Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Изводите си ги правете сами... И да прав е К.Петров - кризата в БГ още не е започнала...














По толкова вървят. Вярно е! И един мармот завива шоколада в станиол....smiling smiley)))
Според К. Петров.....
----------------
А според всички тук ти си луд за връзване. Ама ти си го знаеш.
Quote
дичо тъпото
И да, прав е К.Петров - кризата в БГ още не е започнала...
Тва е вярно, ма не мое да го асимилират. Но ще им са наложи да го преживеят. Не им са сърди, те не са виновни.
той и преди 8 години говореше как имотите ще балонират - ама кой да чуе...

един цитат написан през 2004 в научнен труд посшетен на балона:
"При тези обстоятелства можем спокойно да заключим, че цените ще достигнат своя връх през втората половина на 2007 година."

Истината за Блона при НИ, казана през 2004



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-12-07 14:35 от palamud.
Е па наистина ше вземе да е 200 юро .....Петдесет павета на квадрат, по 8-10лв парчето, верно, толкоз излиза, къде двеста-двеста и пеедесе....Е, сигур и по ефтини павета има, ама тез са жълти, па знаем, че за избор на цвят се плаща.....
Quote
PER0
Е па наистина ше вземе да е 200 юро .....Петдесет павета на квадрат, по 8-10лв парчето, верно, толкоз излиза, къде двеста-двеста и пеедесе....Е, сигур и по ефтини павета има, ама тез са жълти, па знаем, че за избор на цвят се плаща.....
Да...паветата държат цена.
За разлика от имотите в центъра. Между другото, не съм предполагал, че толкова коптори и стари вмирисани кооперации пред срутване имало в центъра на София..........като прибавим и синята зона, не мисля, че е най-доброто място за живеене. Направи ми впечатление и манталитета на живеещите в тия сгради. Злобни хора със самочувствие неотговарящо на имотното и интелектуалното им състояние с велики претенции и развинтена фантазия относно собствената си значимост......
Е аз преди 3-4 години ви писах, че центъра не става за живеене...ама никой не вдява-нали било център.
Скъпото там е земята.Само заради нея цените няма да станат по 200 евро.Сградите...80% са за събаряне.
Quote
salvador
Е аз преди 3-4 години ви писах, че центъра не става за живеене...ама никой не вдява-нали било център.
Скъпото там е земята.Само заради нея цените няма да станат по 200 евро.Сградите...80% са за събаряне.
Абсолютно!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход