Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Реална ли е цената?

Публикувано от NIKI1976 
Re: Реална ли е цената?
23-10-2012 - 21:42:15
за колко го даде
Re: Реална ли е цената?
24-10-2012 - 07:15:29
Мдамммм,я да видим какво попита Ники:
NIKI1976 - В момента съм го намалил на 39 000 (пада се по 600 евро/кв.м.)

и какво му препоръчаха:

valsodar - намаляш цената, докато се срещнете в интереса си с него.

stroitela - С тази оферта 39000Е според мен си близо до истината, но ако се появи купувач ще се пазари надолу, гаранция.......

palamud - ако го продадеш за 30-32 може да почерпиш

greenbul - Следвай принципите - на 3 месеца смъквай по 15%

pg1 - цената е не повече от 34/35 000?

Servel - Ако ти трябват пари - сваляй цената докато се намери Купувача

nradev - а бе за 34-35К ще се продаде . ама земи си намери читав брокер и то само 1. Ако до 6 месеца не се продаде сваляй цената.

greenbul - На кратко ти искаш една цена, която е нереално висока

149лв.\м2 - неговата цена би била някъде към 55000лв или около 28-29 хил. евро.

Imotko - Сваляй по 1000 евро от време на време и чакай,

bota156 - сваляш всеки месец/тримесечие .И цените все още ще вървят НАДОЛУ - поне и 2013.

kikorak - ама ти ще свалиш 10% примерно

дами и господа - в крайна сметка няма голямо значение дали е реална цената, може да го продадеш и на нереална цена - нереално висока или нереално ниска.

Inform - Но щом смяташ, че 39 хиляди евро е реална цена тогава трябва да имаш търпение, защото може и пък да се намери някой който не само, че може, но и желае да заплати тази цена.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Мдаммм, Ники го е продал за 595Е/м2 (при първоначално искани 600Е/м2), сега секи да си направи сметката кой колко разбира от имоти.......Да сметнем ли колко би загубил Ники, ако беше послушал някои от гореспоменатите съвети.......

Поздравления Ники, и аз така продадох 1 имот преди около 3 месеца, който стоя на пазара точно месец и половина, а се бях приготвил да го чакам поне 6 месеца да стои....обаче замина като топъл хляб....., отстъпката, която направих от първоначалната цена беше 2.5%.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-10-24 07:27 от PER0.
Re: Реална ли е цената?
24-10-2012 - 07:53:46
Охо! Сбирка на фантазьорите се е заформила?

_____________________________________________________________________
Я моа са напия на кукурузянка, на мертек, на свиня, на дзвер, на мотика, на къзмъ и ели ако сакам - на мръморец. А тизе?
Re: Реална ли е цената?
24-10-2012 - 10:36:28
Quote
PER0
Мдамммм,я да видим какво попита Ники:
NIKI1976 - В момента съм го намалил на 39 000 (пада се по 600 евро/кв.м.)

и какво му препоръчаха:

valsodar - намаляш цената, докато се срещнете в интереса си с него.

stroitela - С тази оферта 39000Е според мен си близо до истината, но ако се появи купувач ще се пазари надолу, гаранция.......

palamud - ако го продадеш за 30-32 може да почерпиш

greenbul - Следвай принципите - на 3 месеца смъквай по 15%

pg1 - цената е не повече от 34/35 000?

Servel - Ако ти трябват пари - сваляй цената докато се намери Купувача

nradev - а бе за 34-35К ще се продаде . ама земи си намери читав брокер и то само 1. Ако до 6 месеца не се продаде сваляй цената.

greenbul - На кратко ти искаш една цена, която е нереално висока

149лв.\м2 - неговата цена би била някъде към 55000лв или около 28-29 хил. евро.

Imotko - Сваляй по 1000 евро от време на време и чакай,

bota156 - сваляш всеки месец/тримесечие .И цените все още ще вървят НАДОЛУ - поне и 2013.

kikorak - ама ти ще свалиш 10% примерно

дами и господа - в крайна сметка няма голямо значение дали е реална цената, може да го продадеш и на нереална цена - нереално висока или нереално ниска.

Inform - Но щом смяташ, че 39 хиляди евро е реална цена тогава трябва да имаш търпение, защото може и пък да се намери някой който не само, че може, но и желае да заплати тази цена.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Мдаммм, Ники го е продал за 595Е/м2 (при първоначално искани 600Е/м2), сега секи да си направи сметката кой колко разбира от имоти.......Да сметнем ли колко би загубил Ники, ако беше послушал някои от гореспоменатите съвети.......

Поздравления Ники, и аз така продадох 1 имот преди около 3 месеца, който стоя на пазара точно месец и половина, а се бях приготвил да го чакам поне 6 месеца да стои....обаче замина като топъл хляб....., отстъпката, която направих от първоначалната цена беше 2.5%.


Нали предстои само да се увеличават цените на жилищата в София? smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Защо човека да продава за едва 595 евро за кв. м. като нали уж догодина средната цена в София щяла да бъде вече над 10 хиляди евро за кв. м. жилищна площ? smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-10-24 10:37 от Inform.
Re: Реална ли е цената?
24-10-2012 - 12:18:04
avatar
Странно е, защо след като е продаден, поне 4 обяви за него все още са активни в този сайт?

Не е ли нормална практика след продажба, те да бъдат деактивирани?

На печелившите - честито!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Реална ли е цената?
02-11-2012 - 15:26:35
Quote
PER0
Мдамммм,я да видим какво попита Ники:
NIKI1976 - В момента съм го намалил на 39 000 (пада се по 600 евро/кв.м.)

и какво му препоръчаха:

valsodar - намаляш цената, докато се срещнете в интереса си с него.

stroitela - С тази оферта 39000Е според мен си близо до истината, но ако се появи купувач ще се пазари надолу, гаранция.......

palamud - ако го продадеш за 30-32 може да почерпиш

greenbul - Следвай принципите - на 3 месеца смъквай по 15%

pg1 - цената е не повече от 34/35 000?

Servel - Ако ти трябват пари - сваляй цената докато се намери Купувача

nradev - а бе за 34-35К ще се продаде . ама земи си намери читав брокер и то само 1. Ако до 6 месеца не се продаде сваляй цената.

greenbul - На кратко ти искаш една цена, която е нереално висока

149лв.\м2 - неговата цена би била някъде към 55000лв или около 28-29 хил. евро.

Imotko - Сваляй по 1000 евро от време на време и чакай,

bota156 - сваляш всеки месец/тримесечие .И цените все още ще вървят НАДОЛУ - поне и 2013.

kikorak - ама ти ще свалиш 10% примерно

дами и господа - в крайна сметка няма голямо значение дали е реална цената, може да го продадеш и на нереална цена - нереално висока или нереално ниска.

Inform - Но щом смяташ, че 39 хиляди евро е реална цена тогава трябва да имаш търпение, защото може и пък да се намери някой който не само, че може, но и желае да заплати тази цена.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Мдаммм, Ники го е продал за 595Е/м2 (при първоначално искани 600Е/м2), сега секи да си направи сметката кой колко разбира от имоти.......Да сметнем ли колко би загубил Ники, ако беше послушал някои от гореспоменатите съвети.......

Поздравления Ники, и аз така продадох 1 имот преди около 3 месеца, който стоя на пазара точно месец и половина, а се бях приготвил да го чакам поне 6 месеца да стои....обаче замина като топъл хляб....., отстъпката, която направих от първоначалната цена беше 2.5%.

Благодаря.
Така ми става кеф, когато най-накрая срещна съмишленик, а не само разказвачи на къси романи smiling smiley
Т.е. - всеки е готов да се изкаже по всяка тема - пък макар и неподготвен.
...а аз исках наистина някакъв реален съвет..но - и така стана - и то доста по-добре.
Бъдете здрави.
Re: Реална ли е цената?
02-11-2012 - 15:29:20
Quote
valsodar
Странно е, защо след като е продаден, поне 4 обяви за него все още са активни в този сайт?

Не е ли нормална практика след продажба, те да бъдат деактивирани?

На печелившите - честито!

Здравей (надявам се за последен път),
Ти ми кажи като разбирач и професионалист - при положение че имота се продаде и неколкократно уведомих затова тъпите брокери - и по телефон, и директно на техния e-mail, а също така и в самата обява - че не реална - защо продължават да ги държат?
Отговор - просто няма да им остане друго в кошницата да продават.
А пък когато някой иска да го види - еми той току-що се е продал, нали?
Но се чудя само тези от сайта какво зяпат, че не наложат някоя глоба на тъпите посредници?
Re: Реална ли е цената?
02-11-2012 - 15:30:24
Quote
bota156
Честито ...
трябва доста да почерпиш.

ОК
Само къжете къде и кога?
И без посредници*drunk*
Re: Реална ли е цената?
02-11-2012 - 15:31:31
Quote
Imotko
Бля, бля от разни измислени разбирачи и пак се продаде добре имотеца, както казахме няколко човека. Щом има огледи, значи момента "Х" е близо.
Пак честито, и от мен и за "същия успех, както досега" благодарим, да ти се връща..

Благодаря - подобно!
Re: Реална ли е цената?
02-11-2012 - 19:54:06
Quote
NIKI1976
Quote
valsodar
Странно е, защо след като е продаден, поне 4 обяви за него все още са активни в този сайт?

Не е ли нормална практика след продажба, те да бъдат деактивирани?

На печелившите - честито!

Здравей (надявам се за последен път),
Ти ми кажи като разбирач и професионалист - при положение че имота се продаде и неколкократно уведомих затова тъпите брокери - и по телефон, и директно на техния e-mail, а също така и в самата обява - че не реална - защо продължават да ги държат?
Отговор - просто няма да им остане друго в кошницата да продават.
А пък когато някой иска да го види - еми той току-що се е продал, нали?
Но се чудя само тези от сайта какво зяпат, че не наложат някоя глоба на тъпите посредници?

Нали знаеш, че в България има само три агенции за продажба на недвижими имоти:
- Century 21
- RE/MAX
- Colliers

Всички други агенции са наистина, най-учтиво казано само... "агенции" за недвижими имоти.

:] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход