Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вярно е, че има ръст!!! Ръст на безработицата, мизерията, на лошите кредити, на броя на обявите "продава имот", на изпростяването и злобата на пишман-инвеститорите! Очаквания спад на гореизброеното не се състоя!

Публикувано от darkside 
Тва е положението, свиквай Сахибе......ша се отровиш с теа ментета, баси! А твърденията за раздвижване на икономиката идват от тва, че вързаните с НАП касови апарати отчитат реални обороти, а не че потреблението е равно на тва от 2008-ма! Просто "сивото" тогава е било повече......



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-28 14:21 от darkside.
Quote
darkside
Тва е положението, свиквай Сахибе......ша се отровиш с теа ментета, баси! А твърденията за раздвижване на икономиката идват от тва, че вързаните с НАП касови апарати отчитат реални обороти, а не че потреблението е равно на тва от 2008-ма! Просто "сивото" тогава е било повече......
Абе на тебе заглавията са ти по-дълги от самите мнения бре!eye popping smiley
Това, че ората не щат ти да им правиш саниране, нещо много те изнервя май. Все надоле по пързалката ти се привижда животеца, ама и покрай тебе всичко е надоле- Долни Дъбник, Долна Митрополия, все надолеwinking smiley
Ако имаш хлапе, направи му отсега едно влогче за имотче, щото ти изпусна влака, но след около 25 години може да има нов спад с 5%:}
Потреблението не просто се е свило, а за някои хора е на санитарния минимум.
Все повече фирми и техните кадри влизат в Кризата. А за Бг тя едва започва...
Те това са ви и клиентите на НИ.
Quote
1.9
Потреблението не просто се е свило, а за някои хора е на санитарния минимум.
Все повече фирми и техните кадри влизат в Кризата. А за Бг тя едва започва...
Те това са ви и клиентите на НИ.
Аз клиенти нямам. Само пациенти с които и сега общувамwinking smiley
Потреблението не усещам да ми намалява. И тази вечер ще си мезя шопска салатка и пилешки дробчета гарнирани с ризото със зеленчуци поляти с домашна ракийка от македонския край около 55 градусова. И днес ще си купя от любимия десерт трюфели класик.
И този месец ще пристигне куриера с новия брой на NG и NG Kids на които съм абонат.
И този месец ще платя 600лв. по кредитите ми. И този месец ще си избера хубаво костюмче за носене. И този месец няма да мина без 5 кила персил.
Все пак имам към 25 легла в имотите, трябва да се перат чаршафи.
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
1.9
Потреблението не просто се е свило, а за някои хора е на санитарния минимум.
Все повече фирми и техните кадри влизат в Кризата. А за Бг тя едва започва...
Те това са ви и клиентите на НИ.
Аз клиенти нямам. Само пациенти с които и сега общувамwinking smiley
Потреблението не усещам да ми намалява. И тази вечер ще си мезя шопска салатка и пилешки дробчета гарнирани с ризото със зеленчуци поляти с домашна ракийка от македонския край около 55 градусова. И днес ще си купя от любимия десерт трюфели класик.
И този месец ще пристигне куриера с новия брой на NG и NG Kids на които съм абонат.
И този месец ще платя 600лв. по кредитите ми. И този месец ще си избера хубаво костюмче за носене. И този месец няма да мина без 5 кила персил.
Все пак имам към 25 легла в имотите, трябва да се перат чаршафи.

Ха,ха,хааааааааааааа
Разбрахте ли най-после истината....
В лудницата съкратили щата на старшата сестра....
И Сахибчо, кат най-виден луд, го направили почетна старша сестра....
Та сега има и чаршафи да пере :]
Quote
mirandi

Аз клиенти нямам. Само пациенти с които и сега общувамwinking smiley ЕТО ПИСАНИЯТА НА ЕДИН ОТ ТЯХ:

Ха,ха,хааааааааааааа
Разбрахте ли най-после истината....
В лудницата съкратили щата на старшата сестра....
И Сахибчо, кат най-виден луд, го направили почетна старша сестра....
Та сега има и чаршафи да пере :]
Аз се чудих откъде те познават, че и родата ти, а то сте им пуснали компове по стаите.
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
1.9
Потреблението не просто се е свило, а за някои хора е на санитарния минимум.
Все повече фирми и техните кадри влизат в Кризата. А за Бг тя едва започва...
Те това са ви и клиентите на НИ.
Аз клиенти нямам. Само пациенти с които и сега общувамwinking smiley
Потреблението не усещам да ми намалява. И тази вечер ще си мезя шопска салатка и пилешки дробчета гарнирани с ризото със зеленчуци поляти с домашна ракийка от македонския край около 55 градусова. И днес ще си купя от любимия десерт трюфели класик.
И този месец ще пристигне куриера с новия брой на NG и NG Kids на които съм абонат.
И този месец ще платя 600лв. по кредитите ми. И този месец ще си избера хубаво костюмче за носене. И този месец няма да мина без 5 кила персил.
Все пак имам към 25 легла в имотите, трябва да се перат чаршафи.

Добре, добре... Само спокойно... Продължавай да мечтаеш...
Quote
панелообитателя САХИБ

И този месец ще платя 600лв. по кредитите ми.
Секи месец лишаваш семейството си от тия пари. А за 25-те легла..........едва ли са заети, че да переш чаршафи. Аз не бих прал чаршафи........егати бизнеса е тва!
А на детето ми мисла да дам нещо по-добро от "влог за имот в БГ", както ти се изрази! Или ако ще е имот, ще е някъде малко на запад от бившата Берлинска стена.
А санирането си върви, не ме мисли.......външната изолация е хит, и не заради партийната линия, а заради поскъпващите енергии.
Quote
darkside
Quote
панелообитателя САХИБ

И този месец ще платя 600лв. по кредитите ми.
Секи месец лишаваш семейството си от тия пари. А за 25-те легла..........едва ли са заети, че да переш чаршафи. Аз не бих прал чаршафи........егати бизнеса е тва!
А на детето ми мисла да дам нещо по-добро от "влог за имот в БГ", както ти се изрази! Или ако ще е имот, ще е някъде малко на запад от бившата Берлинска стена.
А санирането си върви, не ме мисли.......външната изолация е хит, и не заради партийната линия, а заради поскъпващите енергии.
Не знам как ти върви,като си все пред компа. Аз си върша работата на компа, ама ти санирането седейки пред монитора не виждам как го правиш:}
А, че непрекъснато си тук е видно. 25 легла са, но разбира се номадите /квартирантите/ си се перат сами, аз им купувам прах за разкош.
А и не ме изненадваш с новината, че всички ще хуквате на запад, но киснете денонощно в този български форум.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход