Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*

Публикувано от iciltd 
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
16-05-2013 - 14:32:49
ами нашите роднини които останаха в българия с сълзи на очите ни молят да ги вземем при нас на запад...обаче нямат пари да се устроят тука не знаят нито немски нито френски или английски.сега са се записали на езиков курс и сме ги убедили ако искат да живеят на запад да си продадат апартамента в българия за да могат да си посрещнат първоначалните разходи и да заповядат при нас-света на свободните хора !трябва да я жертват собственноста си в българия ако искат да продължат напред.не можеш да стоиш разкрачен на моста или минаваш или остваш-и те го проумяха най после...след като години наред си търсиха работа и доходи в бг и бяха лъгани от всички ... между другото всеки ден автобусите в Frankfurt докарват десетки млади хора и семеиства бягащи от ужасите на българия...размера на трагедията е толкова голям че не може да бъде обхваната в никакъв форум...а и отговорете ми в крайна сметка какво губи човек когато напуска българия?
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
16-05-2013 - 16:04:05
avatar
Quote
portokal
ами нашите роднини които останаха в българия с сълзи на очите ни молят да ги вземем при нас на запад...обаче нямат пари да се устроят тука не знаят нито немски нито френски или английски.сега са се записали на езиков курс и сме ги убедили ако искат да живеят на запад да си продадат апартамента в българия за да могат да си посрещнат първоначалните разходи и да заповядат при нас-света на свободните хора !трябва да я жертват собственноста си в българия ако искат да продължат напред.не можеш да стоиш разкрачен на моста или минаваш или остваш-и те го проумяха най после...след като години наред си търсиха работа и доходи в бг и бяха лъгани от всички ... между другото всеки ден автобусите в Frankfurt докарват десетки млади хора и семеиства бягащи от ужасите на българия...размера на трагедията е толкова голям че не може да бъде обхваната в никакъв форум...а и отговорете ми в крайна сметка какво губи човек когато напуска българия?

portokal, всичко това ми звучи толкова познато, обаче Сашо няма да разбере и дума щото по на запад от Драгоман той не е виждал. Ние можем да си говорим за екзотични острови, за ски курорти в Канада и Южна Америка, за сафарита в Африка, spgufi(Сашо) само за Приморско и Ахтопол може да ти разказва при това вероятно преживяванията му са отпреди 10 години. сега са (меко казано) трудни времена за пльокитата. :]
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
16-05-2013 - 16:18:21
Quote
portokal
ами нашите роднини които останаха в българия с сълзи на очите ни молят да ги вземем при нас на запад...обаче нямат пари да се устроят тука не знаят нито немски нито френски или английски.сега са се записали на езиков курс и сме ги убедили ако искат да живеят на запад да си продадат апартамента в българия за да могат да си посрещнат първоначалните разходи и да заповядат при нас-света на свободните хора !трябва да я жертват собственноста си в българия ако искат да продължат напред.не можеш да стоиш разкрачен на моста или минаваш или остваш-и те го проумяха най после...след като години наред си търсиха работа и доходи в бг и бяха лъгани от всички ... между другото всеки ден автобусите в Frankfurt докарват десетки млади хора и семеиства бягащи от ужасите на българия...размера на трагедията е толкова голям че не може да бъде обхваната в никакъв форум...а и отговорете ми в крайна сметка какво губи човек когато напуска българия?

А къде е имота, колко е голям? Може ли да го купя за 149 Е на м2, плащам веднага в брой, кеш ?
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
16-05-2013 - 18:43:29
Quote
portokal
.а и отговорете ми в крайна сметка какво губи човек когато напуска българия?

Ето това е големия въпрос - губиш България, само дето на никой не му пука за нея.
Така че нищо не губиш - вече 2млн я изгубиха България и едва ли и на 100хил им липсва.
Да не говорим че 1млн сигурно не искат и да чуват за нея - за България ви говоря.
Отдавна тази държава е станала "МАНГАЛИЯ" както казва племенника ми.
Родителите му искаха да се върнат в БГ, да почне 1-ви клас в БГ училище, лапето като научи кво му готвят се тръшка 3 дена и се върнаха в Атина - по добре грък отколкото мангал
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
16-05-2013 - 19:08:27
avatar
Quote
bota156
Quote
portokal
.а и отговорете ми в крайна сметка какво губи човек когато напуска българия?

Ето това е големия въпрос - губиш България, само дето на никой не му пука за нея.
Така че нищо не губиш - вече 2млн я изгубиха България и едва ли и на 100хил им липсва.
Да не говорим че 1млн сигурно не искат и да чуват за нея - за България ви говоря.
Отдавна тази държава е станала "МАНГАЛИЯ" както казва племенника ми.
Родителите му искаха да се върнат в БГ, да почне 1-ви клас в БГ училище, лапето като научи кво му готвят се тръшка 3 дена и се върнаха в Атина - по добре грък отколкото мангал

:] :] :] от това по-показателно няма как да има, дори и децата знаят вече за мангалска чалгария. да се надяваме че мангалите ще са навити да купуват имоти и плащат комисионни на пльокитата :] :]
Анонимен потребител
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
16-05-2013 - 19:12:00
Ние можем да си говорим за екзотични острови, за ски курорти в Канада и Южна Америка, за сафарита в Африка,
------------------
О, аз съм чувал, че на 4-ти км си говорят и други неща, там си имат и Наполеон, всякакви , ти весо там кой си ?
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
16-05-2013 - 21:13:32
Quote
portokal
ами нашите роднини които останаха в българия с сълзи на очите ни молят да ги вземем при нас на запад...обаче нямат пари да се устроят тука не знаят нито немски нито френски или английски.сега са се записали на езиков курс и сме ги убедили ако искат да живеят на запад да си продадат апартамента в българия за да могат да си посрещнат първоначалните разходи и да заповядат при нас-света на свободните хора !трябва да я жертват собственноста си в българия ако искат да продължат напред.не можеш да стоиш разкрачен на моста или минаваш или остваш-и те го проумяха най после...след като години наред си търсиха работа и доходи в бг и бяха лъгани от всички ... между другото всеки ден автобусите в Frankfurt докарват десетки млади хора и семеиства бягащи от ужасите на българия...размера на трагедията е толкова голям че не може да бъде обхваната в никакъв форум...а и отговорете ми в крайна сметка какво губи човек когато напуска българия?
Спри с лъжите не е хубаво да се лъже
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
16-05-2013 - 23:01:06
да не се вярва на истината също не е хубаво...не лъжа,бих дал много да беше лъжа! аз обичам родината си...и понякога ми е мъчно,но ми е мъчно за онази българия която остана изгубена някъде там назад в времето...тая сегашната българия е страшно подтискащо място,понякога когато се будя сутрин не знам къде се будя,но като погледна през прозореца виждам върховете на катедралите и знам че съм където трябва!
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
16-05-2013 - 23:15:15
Quote
portokal
да не се вярва на истината също не е хубаво...не лъжа,бих дал много да беше лъжа! аз обичам родината си...и понякога ми е мъчно,но ми е мъчно за онази българия която остана изгубена някъде там назад в времето...тая сегашната българия е страшно подтискащо място,понякога когато се будя сутрин не знам къде се будя,но като погледна през прозореца виждам върховете на катедралите и знам че съм където трябва!

айде, не се обяснявай, ами давай апартамента ! Ето, спестявам ти време, вместо да чакаме години да станат имотето по 149Е, ще го купя още сега на 149Е, и роднините ти ще могат веднага да се изселят !! Аз ще се жертвам и ще поема тежестта от стопанисването на имота, данъци, поддръжка и прочие !!

ПС: Локацията задължително трябва да е добра, защото се знае кои са 3-те най важни неща за имота: локация,локация и пак локация !!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2013-05-16 23:45 от PER0.
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
16-05-2013 - 23:49:12
Quote
portokal
ами нашите роднини които останаха в българия с сълзи на очите ни молят да ги вземем при нас на запад...обаче нямат пари да се устроят тука

A за какво им са пари, нали там при вас имотите бяха почти без пари ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход