Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Първият фундаментален анализ на цените

Публикувано от Bonita 
Re: Първият фундаментален анализ на цените
29-08-2006 - 15:02:49
Peter123,

Разбрах и благодаря smiling smiley - станало е недоразумение, но така или иначе нещата се изясниха smiling smiley

За паролата съм съгласна - моля да я използваш, ако се наложи пак разпознаване smiling smiley

Не се впрягайте с Продавач на Kuku smiling smiley Аз отговорях не на него, а на Kote, която също като Начев съвсем колегиално иска да ме предпази от ненужни отрицателни емоции - за което й благодаря.
Re: Първият фундаментален анализ на цените
29-08-2006 - 15:50:43
Kakvoto povikalo takova se obadilo.
Ne e selsko a mahlensko izpylnenie.
(Mahala e neshto po-dolno i po-malko ot selo.)

Njajam vreme da se izvinjavam kulturno/liraterurno v stila na Joan.

Re: Тц
29-08-2006 - 17:24:41
Ти нали не беше брокер едно времеsmiling smiley
Re: Първият фундаментален анализ на цените
29-08-2006 - 17:43:08
Quote

Би следвало да знам отдавна, че мине ли някой на лични нападки (външен вид, интимен живот и пр.), значи, просто няма какво да каже по същество и става безсмилено да се говори с него.
Quote


Чакай сега да видим ти колко си читава в това отношение като ги изтъкваш:

Quote

Геополитикът се завръща.....
Изпратено от: Joan (IP съхранено)
Дата: August 25, 2006 11:14AM

росто не ми се занимава, единственото му точно попадение до момента за мен е изборът му на псевдоним. И не слагам смеещо се човече, зашото си прав - не е за смях, а за лекар-психиатър.


Quote

Първият фундаментален анализ на цените
Изпратено от: Joan (IP съхранено)
Дата: August 25, 2006 11:24AM
За кредита и влиянието му върху евентуален "пук" си напълно прав, само не видях как при такова мнение си съгласен с Kuku. Той май твърди (ако изобщо може да формулира свястна теза)....

Quote

Първият фундаментален анализ на цените
Изпратено от: Joan (IP съхранено)
Дата: August 25, 2006 12:00PM

Не се занимавай с Kuku, бих те посъветвала, няма оправия


Quote

Re: Първият фундаментален анализ на цените
Изпратено от: Joan (IP съхранено)
Дата: August 28, 2006 10:59AM

В моя кръг от познати и приятели такива като Kuku няма (а имам близки роднини и много приятели, живеещи в чужбина), за мен той и ФИШ са "нови лица", по-скоро изключения, обременени с някакво мрачно минало, от което не могат да избягат.
Изобщо Kuku би се засрамил от хуленията си, ако чуеше мнението на това момиче (не че всичко й харесва, де). Но наистина "пази Боже, сляпо да прогледне".


Quote

Първият фундаментален анализ на цените
Изпратено от: Joan (IP съхранено)
Дата: August 28, 2006 11:09AM
Няма да бъда груба дори и да реша да пиша там споко. Груба мога да стана само ако някой се прави на много велик, а това обикновено са "преуспели емигранти", никога натурални англичани или канадци. Интересно колко по-толератни и търпими са те в сравнение с нашенците, придобили заветния паспорт. "По-светец и от папата"


Та подбрах някой лични нападки към друг форумец само във тази тема. Мойте няма да го добавям, защото може да ме забавляват.
Та извода от горепосочените факти може да бъде следния:
жоан е вся и всьо.
Нейното мнение е винаги правилно.
Нейните правила, които се опитва да наложи не важат за нея.
Имигрантите, които не пазаруват имоти в България са тъпи и не разбират.
Тъй като ще приема на доверие, че тя няма пряка заинтерасованост от повишаване на цените. Може да приемем, че има косвена.
И каква може да е тя?
Да видим какво прави и от там ще си дойдат нещата на място:
1 участва активно и ежедневно.
2 обича да задържа хората във форума, като дори инициира изкуствени конфликти.
3 спазва тон, който не цапа форума.
4 изводите и винаги са насочени към, това че имотите са добра инвестиция.
5 не рекламира конкретна фирма.
6 има познания известни, макар и на самодеец и обща култура.
7 в администрациите предпочитат да разцъкват игрички и да сплетничат а не да си чешат езиците на подобни места. При това толкова активно.

та извода който вече ми се оформя е:
прекия интерес на жоан е този форум да се развива усилено и да се оборват скептиците за пазара. Този интерес се покрива перфектно със интересите на самия портал. За това може да приемат моите поздравления за находчивия начин и подход за налагане в българстото интернет пространство. Наблягам на българското, подобни глупости в рационалните общества просто не вървят.
Re: Обяснението е просто...
29-08-2006 - 17:46:12
Аз пък твърдя, че цените на панелките няма да паднат. Ако нещо ще пада то ще бъдат цените на смятани за луксозни имоти, но които са на неподходящо място.
Не може да пада цетната на най-достъпната за купувачите стока. Пък ако ще и качеството да и е ниско.
Още повече, че при панелките в непрестижните райони любимото на цял свят съотношение цена-наем е най-добро за инвестиция.
Re: Първият фундаментален анализ на цените
30-08-2006 - 09:20:04
Huba-Buba,

Аз и Kuku имаме история на форумни контакти поне от 1 година, ако не и повече. Така че това, което пиша за него, е базирано на дъъълъг низ от предходни конфликти, където ме е нападал лично и много грубо. За всички, които са отдавна във форума, това е ясно. Но са прави и Начев, и Клара, и Коте, че не си струва усилията, защото според мен той наистина има психически проблем. Негова си работа!

Моят коментар беше за теб, защото ТЕБ не съм нападала лично, а ТИ мина на тази плоскост, когато вече нямаше какво да кажеш по същество.

Колкото до великите ти "открития", поздравявам те за прозорливостта :}. Значи, крайно време е да намина към офиса на имоти.нет да получа някой хонорар - не знаех, че ми дължат такъв :} :} :}
Don
Re: Първият фундаментален анализ на цените
30-08-2006 - 10:41:38
Huba-Buba, clap: clap: clap:

Ето малко доводи в подкрепа на твоята теза


Изпратено от: Joan (IP съхранено)
Дата: July 9, 2006 11:08AM

Не е, 'щото ти имаш един и същи IP адрес при всички превъплащения




Изпратено от: Joan (IP съхранено)
Дата: July 18, 2006 11:48AM

А за IР адреса на "човечеца" си е лично моя работа откъде го знам. Важното е, че го знам
Re: Първият фундаментален анализ на цените
30-08-2006 - 11:29:02
Don,

Мога да те уверя, както и Huba-Buba, че сте много далече от истината с това си предположение.

Тук ще постна линк към една тема, където се вижда моят адрес и изобщо няма нищо общо с имоти.нет.

[imoti.net]

Но ако ви носи душевен покой да мислите, че пиша с користна цел, а не мисля наистина това, за което пиша, тогава се радвам да допринеса за него smiling smiley

Пиша, защото съм минала по пътя и на продажба, и на покупка, а и ако цените наистина се срутят, няма лошо - ще си напазарувам и аз евтини апаратменти smiling smiley Само дето за мен това е малко вероятно да се случи.

Ще поживеем, ще видим.....
Re: Първият фундаментален анализ на цените
30-08-2006 - 13:14:36
Quote

За всички, които са отдавна във форума, това е ясно.
Алоууу, другаркооо от кога си почнала да говориш от името на всички? А?
Май лош пример си получила в детството си.

Quote

Но са прави и Начев, и Клара, и Коте, че не си струва усилията, защото според мен той наистина има психически проблем.

Ти да не си му видяла епикризата, че говориш подобни откровенни глупости?


Не ми се рови по темата да ти вадя още един цитат към петър в който му говориш за разни забравени паролки. Това си е още един довод в тезата ми - типично администраторски подход.

Дали си на хонорар или на заплатка мене не ме интересува, щото съм научен всеки да си гледа в канчето. Но това да се говорят откровенни лъжи и да се оплюва опонента ме вбесява, особено когато го правят съвсем съзнателно.

BTW избрах HUBA-BUBA, щото е дъвка с много захар. Да ти намекне леко, че тия твои захаросани и нагласени изводчета може да се определят само с първата фраза, която отправи към мен.
Re: Първият фундаментален анализ на цените
30-08-2006 - 13:55:00
Така, отдавна не бях влизал тук...
Първо - много Панчовци се навъдили, направих си регистрация - надявам се, че ще различавате, кой е истинския Панчо, колкото и рядко да влизам тук.
Второ - Хуба-Буба, Дон и тем подобни - каквито и "дълбоко" сравнителни, поучителни, разследващи и обсебващи анализи да правите, куца логиката в изказванията Ви, а от тук и те са една голяма боза.
На никой не му трябва да слага поставен човек да защитава тезата, че цените няма да се срутят, защото ТЕ НАИСТИНА НЯМА ДА СЕ СРУТЯТ. Имам честа да участвам в този форум от 2004 година, ако знаете колко такива като вас са минали от тук, колко знаещи, предричащи срив, земетръс, колапс .............., просто щяхте да си мълчите, че след две години, който ви чете мненият ще се смее дълго.....
На старите познати - Здрасти. :loveu:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход