Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вярно е, че има ръст!!! Ръст на безработицата, мизерията, на лошите кредити, на броя на обявите "продава имот", на изпростяването и злобата на пишман-инвеститорите! Очаквания спад на гореизброеното не се състоя!

Публикувано от darkside 
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
darkside
Quote
панелообитателя САХИБ

И този месец ще платя 600лв. по кредитите ми.
Секи месец лишаваш семейството си от тия пари. А за 25-те легла..........едва ли са заети, че да переш чаршафи. Аз не бих прал чаршафи........егати бизнеса е тва!
А на детето ми мисла да дам нещо по-добро от "влог за имот в БГ", както ти се изрази! Или ако ще е имот, ще е някъде малко на запад от бившата Берлинска стена.
А санирането си върви, не ме мисли.......външната изолация е хит, и не заради партийната линия, а заради поскъпващите енергии.
Не знам как ти върви,като си все пред компа. Аз си върша работата на компа, ама ти санирането седейки пред монитора не виждам как го правиш:}
А, че непрекъснато си тук е видно. 25 легла са, но разбира се номадите /квартирантите/ си се перат сами, аз им купувам прах за разкош.
А и не ме изненадваш с новината, че всички ще хуквате на запад, но киснете денонощно в този български форум.

А бе кажи, че са 30 леглата. По-авторитенто е някак, а и е кръгло число...
Quote
1.9

А бе кажи, че са 30 леглата. По-авторитенто е някак, а и е кръгло число...
Аз не лъжа никога. Това много хора във форума не го разбраха.
В малкия панеляк- 3, една спалня и две единични
В големия панеляк- 2 спални и четири единични
В старата къща в София- 3 единични
В новата къща в София-една спалня и две единични /не са поставени/
На вилата - една спалня и 4 единични.
В къщата в пернишко- една спалня и четири единични.
Ако сложа и едно в сайванта на къра, където имам ЗЗ , ще станат 26winking smiley
Ахааааааааааа
А вие с Ева спите под открито небе на полето :]
Сега разбирам и защо си кръстил щерка си Звезделина :}
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
1.9

А бе кажи, че са 30 леглата. По-авторитенто е някак, а и е кръгло число...
Аз не лъжа никога. Това много хора във форума не го разбраха.
В малкия панеляк- 3, една спалня и две единични
В големия панеляк- 2 спални и четири единични
В старата къща в София- 3 единични
В новата къща в София-една спалня и две единични /не са поставени/
На вилата - една спалня и 4 единични.
В къщата в пернишко- една спалня и четири единични.
Ако сложа и едно в сайванта на къра, където имам ЗЗ , ще станат 26winking smiley

Тъй, тъй, давай с имотите в Айтоско, Бургаско, Велко-Търновско, Габровско, Добричко и прочее до Ямболско.
И уплътнявай яко! Да не остане тоалетна, баня, тераса или мазе без легло.
Quote
mirandi
Ахааааааааааа
А вие с Ева спите под открито небе на полето :]
Сега разбирам и защо си кръстил щерка си Звезделина :}
Ти гледай да закупиш нещо с тези свободни 30К, щото ако скочи още веднъж агнешкото и тока, току виж се стопили като априлски сняг.:}
Да не те почне Мира с точилката.*angel*
Абре Сахибе, то всичкото 'убаво, ама я кажи, колко ти е доходността на едно легло :}
Quote
mirandi
Абре Сахибе, то всичкото 'убаво, ама я кажи, колко ти е доходността на едно легло :}
Ти се еба.....аш, ама наистина мисля единия ми имот да го давам като къща за нощувки. А не постоянно да ми се мотаят разни номади/квартиранти/
Така и леглодните ще са по-скъпи, дори и да са по-малко.
Обмислям вариант как номадите да плащат наем и аз пак да си ползвам постоянно имотите. :]
Жалко, че не става с магазинчето, което си е в пълна власт на наемателя, но сега съм решил да купя още едно до него, да ги обединя и да правя кафе. Трябва да съм го направил след няколко години като се пенсионирам, за да мога да почна да го стопанисвам живот и здраве.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-28 17:41 от панелообитателя САХИБ.
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Абре Сахибе, то всичкото 'убаво, ама я кажи, колко ти е доходността на едно легло :}
Ти се еба.....аш, ама наистина мисля единия ми имот да го давам като къща за нощувки. А не постоянно да ми се мотаят разни номади/квартиранти/
Така и леглодните ще са по-скъпи, дори и да са по-малко.
Обмислям вариант как номадите да плащат наем и аз пак да си ползвам постоянно имотите. :]

Не ме интересува, какво ще правиш, питах за момента колко си докарваш....
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Абре Сахибе, то всичкото 'убаво, ама я кажи, колко ти е доходността на едно легло :}
Ти се еба.....аш, ама наистина мисля единия ми имот да го давам като къща за нощувки. А не постоянно да ми се мотаят разни номади/квартиранти/
Така и леглодните ще са по-скъпи, дори и да са по-малко.
Обмислям вариант как номадите да плащат наем и аз пак да си ползвам постоянно имотите. :]

Не ме интересува, какво ще правиш, питах за момента колко си докарваш....
Еми излиза някъде 3лв. на леглоден. Ама работят само около 15 легла. А и да са повече няма да ти кажа щото ще ме топнеш на данъчните.:]
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Абре Сахибе, то всичкото 'убаво, ама я кажи, колко ти е доходността на едно легло :}
Ти се еба.....аш, ама наистина мисля единия ми имот да го давам като къща за нощувки. А не постоянно да ми се мотаят разни номади/квартиранти/
Така и леглодните ще са по-скъпи, дори и да са по-малко.
Обмислям вариант как номадите да плащат наем и аз пак да си ползвам постоянно имотите. :]

Не ме интересува, какво ще правиш, питах за момента колко си докарваш....
Еми излиза някъде 3лв. на леглоден. Ама работят само около 15 легла. А и да са повече няма да ти кажа щото ще ме топнеш на данъчните.:][/quot

Данъчните викаш, а ????
Няма, само ще проверя дали декларираш доход от 1350 всеки месец :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход