнат нагоре за да или цените надолу

...или банките да си намалят маржа
Re: Пак за цените или какво се случва в момента
13-01-2006 - 12:32:13
Ultrix, не мога да се въздържа да не ти "стисна ръката" ! за този пост. Нищо че се отклонявам от темата smiling smiley

Аз изписах сума излияния по повод ниската раждаемост-белег на развития свят, провокирана от други форумци, и не знам защо, те (другите) не щат да ми повярват. Е, поне има още един "в отбора на знаещите" :}

И аз смятам, че имиграцията е "кръвопреливането" на развития свят. Затова и продължават да приемат имигранти, въпреки все по-засилващите се проблеми - мисля, че не е далеч моментът, когато "белите" ще трябва да се интегрират в арабска или африканска среда, и това ще става в сърцето на Европа.
Re: Пак за цените или какво се случва в момента
13-01-2006 - 12:45:17
Няма да се интегрират в арабската среда. Бройкат не е важна. Въпросът е кой управлява. Белите ще са шефове, имигратните бачкатори. Е ще има и изключения , но като цяло ще е така. Не , че сега е различно деsmiling smiley
Анонимен потребител
Re: Пак за цените или какво се случва в момента
13-01-2006 - 13:20:46
Е да де ама аз тази имиграция нещо не я виждам в Бг.

Другото е че всеки отива към по-хубавото.

Та ние тука можем да спасим като гледам положението със сомалийци, кюрди и т.н. Е пита се тогава ще ти се живее ли тука.
Re: Пак за цените или какво се случва в момента
13-01-2006 - 13:35:58
И те са хора Тинки. Даже в някой отношения са повече хора от западняците. Поне е ясно защо идват - за да си изкарат за хляба. Западняка както казва Бай Ганьо "Все гутен таг - все пари иска"smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход