Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?

Публикувано от 149лв./м2 
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
06-04-2012 - 19:02:22
Абе вие много безимотни се оказахте, само показвате разни кимизарници, а в Младост, а на Пиротска, фани единия, удари другия.
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
06-04-2012 - 19:22:48
продават къща с 87% отстъпка
[fakti.bg]
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
06-04-2012 - 21:11:35
Тая ирландската къща показва, че 3,3 милиона евро са били изкарвани много лесно преди време, щом някой ги е дал за тая барака;
сигурно е бил продал друга такава за 2,2 милиона.
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
06-04-2012 - 21:26:30
Quote
Imotko
Тая ирландската къща показва, че 3,3 милиона евро са били изкарвани много лесно преди време, щом някой ги е дал за тая барака;
сигурно е бил продал друга такава за 2,2 милиона.
Тая ирландска къща показва, че идиоти е имало не само в България през 2008-ма!
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
06-04-2012 - 22:03:42
Абе вие много безимотни се оказахте, само показвате разни кимизарници, а в Младост, а на Пиротска, фани единия, удари другия.
==========================================================================================================

Имотко, ето какъв ми е проблема: едни 200К евро трябва да напуснат Холандия и да се "преселят" в БГ. Ето какво съм решил: 100К ще бъдат депозирани в по 50К в 2 банки, другите 100К ще обърна в НИ без значение къде и какъв е имота само при условие, че ми носи брутна доходност поне 6%. Или помагай или мълчи. Ако имаш свястна идея за частта НИ можеш да ми пишеш и на ЛС.

Трябва да ти кажа, че не съм и безимотен имам и имоти за които дори нямам време да се грижа и обръщам внимание. Затова и съм решил оттук нататък да купувам имоти само с инвестиционна цел които обаче да са директно отдаваеми под наем.

За дичо, ивчо и камелия предварително знам, че като се събудя ще са ми отвити краката.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-06 22:20 от 149лв./м2.
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
06-04-2012 - 22:56:14
Quote
darkside
Quote
Imotko
Тая ирландската къща показва, че 3,3 милиона евро са били изкарвани много лесно преди време, щом някой ги е дал за тая барака;
сигурно е бил продал друга такава за 2,2 милиона.
Тая ирландска къща показва, че идиоти е имало не само в България през 2008-ма!

Банско показва, че идиотите по други места са много повече, отколкото в България.
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
07-04-2012 - 01:21:09
За едва устояващите на изкушението...изкушавайте се от нещо смислено,не от всяка дупка,на която пише "Промоция -50%".
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
07-04-2012 - 08:30:10
За дичо, ивчо и камелия предварително знам, че като се събудя ще са ми отвити краката.
--------------
Защо пък, може и да са ти завити. Ама това не променя факта, че си ненормалник.
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
07-04-2012 - 09:57:11
Quote
149лв./м2
[www.imoti.net]

Честно казано започва да ме сърби портмонето, ама пусто като знам, че сме едва в началото на разпродажбите...

Давайте интерсни линкове нека сравняваме вкусовете и предлагането.


Ако може поне в тази тема брокитата да оставят простотията и да не се чувстват задължени да пишат, освен разбира се ако не е по темата и без язвителни забележки.

Мен ми е интересно да се включи тук някой закупил панел в Люлин за тези пари през 2008-ма.
Да каже наистина ли е така, както го описва Камелия? Изпитва ли чувство на удовлетвореност, че се е погрижи за себе си и бъдещето на семейството си?

Просто споделете. Интересно ми е. Аз лично бих се чуствал ужасно, ама ужасно прецакан.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
07-04-2012 - 10:10:47
avatar
Quote
greenbul


Мен ми е интересно да се включи тук някой закупил панел в Люлин за тези пари през 2008-ма.
Да каже наистина ли е така, както го описва Камелия? Изпитва ли чувство на удовлетвореност, че се е погрижи за себе си и бъдещето на семейството си?

Просто споделете. Интересно ми е. Аз лично бих се чуствал ужасно, ама ужасно прецакан.

Това е разликата между теб и тези, които живеят с времето, а не вегетират, страхувайки се да не настинат и да не се минат.
Няма и да дочакаш някой, разрешил си имотния проблем, да се върти из форумите, за да се жалва, че се е минал, щото не е отложил живота си за след 10 години.
Едни от купилите, вече имат второ детенце и с кеф ползват чистия въздух, градинките и зеленината............
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход