Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
12-08-2016 - 16:26:25
Айде, слагаме дебелата лихва от 0.01% годишно, и почвайте да смятате къде е по изгодно да си сложи човек парата. Сложете и няколко графики с балони, крахове, сривове, и задължително всички цени да се сравняват с есента на 2008-ма година. Да не забравите да споменете и марсианците като единствени купувачи и наематели на имотите.
Re: Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
16-08-2016 - 21:20:21
avatar
:]:]smoking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
17-08-2016 - 11:20:12
Не мислех да отговарям предвид умствените способности на стартиралия темата. Но ето какво ще кажа: Да имаш пари означава да ги въртиш и множиш. Пазара е такъв, че винаги е нужно да имаш готов кеш когато е нужно бързо да се действа. Аз например купих акции и за една година ми се върна х12, инвестирах и в бизнес имот и сега бера 12% доходност, обаче държа и кеш нищо че лихвите са малки, но инвестиран навреме, кеша се връща с добра доходност. Това обаче е далеч от умствените способности на Перо, на който акъла му стига само до 1 наследствен кимизарник в София от който да прибира наем 200-300лв ( когато е отдаден)
Re: Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
17-08-2016 - 19:08:03
Явно 12 е твоето число 😃
Откога контрабандисти на оръжие и наркотици предлагат акции на борсата?
Ма то и за тях х12 си е доста.
Re: Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
17-08-2016 - 22:22:56
Тинки, ти изглежда си още по-тъпо парче и от Перо. Мисля, че затова и на времето те отрязаха да не модераторстваш. И с право. С оръжие глупако не се правят пари от време на време, а постоянно. Абе какво съм седнал да ти обяснявам? Я по-добре си хортувай с Перо, с него сте си лика прилика
Re: Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
17-08-2016 - 22:55:17
Quote
HarryPotter
Не мислех да отговарям предвид умствените способности на стартиралия темата. Но ето какво ще кажа: Да имаш пари означава да ги въртиш и множиш. Пазара е такъв, че винаги е нужно да имаш готов кеш когато е нужно бързо да се действа. Аз например купих акции и за една година ми се върна х12, инвестирах и в бизнес имот и сега бера 12% доходност, обаче държа и кеш нищо че лихвите са малки, но инвестиран навреме, кеша се връща с добра доходност. Това обаче е далеч от умствените способности на Перо, на който акъла му стига само до 1 наследствен кимизарник в София от който да прибира наем 200-300лв ( когато е отдаден)

Гусин Хари Потър, Вие не бяхте ли известен като Гусин Тъпото ??? Ма Вий голям спешиалист сте били по акциите, тц тц тц, Сега х 12, утре може и по 120 стане, ей кви сме големи по анонимните форуми, ха ха ха. Ама аз Ви вярвам Гусин Потър на 100%, не, на 1000%, даже и милион % да кажа пак е малко ! И като правите х 12 не можахте ли купите нещо в нормален квартал, ами се завряхте при циганорите на 149Е ??? Сложихте ли дебели железни решетки като предпазна мярка срещу тях ? Или нямате нищо против да ви посещават през терасата по всяко време на денонощието ? Гусин Тъпото ???
Re: Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
18-08-2016 - 02:02:37
Перо, по-добре за тебе е да не пишеш. Така няма да те усетят колко си тъп. Че ти дори сарказъм като хората не можеш да скалъпиш.

Питам се това ли е останало като матрял в клета БГ? Бездарни тарикати на дребно като Тинки и Перо. Е затова си заслужава народа участта, да е беден и прост, а живота да е тежък и скучен.
Re: Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
18-08-2016 - 06:48:48
Quote
HarryPotter
Перо, по-добре за тебе е да не пишеш. Така няма да те усетят колко си тъп. Че ти дори сарказъм като хората не можеш да скалъпиш.

Питам се това ли е останало като матрял в клета БГ? Бездарни тарикати на дребно като Тинки и Перо. Е затова си заслужава народа участта, да е беден и прост, а живота да е тежък и скучен.

Ауууу, каква чест ! Слезнал Гусин Тъпото долу при нас простосмъртните да ни просвещава как печелел от акции х 12 ! Ма голяма работа си бе пич, моля ти се ! Ако не си ти, кой ще ни просвети ?!
Пишете Гусин Тъпото, пишете ! Само благодарение на Вашата Светла намеса ще можем да възродим форума !! Колко спечелихте днес ? по 12.? по 50 ? по 500 ?
Поклон пред вашата Остап-Бендерска гениалност !!
Re: Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
18-08-2016 - 22:11:03
И прави всичко това докато си почива от едната почивка в Сен Тропе с любовницата и другата с благоверната - някъде на Канарските острови, представяш ли си ?!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход