Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моля за съвет относно продажба на имот

Публикувано от svetoslavpopov93 
Re: Моля за съвет относно продажба на имот
11-12-2014 - 03:03:34
това си е най -обикновена нива не е парцел. не вярвам да е повече от 3000 лева



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2014-12-11 04:59 от nradev.
Re: Моля за съвет относно продажба на имот
11-12-2014 - 03:14:55
То има хора, които продават имоти по 1100 m2 за 7500EU, а ти говориш за 3000 лева.
Re: Моля за съвет относно продажба на имот
11-12-2014 - 04:50:42
те добре се продават ама не се купуват. освен ако не в регулация
Re: Моля за съвет относно продажба на имот
11-12-2014 - 13:04:36
Ще видя и другите мнения и ще реша какво ще правя. Благодаря за мнението иначе. smiling smiley
Re: Моля за съвет относно продажба на имот
11-12-2014 - 17:25:10
Quote
svetoslavpopov93

Според това, което знам от агенцията и всичко останало, парцела е подходящ за къмпинг, бензиностанция, вилно селище. Нерегулиран е. Намира се на 4 лентовия път за Сапарева баня. На 100 - 200 метра е пистата. На 300 метра е бензиностанция Petrol. Сапарева баня е на около километър и половина.


Един основен съвет - гледай инфото за предлагания парцел да е максимално близко до действителността. Веднага посочвам проблемите в твоето представяне, което съм цитирал:
- иде реч за полски имот, а си обявил, че е "подходящ за...". На земеделска земя няма как да е вярно. Вярното е, че ако някой успее да вкара имота ти в регулация - строителството на подобни обекти ще е принципно допустимо;
- говориш за "писта", без да уточняваш каква и за какво. А има писта,но не е за ски, а остатък от резервно летище на ВВС. Ако някой изпита желания да инвестира в земята ти, една от първите му работи ще е да се осведоми дали в района на военен обект може да се строи. Ситуацията е, меко казано, неясна;
- твърдиш, че бензиностанцията на Петрол е на около 300 метра. Първо - бензиностанцията на Петрол е в самата Сапарева баня, второ до бензиностанцията на главния път / която, мисля, е на румънците/ са минимум 650. По права линия. И през пътя. Смятай как ще се отрази тази разлика върху цената на евентуално присъединяване;
- знаеш, че на 650 м. има една бензиностанция / много по-добре резположена от евентуален подобен обект на твоя парцел/, на около 1500 м , в самото селище - друга бензиностанция / много по-удобна за местните хора/, но твърдиш, че парцелът ти е "много подходящ за бензиностанция"? Очевидно подвеждане на заинтересованите хора. Не е добър знак.
......................

Това е на първо четене! Наглед са дреболии, но у евентуалните купувачи тези дреболии ще оставят усещането за подвеждаща некоректност . И съответната реакция.
Успех в продажбата!
Re: Моля за съвет относно продажба на имот
11-12-2014 - 17:29:42
Quote
nradev
това си е най -обикновена нива не е парцел. не вярвам да е повече от 3000 лева

Интелектуалецо, 3 дка земеделска земя в района наистина вероятно се въртят около 2500-3000 лв., но между земеделски масив без излаз на асфалт, забутан някъде из къра и нива, която контактува директно с един относително натоварен път, има сериозна разлика в цената! Запиши си го, за да не сънуваш розови слонове на живо winking smiley
Re: Моля за съвет относно продажба на имот
11-12-2014 - 21:38:03
Аз посочих, че според агенцията е подходяща за бензиностанция и всичко останало. Иначе за всичко останало, благодаря много. Съвета ти определено беше най-полезен и определено личи, че си най-навътре в нещата. Ще го скалъпя според всичко описано в коментара ти. smiling smiley
Re: Моля за съвет относно продажба на имот
11-12-2014 - 23:01:08
значи батко ти продаваш квот имаш,а които е силен и го купи може си построи и небостъргач там-в бг всичко е възможно !
Re: Моля за съвет относно продажба на имот
11-12-2014 - 23:09:11
Надявам се да си прав. Според теб, 15 000 лева дали е възможно да му взема на това (вече не знам даже нива ли е, имот ли е), като се има на предвид разположението му и т.н. Също така забравих да спомена, че в момента се строи и руския спа център, който го гласят да е най-големия на балканите и мисля, че би трябвало развитието на града да тръгне да расте още повече. Искам честен отговор обаче grinning smiley
Re: Моля за съвет относно продажба на имот
12-12-2014 - 08:21:48
Quote
svetoslavpopov93
в момента се строи и руския спа център, който го гласят да е най-големия на балканите и мисля, че би трябвало развитието на града да тръгне да расте още повече

Сешам се за Продавач дето преди десетина година обясняваше как в Бяла ще е най-големия аква парк и Милен Велчев го строял smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход