Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Според К.Петров (признат макроикономист) цената на кв.м. на паветата е 200евро.м2, според форумните пльокита 1000. приятно гледане...

Публикувано от дичо тъпото 
Quote
aircraftcarrier
Quote
PER0
Quote
aircraftcarrier
Quote
PER0
Quote
aircraftcarrier
Quote
PER0
Quote
palamud
gledaite klipovete...

Е па гледахме ги....... майка им жална на влогарчетата, 30-50% обезценка на евро/долар в следващите 2-3 години..... Има 2 избора - хиперинфлация ИЛИ банкрути и последваща хиперинфлация, изберете сами !!!! К Петров каза, да се инвестира в нещо твърдо. Бетона и тухлите са бая твърди......, сал от хилти се плашат.....100 квадрата са си 100 квадрата и след 30 години, а колко ще са 100 евро/долара след 30 години????? Е, некой ще требе да плати сметката, според К Петров туй ще са влогарчетата........, е то нема кой друг, и никога не е имало......
A чичо Рихтер познаваш ли го?

Съжалявам, не познавам нито чичо ти, нито леля ти smiling smiley
На него му дреме дали го познаваш

Краят на света беше предвиден до края на 2012. Сега като мине годината трябва да чакате още няколко хиляди години, до следващия край. Кофти за вас, обаче тва е положението. Дотогава вие ще плащате наеми на мен, после вашите наследници - на моите наследници, и така до края на света.
Kая на света няма нищо общо с чичо Рихтер.Не съм специалист по края на света и откак се ожених това не ме вълнува.

Аааа разбрах сега, че чичо ти Рихтер ходел само при неженени, обаче ти като си женен тва вече не те вълнува. Да си женен е нещо като да си имунизиран, ясно!!!
Pero ти кат ги разбираш тия работи с обезценката на еврото шо не го изиграеш на форекса това . ще си милионер след 2 години ако си познал.
Perko а мен края на света е настъпил откак се ожених............
Quote
nradev
Pero ти кат ги разбираш тия работи с обезценката на еврото шо не го изиграеш на форекса това . ще си милионер след 2 години ако си познал.
Мноу компрометиращ съвет!
Quote
nradev
Pero ти кат ги разбираш тия работи с обезценката на еврото шо не го изиграеш на форекса това . ще си милионер след 2 години ако си познал.

Ха, ха, аз си имам всичко, което ми трябва, наемателите ми снасят добре, и нямам никакво намерение да ми побелява косата на форекса. Да, правилно си разбрал, в 40-те съм и почти нямам бял косъм !! Плюс това печеля предостатъчно и от други дейности.
Quote
aircraftcarrier
Perko а мен края на света е настъпил откак се ожених............

Глей да се оправиш, сал това мога да ти кажа. Изход винаги има......просто трябва да си отвориш очите и да го видиш...
Идващата 2013 година ще е изпитание за фирмите в страната, смята Камен Колев – зам. председател на БСК

Според Колев, прогнозите на фирмите и компаниите за 2013 година са по-скоро песимистични.

Бизнес средата не се променя към по-добро, показват и данните от анкетата на Стопанската камара сред членовете й.Според него това се дължи на административен натиск към фирмите и запазване на таксите, които се събират от администрацията за различни разрешителни и документи. Това спъва предприемчивостта на хората, би трябвало да дадем възможност на хората да правят бизнес без да се притесняват от разходите за административни услуги, твърди Колев.

“Междуфирмената задлъжнялост е около 160 милиарда лева”, каза Колев. “Не е страшна тази задлъжнялост, а това дали тези задължения могат да се обслужват, смята той.

При нас проблемът е, че приходите на фирмите са доста по-малко задълженията им. Собственият капитал на фирмите също намалява и на практика те се декапитализират”.

Според Камен Колев това е една от причините немалък брой не могат да плащат заплати. Те не държат пари в касата си, просто не са си получили плащания от други фирми и държавата.

“Друга лоша особеност на нашата икономика е че потребяваме около 90% стоки от внос, малко неща се правят у нас, за да можем чрез покупката им стимулираме български производители”, смята зам.шефът на Стопанската камара. Той твърди, че дори неща като месото и млечните поризведения на нашия пазар са над 90% от внос.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход