Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем

Публикувано от PER0 
Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
12-08-2016 - 16:26:25
Айде, слагаме дебелата лихва от 0.01% годишно, и почвайте да смятате къде е по изгодно да си сложи човек парата. Сложете и няколко графики с балони, крахове, сривове, и задължително всички цени да се сравняват с есента на 2008-ма година. Да не забравите да споменете и марсианците като единствени купувачи и наематели на имотите.
Re: Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
16-08-2016 - 21:20:21
avatar
:]:]smoking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
17-08-2016 - 11:20:12
Не мислех да отговарям предвид умствените способности на стартиралия темата. Но ето какво ще кажа: Да имаш пари означава да ги въртиш и множиш. Пазара е такъв, че винаги е нужно да имаш готов кеш когато е нужно бързо да се действа. Аз например купих акции и за една година ми се върна х12, инвестирах и в бизнес имот и сега бера 12% доходност, обаче държа и кеш нищо че лихвите са малки, но инвестиран навреме, кеша се връща с добра доходност. Това обаче е далеч от умствените способности на Перо, на който акъла му стига само до 1 наследствен кимизарник в София от който да прибира наем 200-300лв ( когато е отдаден)
Re: Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
17-08-2016 - 19:08:03
Явно 12 е твоето число 😃
Откога контрабандисти на оръжие и наркотици предлагат акции на борсата?
Ма то и за тях х12 си е доста.
Re: Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
17-08-2016 - 22:22:56
Тинки, ти изглежда си още по-тъпо парче и от Перо. Мисля, че затова и на времето те отрязаха да не модераторстваш. И с право. С оръжие глупако не се правят пари от време на време, а постоянно. Абе какво съм седнал да ти обяснявам? Я по-добре си хортувай с Перо, с него сте си лика прилика
Re: Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
17-08-2016 - 22:55:17
Quote
HarryPotter
Не мислех да отговарям предвид умствените способности на стартиралия темата. Но ето какво ще кажа: Да имаш пари означава да ги въртиш и множиш. Пазара е такъв, че винаги е нужно да имаш готов кеш когато е нужно бързо да се действа. Аз например купих акции и за една година ми се върна х12, инвестирах и в бизнес имот и сега бера 12% доходност, обаче държа и кеш нищо че лихвите са малки, но инвестиран навреме, кеша се връща с добра доходност. Това обаче е далеч от умствените способности на Перо, на който акъла му стига само до 1 наследствен кимизарник в София от който да прибира наем 200-300лв ( когато е отдаден)

Гусин Хари Потър, Вие не бяхте ли известен като Гусин Тъпото ??? Ма Вий голям спешиалист сте били по акциите, тц тц тц, Сега х 12, утре може и по 120 стане, ей кви сме големи по анонимните форуми, ха ха ха. Ама аз Ви вярвам Гусин Потър на 100%, не, на 1000%, даже и милион % да кажа пак е малко ! И като правите х 12 не можахте ли купите нещо в нормален квартал, ами се завряхте при циганорите на 149Е ??? Сложихте ли дебели железни решетки като предпазна мярка срещу тях ? Или нямате нищо против да ви посещават през терасата по всяко време на денонощието ? Гусин Тъпото ???
Re: Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
18-08-2016 - 02:02:37
Перо, по-добре за тебе е да не пишеш. Така няма да те усетят колко си тъп. Че ти дори сарказъм като хората не можеш да скалъпиш.

Питам се това ли е останало като матрял в клета БГ? Бездарни тарикати на дребно като Тинки и Перо. Е затова си заслужава народа участта, да е беден и прост, а живота да е тежък и скучен.
Re: Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
18-08-2016 - 06:48:48
Quote
HarryPotter
Перо, по-добре за тебе е да не пишеш. Така няма да те усетят колко си тъп. Че ти дори сарказъм като хората не можеш да скалъпиш.

Питам се това ли е останало като матрял в клета БГ? Бездарни тарикати на дребно като Тинки и Перо. Е затова си заслужава народа участта, да е беден и прост, а живота да е тежък и скучен.

Ауууу, каква чест ! Слезнал Гусин Тъпото долу при нас простосмъртните да ни просвещава как печелел от акции х 12 ! Ма голяма работа си бе пич, моля ти се ! Ако не си ти, кой ще ни просвети ?!
Пишете Гусин Тъпото, пишете ! Само благодарение на Вашата Светла намеса ще можем да възродим форума !! Колко спечелихте днес ? по 12.? по 50 ? по 500 ?
Поклон пред вашата Остап-Бендерска гениалност !!
Re: Абе влогари, дайте пак да сметнем лихва или наем
18-08-2016 - 22:11:03
И прави всичко това докато си почива от едната почивка в Сен Тропе с любовницата и другата с благоверната - някъде на Канарските острови, представяш ли си ?!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход