Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

каква доходност от НИ е привлекателна за да се оправдае инвестицията

Публикувано от Анонимен потребител 
Анонимен потребител
Re: каква доходност от НИ е привлекателна за да се оправдае инвестицията
12-12-2013 - 08:36:52
Quote
morski
Лека и не забравяйте форекса

имам едно питане morski.

Би ли ми обяснил какво точно произвежда форекса?
Аз нещата си ги представям така - имаш пари, сееш домати, поливаш ги, береш ги, продаваш доматите и имаш печалба. Един вид произвел си нещо.
Какво произвежда форекс-а? Едни пари от едни хора отиват в други хора. Т.е. може да си на +, може и на -. Защо мислиш че ще си на +? Или идеята е колкото повече балъци пробващи се с форекса, толкова по-голям шанс ти да не си сред губещите.
Re: каква доходност от НИ е привлекателна за да се оправдае инвестицията
12-12-2013 - 09:50:36
Quote
Тинки Уинки
Quote
morski
Лека и не забравяйте форекса

имам едно питане morski.

Би ли ми обяснил какво точно произвежда форекса?
Аз нещата си ги представям така - имаш пари, сееш домати, поливаш ги, береш ги, продаваш доматите и имаш печалба. Един вид произвел си нещо.
Какво произвежда форекс-а? Едни пари от едни хора отиват в други хора. Т.е. може да си на +, може и на -. Защо мислиш че ще си на +? Или идеята е колкото повече балъци пробващи се с форекса, толкова по-голям шанс ти да не си сред губещите.

Ай стига с тия домати, бе Тинки. Една фризьорка като ти намали бритона с машинката и ти вземе 5 кинта кво е произвела? Разлика между стоки и услуги ли не правиш? Форекса можеш да го приемеш като забавление, тип "комар". Като идеята е, че ако имаш познания, можеш да вдигнеш статистическият шанс от 50/50 до 55/45. Те тия 5% са ти печалбата.

_____________________________________________________________________
Я моа са напия на кукурузянка, на мертек, на свиня, на дзвер, на мотика, на къзмъ и ели ако сакам - на мръморец. А тизе?
Re: каква доходност от НИ е привлекателна за да се оправдае инвестицията
12-12-2013 - 10:09:43
Quote
Тинки Уинки
Quote
morski
Лека и не забравяйте форекса

имам едно питане morski.

Би ли ми обяснил какво точно произвежда форекса?
Аз нещата си ги представям така - имаш пари, сееш домати, поливаш ги, береш ги, продаваш доматите и имаш печалба. Един вид произвел си нещо.
Какво произвежда форекс-а? Едни пари от едни хора отиват в други хора. Т.е. може да си на +, може и на -. Защо мислиш че ще си на +? Или идеята е колкото повече балъци пробващи се с форекса, толкова по-голям шанс ти да не си сред губещите.
+1000
Re: каква доходност от НИ е привлекателна за да се оправдае инвестицията
12-12-2013 - 10:13:23
avatar
Quote
moskvi4
Форекса можеш да го приемеш като забавление, тип "комар".
Като идеята е, че ако имаш познания, можеш да вдигнеш статистическият шанс от 50/50 до 55/45.
Те тия 5% са ти печалбата.

Мой познат играе от 2005 год, 2007 си продаде апартамента и увеличи "оборотите".
Днес е на квартира, ........... и няма пари за хляб.
Не всичко което лети се .........
Re: каква доходност от НИ е привлекателна за да се оправдае инвестицията
12-12-2013 - 11:23:48
Морски форекса е 50/50 ако нема комисиони иначе става 49/51. със същия успех можеш да се пробваш на рулетка. колкото ти е по голям оборота толкоз повече те дере организатора
Анонимен потребител
Re: каква доходност от НИ е привлекателна за да се оправдае инвестицията
12-12-2013 - 11:27:33
Е ти какво призоваваш хората да играя комар ли?
Купуването на имот се разглежда в България като кътане на пари за черни дни: едни осигуряват децата си с дом, други нещо гледат да добавят към пенсийката и т.н.
Ти на тези хора им казваш - вървете във Вегас ...

А фризьорката и останалите от сферата на услугите все пак правят нещо - един те подстригва, друг ти носи бирата в заведението и т.н. Извършват някаква работа.

Това с форекса е да се съберем 10 човека, всеки да извади от джоба си по 100 лева и накрая пак същите тези 1000 лева да се разпределят по друг начин по джобовете. Какво са работели тези хора освен да се надлъгват?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-12-12 11:33 от Тинки Уинки.
Re: каква доходност от НИ е привлекателна за да се оправдае инвестицията
12-12-2013 - 11:49:31
статистиката сочи печеливши са 0,4% от участниците на форекс. за сравнение на спортни залози са 3% на покер 5%
Re: каква доходност от НИ е привлекателна за да се оправдае инвестицията
12-12-2013 - 15:10:13
nradev дай да я видим тая статистика
Re: каква доходност от НИ е привлекателна за да се оправдае инвестицията
12-12-2013 - 15:17:13
Re: каква доходност от НИ е привлекателна за да се оправдае инвестицията
12-12-2013 - 15:23:06
Quote
morski


без реклама моля
[profit.bg]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход