Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?

Публикувано от 149лв./м2 
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
07-04-2012 - 10:29:26
avatar
Quote
149лв./м2
Продавачо,

Ето правилата на форума:

Моля спазвайте правилата, за да може форумът да е полезен и приятен за всички.

1. Не пускайте две теми за едно и също нещо.
2. Не пишете извън темата - пуснете нова тема по въпроса.
3. Не проявявайте неуважение към други участници във форума. Не се допускат обиди, пусвни и т.н.
4. Не се допуска спам и реклама.
5. Не пускайте една и съща тема в няколко различни раздели
6. Преди да попитате нещо препоръчваме да направите търсене и да видите дали вече няма тема по същия въпрос.

Моята тема не противоречи на нито една от горните точки, даже и на линка който бях пуснал не би трябвало да се гледа като на реклама защото само давам един конкретен имот като пример. НО погледни постингите на панелообитателя и имотния(дичо), техните реакции противоречат на т.2 и т.3 от правилата. Защо не вижадам те да са предупредени, въпреки, че изрично написах следното "Ако може поне в тази тема брокитата да оставят простотията и да не се чувстват задължени да пишат, освен разбира се ако не е по темата и без язвителни забележки"

Така, че продавачо ако ще ме се занимаваш само с моите писания, а не с тези на останалите форумци, то това за мене означава, че имаш нещо лично против мене. Ако е така, имай достойнството и смелостта да го заявиш.

===========================================================

За дичо,

Портмоне имам, иначе къде ще си държа банковите карти? За мене портмонето отдавна не е място където си държа парите в брой, по простата причина, че е невъзможно да се съберат там. При тебе вероятно ситуацията е точно обратната - за тебе банките са лошите кредитори които само ти дерат кожата заради "инвестициите".

Линк към конкурентен портал за недвижими имоти определено е реклама и то възможно най-лошата. Ако дадеш линк към сайт за автомобили може и да не ти обърне внимание никой, но да пускаш линкове към най-големия конкурент на имоти.нет нали разбираш, че няма как да се приеме за ок? Аз не се занимвам с теб, а с всички, които забележа, че нарушават правилата. Ако забележиш нещо нередно можеш да ми изпращаш лични съобщения за да обърна внимание ако не съм успял да видя някое нарушение на който и да е пишещ във форума. И между другото въобще не ме интересува кой - кой е най-малкото защото всички тук сме анонимни. Нямам нищо против никой. Повече по тази тема няма да пиша. Ако имаш нещо да ми казваш по темата с модерирането - на лични съобщения. Ако ще пишеш по тази тема относно много изгодния апартамент - ок.

Между другото ако ще даваш линкове с "изгодни" апартаменти давай с такива каквито се търсят от целокупния български народ - гарсониери и двустайни апартаменти без тераси по 200кв.м. в търсените райони - младост, борово, лозенец, център (центъра е голям и района около лъвов мост, гарата и сточна гара е отвратителен и не го броя за център), яворов, изток, изгрев, иван вазов, стрелбище и т.н. Давай линкове от имоти.нет с предложения за имоти с нормални квадратури, приемлива етажност и разпределение. Да видим това от което се интересуват 70-80% от купувачите има ли го изгодно или го няма... Под приемлива етажност аз разбирам - без партер, първи етаж над магазини и без последен етаж, под приемливо разпеделение разбирам - без стаи по 9кв.м. или по-малки, без преход, без северни изложения. Предложи имоти в сгради с работещ асансьор. Имоти с разрешение за ползване и т.н. Все нормални изисквания мисля...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
1.9
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
08-04-2012 - 09:59:44
Quote

Между другото ако ще даваш линкове с "изгодни" апартаменти давай с такива каквито се търсят от целокупния български народ - гарсониери и двустайни апартаменти без тераси по 200кв.м. в търсените райони - младост, борово, лозенец, център (центъра е голям и района около лъвов мост, гарата и сточна гара е отвратителен и не го броя за център), яворов, изток, изгрев, иван вазов, стрелбище и т.н. Давай линкове от имоти.нет с предложения за имоти с нормални квадратури, приемлива етажност и разпределение. Да видим това от което се интересуват 70-80% от купувачите има ли го изгодно или го няма... Под приемлива етажност аз разбирам - без партер, първи етаж над магазини и без последен етаж, под приемливо разпеделение разбирам - без стаи по 9кв.м. или по-малки, без преход, без северни изложения. Предложи имоти в сгради с работещ асансьор. Имоти с разрешение за ползване и т.н. Все нормални изисквания мисля...

Да те помоля да предложиш цена за останалите имоти, които не отговарят на твоите изисквания. Нали и първите и последните етажи са строени за живеене...

А това с кварталите ме разби... Зо пенсионери сигурно е добър избор, но за работещи хора...
Познавам хора, които живеят в Изток, Лозенец, Младост, Стрелбище и офисите са им в Центъра. Ежедневното им пътуване е отврат, като най-много плюят "Аристократите" от Лозенец. Лйлинските селяни немат проблеми с Метрото.
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
08-04-2012 - 22:33:22
avatar
Quote
1.9
Quote

Между другото ако ще даваш линкове с "изгодни" апартаменти давай с такива каквито се търсят от целокупния български народ - гарсониери и двустайни апартаменти без тераси по 200кв.м. в търсените райони - младост, борово, лозенец, център (центъра е голям и района около лъвов мост, гарата и сточна гара е отвратителен и не го броя за център), яворов, изток, изгрев, иван вазов, стрелбище и т.н. Давай линкове от имоти.нет с предложения за имоти с нормални квадратури, приемлива етажност и разпределение. Да видим това от което се интересуват 70-80% от купувачите има ли го изгодно или го няма... Под приемлива етажност аз разбирам - без партер, първи етаж над магазини и без последен етаж, под приемливо разпеделение разбирам - без стаи по 9кв.м. или по-малки, без преход, без северни изложения. Предложи имоти в сгради с работещ асансьор. Имоти с разрешение за ползване и т.н. Все нормални изисквания мисля...

Да те помоля да предложиш цена за останалите имоти, които не отговарят на твоите изисквания. Нали и първите и последните етажи са строени за живеене...

А това с кварталите ме разби... Зо пенсионери сигурно е добър избор, но за работещи хора...
Познавам хора, които живеят в Изток, Лозенец, Младост, Стрелбище и офисите са им в Центъра. Ежедневното им пътуване е отврат, като най-много плюят "Аристократите" от Лозенец. Лйлинските селяни немат проблеми с Метрото.

Споменавам тези квартали, защото най-много се търсят жилища именно там, а не че ми харесват на мен. Първи и последен етаж пък са най-нежеланите етажи от купувачите.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
09-04-2012 - 10:35:13
avatar
Не се връзвайте на лайняния гастарбайтер. Той не може да понесе факта, че е прокуден от родината и вечно ще плюе, щото е комплексиран простак!
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
09-04-2012 - 10:51:39
avatar
Quote
1.9

А това с кварталите ме разби... Зо пенсионери сигурно е добър избор, но за работещи хора...
Познавам хора, които живеят в Изток, Лозенец, Младост, Стрелбище и офисите са им в Центъра. Ежедневното им пътуване е отврат, като най-много плюят "Аристократите" от Лозенец. Лйлинските селяни немат проблеми с Метрото.

Разби те, защото си провинциалист, за когото само жълтите павета са стойностно място.
Софиянци знаят кое е добро място за живеене и кое- подходящо за бизнес.
Офисите масово се изтеглиха от центъра и се преместиха в офиссградите в покрайнините на града, но ти и това няма откъде да знаеш.
Ако за теб "Лозенец" е квартал, отдалечен от центъра- като Младост, например- /където за твоя изненада, също има метро/, то освен да ти се смея от сърце, нищо друго не ми остава.
Толкова глупости, събрани в един пост, породен от тъпа селяндурска завист и омраза, не бях чела скоро.:]
Продължавай така и ще спечелиш приза "форумен клоун" за весец април.*ok*
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
09-04-2012 - 10:52:27
старшина Радев, Драгомире, какво стана с многото нотариални актове дето щеше да ни показвш? Хайде пусни пак нещо че да се кокориме и да цъкаме с език. И да не забравиш да попиташ ГДБОП дали са ме разкрили, щото така като гледам дичо -тъпото знае повече за мене отколкото разни милиционери на които им предстои да гледат горящата им стара Лада.
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
09-04-2012 - 10:57:47
Quote
камелия
Quote
1.9

А това с кварталите ме разби... Зо пенсионери сигурно е добър избор, но за работещи хора...
Познавам хора, които живеят в Изток, Лозенец, Младост, Стрелбище и офисите са им в Центъра. Ежедневното им пътуване е отврат, като най-много плюят "Аристократите" от Лозенец. Лйлинските селяни немат проблеми с Метрото.

Разби те, защото си провинциалист, за когото само жълтите павета са стойностно място.
Софиянци знаят кое е добро място за живеене и кое- подходящо за бизнес.
Офисите масово се изтеглиха от центъра и се преместиха в офиссградите в покрайнините на града, но ти и това няма откъде да знаеш.
Ако за теб "Лозенец" е квартал, отдалечен от центъра- като Младост, например- /където за твоя изненада, също има метро/, то освен да ти се смея от сърце, нищо друго не ми остава.
Толкова глупости, събрани в един пост, породен от тъпа селяндурска завист и омраза, не бях чела скоро.:]
Продължавай така и ще спечелиш приза "форумен клоун" за весец април.*ok*
Kaмелия Люлин определено не е добро място за живеене.Сравнимо е с Надежда Обеля Факултето Дружбите и още няколко такива квартала.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход