Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство

Публикувано от oluf 
Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
19-04-2012 - 22:43:44
[www.imoti.net]

Да Ви разкажа за тази обява:
- господина пускащ обявата се представя за собственик, но реално притежава под 25%.
- върху имота има възбрана - води се дело за делба
- има специалисти тук - може ли да ми каже някой къде са тези 278 м2 - в първоначалния му вариант беше 312м2
- след обява за имота на 50 000 евро се съгласих - отговора беше - има да чакаш - и игра с цената в обявата -65х. става на 60 и после пак на 65 -а сега вече и на 75х.
- може би го подразних, че искам да купя имота без да го гледам - и то на цената която той иска - и от там почва едно летене, летене и скоро ще осъзнае, че ще почне падането!!!
- Ми гусин веселинов /с малка буква/ вие /пак с малка буква/ знаете ли какво искате?

Ако някой иска повече подробности - пикантни относно имота - да ми пише на лична.

Лека вечер гусин веселинов - приятни сънища на нива от 75 000 евро

*tired*



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2012-04-19 22:51 от oluf.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
19-04-2012 - 23:00:44
Чакай сега...нещо не разбирам...като са голямо мнозинство продавачите,що се занимаваш с глупости?Нали има имоти бол на пазара...що се набутваш с тия идеални части...
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
19-04-2012 - 23:13:36
Да бе, какъв ти е проблема? И аз искам цените наполовина, щото тогава, ако ти си купиш тая нещастна съборетина, то аз например ще си купя половин Мрамор. Затова искам, ама нямаааа.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
19-04-2012 - 23:23:54
Това струва колкото струва парцела минус сметката за събарянето на това нещо. И без делби, възбрани и прочие. Нали не смяташ сериозно да живееш в това???
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
19-04-2012 - 23:29:26
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 00:05:00
Quote
oluf
Е да де

Ти като се напиеш, за един час ли изтрезняваш? Изчакай да им мине махморлука! Още са опианени и си мислят, че тая селска къща строена на доброволен принцип от брадчеди струва нещо.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 00:17:19
Не изпадайте в разни заблуди....парцелите в този регион си държат цена.Тези с ниските цени са или фалшиви,или имат някакъв проблем.В много малко случаи зад това стоят реални продавачи.

за къшата...била е хубава,преди да бъде така вандалски надстроена.Първият етаж ми изглежда читав,но всичко от първа плоча нагоре си е наистина за махане.Малко съм пристрастен към тоя стил с кръглите прозорчета,но разликата в строителството на двата етажа е ясно видима-от първа плоча нагоре са върлували самодейци.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-20 00:19 от salvador.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 00:20:42
А колко е голям парцела
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 00:22:14
Квадратура: 278 кв.м. Етаж: 2 от 2
Строителство: Тухла
Двор площ: 560 кв.м.
Re: Кога продавачите ще разберат, че са голяяяяямо мнозинство
20-04-2012 - 00:37:39
за 560кв.м 75к еуро. тоя е бил пиян
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход