Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?

Публикувано от 149лв./м2 
А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
06-04-2012 - 00:31:18
[www.imoti.net]

Честно казано започва да ме сърби портмонето, ама пусто като знам, че сме едва в началото на разпродажбите...

Давайте интерсни линкове нека сравняваме вкусовете и предлагането.


Ако може поне в тази тема брокитата да оставят простотията и да не се чувстват задължени да пишат, освен разбира се ако не е по темата и без язвителни забележки.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-04-06 09:13 от Продавач.
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
06-04-2012 - 01:53:59
avatar
л



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-06 01:58 от панелообитателя САХИБ.
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
06-04-2012 - 02:25:45
ами това е първата капка на пороя...колкото до мен моя избор го направих-малко апартаменче с Страсбоург
А каква е квадратурата на терасите?
06-04-2012 - 09:18:02
avatar
Съвсем нормално...големи жилища не се търсят, района около улица Отец Паисий не е най-приятното място за живеене иначе се води център, но... Съвсем друг е въпроса колко от тази квадратура са терасите...за да е такава цената явно има защо. Не всичко го пише в обявите. Г-н 149 ще те помоля да не даваш линкове към конкурентни сайтове за имоти. Замених линка, който беше сложил с абсолютно същата обява на същата агенция, който обаче е качен тук в имоти.нет.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
06-04-2012 - 09:36:32
Честно казано започва да ме сърби портмонето
------------
весо, пак сбърка, последната дума не е "портмонето" , а "задника", ти портмоне кога си имал ?!
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
06-04-2012 - 11:34:33
Продавачо,

Ето правилата на форума:

Моля спазвайте правилата, за да може форумът да е полезен и приятен за всички.

1. Не пускайте две теми за едно и също нещо.
2. Не пишете извън темата - пуснете нова тема по въпроса.
3. Не проявявайте неуважение към други участници във форума. Не се допускат обиди, пусвни и т.н.
4. Не се допуска спам и реклама.
5. Не пускайте една и съща тема в няколко различни раздели
6. Преди да попитате нещо препоръчваме да направите търсене и да видите дали вече няма тема по същия въпрос.

Моята тема не противоречи на нито една от горните точки, даже и на линка който бях пуснал не би трябвало да се гледа като на реклама защото само давам един конкретен имот като пример. НО погледни постингите на панелообитателя и имотния(дичо), техните реакции противоречат на т.2 и т.3 от правилата. Защо не вижадам те да са предупредени, въпреки, че изрично написах следното "Ако може поне в тази тема брокитата да оставят простотията и да не се чувстват задължени да пишат, освен разбира се ако не е по темата и без язвителни забележки"

Така, че продавачо ако ще ме се занимаваш само с моите писания, а не с тези на останалите форумци, то това за мене означава, че имаш нещо лично против мене. Ако е така, имай достойнството и смелостта да го заявиш.

===========================================================

За дичо,

Портмоне имам, иначе къде ще си държа банковите карти? За мене портмонето отдавна не е място където си държа парите в брой, по простата причина, че е невъзможно да се съберат там. При тебе вероятно ситуацията е точно обратната - за тебе банките са лошите кредитори които само ти дерат кожата заради "инвестициите".



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-06 11:37 от 149лв./м2.
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
06-04-2012 - 15:17:54
1.Не ми харесва района.
2Нещо...много тераси бе...
3.ТЕЦ... (дори само това ме е отказало на момента)
4."Панорамата" трепе и зарива...чудя им се що ги пишат тия глупости в обявите въобще,като се вижда на снимките каква мизерия е отвънка.
5.В тази цена просто няма как да влизат гараж или паркомясто,а ЦЯЛАТА улица там е СИНЯ ЗОНА.

Извод: Нямам интерес към този имот.
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
06-04-2012 - 15:30:28
Quote
149лв./м2
[www.imoti.net]

Честно казано започва да ме сърби портмонето, ама пусто като знам, че сме едва в началото на разпродажбите...

Давайте интерсни линкове нека сравняваме вкусовете и предлагането.


Ако може поне в тази тема брокитата да оставят простотията и да не се чувстват задължени да пишат, освен разбира се ако не е по темата и без язвителни забележки.

75 000 за 168 кв.?
При положение, че само след няколко месеца / дали не са и дни?/ ще можеш да купуваш за 149 / лева/ на жълтите павета???
Човече, осъзнай се - за тези 75 000 съвсем скоро и съвсем сигурно ще можеш да купиш над 1000 кв.м. на много по-добро място, не се минавай с покупки в този крайно неизгоден момент!

*stop*
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
06-04-2012 - 16:54:07
Все повече "сривлогари" се изкушаваме.
Който има по здрави нерви ще се набута най-малко или ще спечели най-много.
Зависи от гледната точка.
Аз аха да се навия и жената ме спира, така съм я навил - "цените са само надолу" до средна работна заплата за чиста жилищна площ - без тераси, общи части, стени и т.н.

За този апартамент - поне 50кв са такива т.е е 100-на квадрата чисто или 700+ евра, заплатата е 800лв - има накъде да пада още.
Re: А, тази обява дали е вярна? Започна ли се ГОЛЯМАТА разпродажба?
06-04-2012 - 16:58:47
avatar
Quote
portokal
ами това е първата капка на пороя...колкото до мен моя избор го направих-малко апартаменче с Страсбоург

И като се събуди, краката ти отвитиwinking smiley:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход