Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вярно е, че има ръст!!! Ръст на безработицата, мизерията, на лошите кредити, на броя на обявите "продава имот", на изпростяването и злобата на пишман-инвеститорите! Очаквания спад на гореизброеното не се състоя!

Публикувано от darkside 
:}
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Кво ще провериш, като не ти излизат имотите ми в регистъра?:}:}:} Пък и официално почти никъде не се водя аз наемодателя. Звезделина се води.

И к'во викаш....кат са на щерката...тя щото малка и данъци не дължи ????
Аз подавам от нейно име. Я ми кажи ти като си тръгнал толкова да ме проверяваш, провери ли ми кредитите? Живо ме интересува какво ми се води като кредит? Да не се окаже нищо, че тогава да се втурвам презглава за нови, че с тези понижени лихви....:]

Ха,ха,хаааааааааа
Нали не очакваш да съм малоумник като теб....
Кредетния регистър не е публичен, за да мога да вадя данни за кредитите ти....
Но ако дойдеш при мен като клиент, подпишеш ми договор за посредничество....веднага имаш справка от КР....
Дано си ме разбрал, Сахибе....
Не очаквам прав си. Знам, че си по-голям малоумник! И за какво искаш да ми посредвичиш?

Нищо не знаеш, Сахибе....
И аз не знам, дали е от мастиката, или по рождение си си такъв, ама...
Нали я знаеш оная....Дето господ помага, ама в кошара не вкарва....
Та...няма как и аз да те вкарвам, най-малкото, нямам такива намерения...
Ама да видиш какъв съм френд, ето ти една тема, която със сигурност ще ти от полза....
[www.bg-mamma.com]
Моето глупаво момче! Аз съм карал поне 5 психотеста+десетина семинара на тема психология. Втората ми магистратура не е такава, но предвид многобройните натрупани знания в науката, все едно, че съм карал три магистратури. А ти си просто едно малко злобно , завистливо и комплексирано димитровградско мангалче.
Мен и теб ни дели цивилизацията, която ти е непозната.
За теб разбрах че НЯМАШ ВИСШЕ образование, за женати, че е ОСНОВНО И РАБОТИ В ЧИСТОТАТА, та се чудя понякога защо не ми искаш разрешение да ме потиташ нещо???

Знам, знам....дели ни малък градски зад канала :]
Ти поне запомни ли, кога е деня на театъра :]
И може ли да ми позволите....да Ви попитам, как може да сте толкова проЗт, господарю :}
И по какво точно позна , че съм проЗд? Заради това, че общувам с такъв тупан като теб ли мизерни и бедни нищоправещ и нищоимащ Миранди?
Вярно, че такъв индивид би ми свалил малко от нивото, но на ме не ми пука. Никой не може да ми отнеме притежанията и привилегиите. Трябват ти години мислене с малкия ти мозък за да го вденеш:}:}:} ХаХАХАХАХХАХХАХХАХХААААААААХХАХХАХАХАХХАХААААААА:}:}:}:}:}:}:}:}
Quote
панелообитателя САХИБ
:}
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Кво ще провериш, като не ти излизат имотите ми в регистъра?:}:}:} Пък и официално почти никъде не се водя аз наемодателя. Звезделина се води.

И к'во викаш....кат са на щерката...тя щото малка и данъци не дължи ????
Аз подавам от нейно име. Я ми кажи ти като си тръгнал толкова да ме проверяваш, провери ли ми кредитите? Живо ме интересува какво ми се води като кредит? Да не се окаже нищо, че тогава да се втурвам презглава за нови, че с тези понижени лихви....:]

Ха,ха,хаааааааааа
Нали не очакваш да съм малоумник като теб....
Кредетния регистър не е публичен, за да мога да вадя данни за кредитите ти....
Но ако дойдеш при мен като клиент, подпишеш ми договор за посредничество....веднага имаш справка от КР....
Дано си ме разбрал, Сахибе....
Не очаквам прав си. Знам, че си по-голям малоумник! И за какво искаш да ми посредвичиш?

Нищо не знаеш, Сахибе....
И аз не знам, дали е от мастиката, или по рождение си си такъв, ама...
Нали я знаеш оная....Дето господ помага, ама в кошара не вкарва....
Та...няма как и аз да те вкарвам, най-малкото, нямам такива намерения...
Ама да видиш какъв съм френд, ето ти една тема, която със сигурност ще ти от полза....
[www.bg-mamma.com]
Моето глупаво момче! Аз съм карал поне 5 психотеста+десетина семинара на тема психология. Втората ми магистратура не е такава, но предвид многобройните натрупани знания в науката, все едно, че съм карал три магистратури. А ти си просто едно малко злобно , завистливо и комплексирано димитровградско мангалче.
Мен и теб ни дели цивилизацията, която ти е непозната.
За теб разбрах че НЯМАШ ВИСШЕ образование, за женати, че е ОСНОВНО И РАБОТИ В ЧИСТОТАТА, та се чудя понякога защо не ми искаш разрешение да ме потиташ нещо???

Знам, знам....дели ни малък градски зад канала :]
Ти поне запомни ли, кога е деня на театъра :]
И може ли да ми позволите....да Ви попитам, как може да сте толкова проЗт, господарю :}
И по какво точно позна , че съм проЗд? Заради това, че общувам с такъв тупан като теб ли мизерни и бедни нищоправещ и нищоимащ Миранди?
Вярно, че такъв индивид би ми свалил малко от нивото, но на ме не ми пука. Никой не може да ми отнеме притежанията и привилегиите. Трябват ти години мислене с малкия ти мозък за да го вденеш:}:}:} ХаХАХАХАХХАХХАХХАХХААААААААХХАХХАХАХАХХАХААААААА:}:}:}:}:}:}:}:}

Така, така...само дето има една малка разлика....
Не ти общуваш с мен, ти може да общуваш само с бръмбарите в главата ти....
Аз влизам тук, за да се посмея на теб и още няколко идиота, които обаче, имаха благоразумието и се кротнаха...
Та затова и само с тебе се ебавам, ама ти и това няма как да стоплиш...
Ай лека, утре за разлика от теб-безработния,мен ме чака доста работа....
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
:}
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Кво ще провериш, като не ти излизат имотите ми в регистъра?:}:}:} Пък и официално почти никъде не се водя аз наемодателя. Звезделина се води.

И к'во викаш....кат са на щерката...тя щото малка и данъци не дължи ????
Аз подавам от нейно име. Я ми кажи ти като си тръгнал толкова да ме проверяваш, провери ли ми кредитите? Живо ме интересува какво ми се води като кредит? Да не се окаже нищо, че тогава да се втурвам презглава за нови, че с тези понижени лихви....:]

Ха,ха,хаааааааааа
Нали не очакваш да съм малоумник като теб....
Кредетния регистър не е публичен, за да мога да вадя данни за кредитите ти....
Но ако дойдеш при мен като клиент, подпишеш ми договор за посредничество....веднага имаш справка от КР....
Дано си ме разбрал, Сахибе....
Не очаквам прав си. Знам, че си по-голям малоумник! И за какво искаш да ми посредвичиш?

Нищо не знаеш, Сахибе....
И аз не знам, дали е от мастиката, или по рождение си си такъв, ама...
Нали я знаеш оная....Дето господ помага, ама в кошара не вкарва....
Та...няма как и аз да те вкарвам, най-малкото, нямам такива намерения...
Ама да видиш какъв съм френд, ето ти една тема, която със сигурност ще ти от полза....
[www.bg-mamma.com]
Моето глупаво момче! Аз съм карал поне 5 психотеста+десетина семинара на тема психология. Втората ми магистратура не е такава, но предвид многобройните натрупани знания в науката, все едно, че съм карал три магистратури. А ти си просто едно малко злобно , завистливо и комплексирано димитровградско мангалче.
Мен и теб ни дели цивилизацията, която ти е непозната.
За теб разбрах че НЯМАШ ВИСШЕ образование, за женати, че е ОСНОВНО И РАБОТИ В ЧИСТОТАТА, та се чудя понякога защо не ми искаш разрешение да ме потиташ нещо???

Знам, знам....дели ни малък градски зад канала :]
Ти поне запомни ли, кога е деня на театъра :]
И може ли да ми позволите....да Ви попитам, как може да сте толкова проЗт, господарю :}
И по какво точно позна , че съм проЗд? Заради това, че общувам с такъв тупан като теб ли мизерни и бедни нищоправещ и нищоимащ Миранди?
Вярно, че такъв индивид би ми свалил малко от нивото, но на ме не ми пука. Никой не може да ми отнеме притежанията и привилегиите. Трябват ти години мислене с малкия ти мозък за да го вденеш:}:}:} ХаХАХАХАХХАХХАХХАХХААААААААХХАХХАХАХАХХАХААААААА:}:}:}:}:}:}:}:}

Така, така...само дето има една малка разлика....
Не ти общуваш с мен, ти може да общуваш само с бръмбарите в главата ти....
Аз влизам тук, за да се посмея на теб и още няколко идиота, които обаче, имаха благоразумието и се кротнаха...
Та затова и само с тебе се ебавам, ама ти и това няма как да стоплиш...
Ай лека, утре за разлика от теб-безработния,мен ме чака доста работа....
На себе ли си се смееш бе лузър? Смей се на Никол която нищо няма да види от тебе! Смей се на жената на сестра ти , че се е оженила за мангал!
Смей се на мизерното си съществуване като професия, щото си се хванал брокер точно когато имотите започнаха да спадат!
Ти си такова тъпо и нещастно копеле, че се чудя дали да те нападам или да ти дарявам помощи. Голяма дилема ми е. Но предвид факта, че си от малко градче, но въпреки това арогантен простак, си представям какво трябва да ти е самочувствието ако си от истинско място.за такива като тебе само гонка!
Ти смяташ, че си по важен от математиката?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход