Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
19-04-2012 - 22:43:44
[www.imoti.net]

Да Ви разкажа за тази обява:
- господина пускащ обявата се представя за собственик, но реално притежава под 25%.
- върху имота има възбрана - води се дело за делба
- има специалисти тук - може ли да ми каже някой къде са тези 278 м2 - в първоначалния му вариант беше 312м2
- след обява за имота на 50 000 евро се съгласих - отговора беше - има да чакаш - и игра с цената в обявата -65х. става на 60 и после пак на 65 -а сега вече и на 75х.
- може би го подразних, че искам да купя имота без да го гледам - и то на цената която той иска - и от там почва едно летене, летене и скоро ще осъзнае, че ще почне падането!!!
- Ми гусин веселинов /с малка буква/ вие /пак с малка буква/ знаете ли какво искате?

Ако някой иска повече подробности - пикантни относно имота - да ми пише на лична.

Лека вечер гусин веселинов - приятни сънища на нива от 75 000 евро

*tired*



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2012-04-19 22:51 от oluf.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
19-04-2012 - 23:00:44
Чакай сега...нещо не разбирам...като са голямо мнозинство продавачите,що се занимаваш с глупости?Нали има имоти бол на пазара...що се набутваш с тия идеални части...
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
19-04-2012 - 23:13:36
Да бе, какъв ти е проблема? И аз искам цените наполовина, щото тогава, ако ти си купиш тая нещастна съборетина, то аз например ще си купя половин Мрамор. Затова искам, ама нямаааа.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
19-04-2012 - 23:23:54
Това струва колкото струва парцела минус сметката за събарянето на това нещо. И без делби, възбрани и прочие. Нали не смяташ сериозно да живееш в това???
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
19-04-2012 - 23:29:26
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 00:05:00
Quote
oluf
Е да де

Ти като се напиеш, за един час ли изтрезняваш? Изчакай да им мине махморлука! Още са опианени и си мислят, че тая селска къща строена на доброволен принцип от брадчеди струва нещо.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 00:17:19
Не изпадайте в разни заблуди....парцелите в този регион си държат цена.Тези с ниските цени са или фалшиви,или имат някакъв проблем.В много малко случаи зад това стоят реални продавачи.

за къшата...била е хубава,преди да бъде така вандалски надстроена.Първият етаж ми изглежда читав,но всичко от първа плоча нагоре си е наистина за махане.Малко съм пристрастен към тоя стил с кръглите прозорчета,но разликата в строителството на двата етажа е ясно видима-от първа плоча нагоре са върлували самодейци.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-20 00:19 от salvador.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 00:20:42
А колко е голям парцела
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 00:22:14
Квадратура: 278 кв.м. Етаж: 2 от 2
Строителство: Тухла
Двор площ: 560 кв.м.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 00:37:39
за 560кв.м 75к еуро. тоя е бил пиян
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход