Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

цитат: "Българите продължават да стягат колана и да свиват разходите си", НО пък купуват имоти като обезумели :]

Публикувано от дичо тъпото 
[paper.standartnews.com]



Стягаме още колана
Българите продължават да стягат колана и да свиват разходите си. През март оборотът в търговията на дребно е паднал с 1,7% спрямо същия месец на миналата година, обявиха от Националния статистически институт. Така за пореден месец хората свиват потреблението си. Най-много е паднал оборотът в търговията на дребно c компютърна и комуникационна техника - със 7,4% спрямо март миналата година. Падат и продажбите на лекарства - с 6%, както и на битова техника, мебели и други стоки за бита - с 2,6%. Хората ограничават дори покупките на храни, напитки и цигари, където търговията се е свила с 2%. Ръст с 4,5% има в продажбите на автомобилни горива, а търговията на дребно с дрехи и обувки се увеличава с 3,7%.
Като няма пари за хляб, купувайте коптори.:} 149 149 149
Така е имам доста клиенти, които карат голф 2 модел 86-та година и живеят в къщи за по 250 000 евро, други ходят пеш и купуват мезонети, а трети не излизат да пият едно кафе, но купуват двустаен с пари в брой. Имота е поставен на висок пиедестал от българина колко години са ви необходими за да го осъзнаете. Имам клиенти пенсионери на над 80 години и не свалят цените на парцелите и апартаментите си по центъра, защото цитирам: "Няма да го продавам ще си стои за мен и за наследниците ми като аз се спомина, но на толкова ниски цени няма да продавам нека си стои." И човека обядва кисело мляко и филия хляб, но имота не дава дава му пипна цената.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Гусин ТЪПО, стига вече с тези покупки на имот. Нека ората да си живеят под наем, за да могат такива като мен да си изплатят имотите по няколко пъти !!! Живейте под наем ! Не купувайте !!
Quote
Продавач
Имота е поставен на висок пиедестал от българина колко години са ви необходими за да го осъзнаете.



Най-накрая, един човек да каже истината!

Ние го знаем, затова сме приготвили един нов данък за тези влюбени в имотите си хора още за 2014!

Вие само гласувайте/не гласувайте!

Нема страшно!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-05-12 10:21 от paul.
Quote
Продавач
Имота е поставен на висок пиедестал от българина колко години са ви необходими за да го осъзнаете. Имам клиенти пенсионери на над 80 години и не свалят цените на парцелите и апартаментите си по центъра, защото цитирам: "Няма да го продавам ще си стои за мен и за наследниците ми като аз се спомина, но на толкова ниски цени няма да продавам нека си стои." И човека обядва кисело мляко и филия хляб, но имота не дава дава му пипна цената.
Да Продавачо, и тва показва ниското интелектуално ниво на нацията! Не духовното, не пълноценния спокоен живот, и да обикаляш света като немските, френските и английските пенсионери, живеещи под наем , а седнали на кофичка мляко и хляб, но в собствения коптор.......тва е идеала за живот в тая бедна и жалка държавица с ясна тенденция към циганизиране........
Не знам защо все още наричате "жилище" вмирисаните стари панело-тухлени бърлоги, в които и мечка не би се заселила, щото и тя горката, чистичко обича........
Зайо - пайо, продължаваш да раздаваш оценки и присъди, кой си ти да съдиш ? Ако не знаеш, работата ми е такава, че ежедневно се срещам с всякакви хора и разглеждам всякакви жилища, днес видях 4 апартамента в Хиподрума и Лагера, два от тях бяха толкова хубави и прекрасно изпълнени, с вкус обзаведени, че моите клиенти, които са ми и приятели се чудат кой от двата да купят. При все това са хора с изключително висок коефициент на интелигентност, според теб те са в графата - идиоти с ниско интелектуално ниво и ще живеят в "вмирисаните стари панело-тухлени бърлоги,", не зайче, даже тези, които купуват апартаменти за ремонт, си ги правят хубави и си живеят, въпреки твоите оценки от висотата на злобата ти.
Quote
paio
Quote
Продавач
Имота е поставен на висок пиедестал от българина колко години са ви необходими за да го осъзнаете. Имам клиенти пенсионери на над 80 години и не свалят цените на парцелите и апартаментите си по центъра, защото цитирам: "Няма да го продавам ще си стои за мен и за наследниците ми като аз се спомина, но на толкова ниски цени няма да продавам нека си стои." И човека обядва кисело мляко и филия хляб, но имота не дава дава му пипна цената.
Да Продавачо, и тва показва ниското интелектуално ниво на нацията! Не духовното, не пълноценния спокоен живот, и да обикаляш света като немските, френските и английските пенсионери, живеещи под наем , а седнали на кофичка мляко и хляб, но в собствения коптор.......тва е идеала за живот в тая бедна и жалка държавица с ясна тенденция към циганизиране........
Не знам защо все още наричате "жилище" вмирисаните стари панело-тухлени бърлоги, в които и мечка не би се заселила, щото и тя горката, чистичко обича........

Струва ми се, че няма да бъдеш разбран. Не и в този форум.
аз пак разсъждавм така: "по добре на палатк в Рая отколкото дворец в ада" в смисъл по добре палатка в Германия отколкото НДК в българия
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход