Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
23-03-2012 - 19:43:56
avatar
Вървял си кварталния инспектор Гергов-провинциален квартален полицай и намерил съкровище- гърне със скъпоценни монети!
Човека го гледах в новините. Униформен квартален полицай живеещ в панелка 40 кв.м. Ха сега кажете няма ли готини панелообитатели?
Специално питам моите зрители Явчо и Геко. Лудите ги изключвам от класацията , щото очаквам да луднат отново , но вече ако стигнат до крайности съм подготвил много тежка артилерия!
Та за моите специални приятели въпросче- всички ли панелообитатели са скотове, които нямат пари за стълбището?
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
23-03-2012 - 20:21:18
Quote
панелообитателя САХИБ
Вървял си кварталния инспектор Гергов-провинциален квартален полицай и намерил съкровище- гърне със скъпоценни монети!
Човека го гледах в новините. Униформен квартален полицай живеещ в панелка 40 кв.м. Ха сега кажете няма ли готини панелообитатели?
Специално питам моите зрители Явчо и Геко. Лудите ги изключвам от класацията , щото очаквам да луднат отново , но вече ако стигнат до крайности съм подготвил много тежка артилерия!
Та за моите специални приятели въпросче- всички ли панелообитатели са скотове, които нямат пари за стълбището?
Ааааа, тоа нема конкуренция...точната дума не е "почтен" а задръстен.......вместо да побегне към "Сотбис", отишъл в Първо районно! Ма той за Сотбис не е чувал сигурно, само за Софито и Оей(а)зис ..... Сигурно е разбрал кво е намерил чак в районното и е дигнал кръвното............мислел е, че стават само за музея, зел ги е за железо. Ти не го ли виде колко насрано гледа и кви ги плещи? Тва е реакцията на човек, който почва да осъзнава кво е направил, и че му са смее цела България.Ма то там IQ-то е под шейсе, баси! Тоа човек днес се е самоосъдил на "доживотен панелен"! Досещам се жена му кви му ги реди в тоа момент!
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
23-03-2012 - 20:32:44
avatar
Quote
darkside
Quote
панелообитателя САХИБ
Вървял си кварталния инспектор Гергов-провинциален квартален полицай и намерил съкровище- гърне със скъпоценни монети!
Човека го гледах в новините. Униформен квартален полицай живеещ в панелка 40 кв.м. Ха сега кажете няма ли готини панелообитатели?
Специално питам моите зрители Явчо и Геко. Лудите ги изключвам от класацията , щото очаквам да луднат отново , но вече ако стигнат до крайности съм подготвил много тежка артилерия!
Та за моите специални приятели въпросче- всички ли панелообитатели са скотове, които нямат пари за стълбището?
Ааааа, тоа нема конкуренция...точната дума не е "почтен" а задръстен.......вместо да побегне към "Сотбис", отишъл в Първо районно! Ма той за Сотбис не е чувал сигурно, само за Софито и Оей(а)зис ..... Сигурно е разбрал кво е намерил чак в районното и е дигнал кръвното............мислел е, че стават само за музея, зел ги е за железо. Ти не го ли виде колко насрано гледа и кви ги плещи? Тва е реакцията на човек, който почва да осъзнава кво е направил, и че му са смее цела България.Ма то там IQ-то е под шейсе, баси! Тоа човек днес се е самоосъдил на "доживотен панелен"! Досещам се жена му кви му ги реди в тоа момент!
Е, добре щом си толкова саркастичен и естествено на принципа на гладна кокошка, други ценности не приемаш, я кажи с какво IQ би бил един мръснокафяв мангалор от Мъглиж, който като го види естествено, че няма да го върне? Той интелигент ли е според теб или всички гледащи лесните печалби като мен и теб сме се оскотяли?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-23 20:37 от панелообитателя САХИБ.
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
23-03-2012 - 20:43:07
Quote
darkside
Quote
панелообитателя САХИБ
Вървял си кварталния инспектор Гергов-провинциален квартален полицай и намерил съкровище- гърне със скъпоценни монети!
Човека го гледах в новините. Униформен квартален полицай живеещ в панелка 40 кв.м. Ха сега кажете няма ли готини панелообитатели?
Специално питам моите зрители Явчо и Геко. Лудите ги изключвам от класацията , щото очаквам да луднат отново , но вече ако стигнат до крайности съм подготвил много тежка артилерия!
Та за моите специални приятели въпросче- всички ли панелообитатели са скотове, които нямат пари за стълбището?
Ааааа, тоа нема конкуренция...точната дума не е "почтен" а задръстен.......вместо да побегне към "Сотбис", отишъл в Първо районно! Ма той за Сотбис не е чувал сигурно, само за Софито и Оей(а)зис ..... Сигурно е разбрал кво е намерил чак в районното и е дигнал кръвното............мислел е, че стават само за музея, зел ги е за железо. Ти не го ли виде колко насрано гледа и кви ги плещи? Тва е реакцията на човек, който почва да осъзнава кво е направил, и че му са смее цела България.Ма то там IQ-то е под шейсе, баси! Тоа човек днес се е самоосъдил на "доживотен панелен"! Досещам се жена му кви му ги реди в тоа момент!
Не се излагай.Имах те за свестен човек.Още една такава писаница и минаваш при имотния и компанията му.Аз искам да живея сред такива хора.Ако ще и в панел да е.Дай Боже всички българи да станем като това полицайче.Един свестен почтен и неалчен българин.Гордейте с него а не го хулете.Иначе ще живеете с изроди в кочина.За неразбралите да поясня че под кочина разбирам хора със свински манталитет а не вид строителство.
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
23-03-2012 - 20:43:41
Quote
панелообитателя САХИБ
я кажи с какво IQ би бил един мръснокафяв мангалор от Мъглиж, който като го види естествено, че няма да го върне? Той интелигент ли е според теб или всички гледащи лесните печалби като мен и теб сме се оскотили?

Монетите са платежно средство и нема как да са културно-историческа ценност. В белите държави като намериш подобна находка си е твоя, ама тука закона си остана непроменен от соца.
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
23-03-2012 - 21:01:19
avatar
Quote
granit
Quote
панелообитателя САХИБ
я кажи с какво IQ би бил един мръснокафяв мангалор от Мъглиж, който като го види естествено, че няма да го върне? Той интелигент ли е според теб или всички гледащи лесните печалби като мен и теб сме се оскотили?

Монетите са платежно средство и нема как да са културно-историческа ценност. В белите държави като намериш подобна находка си е твоя, ама тука закона си остана непроменен от соца.
Не е баш така. Наскоро в Германия един човек беше намерил невероятно съкровищо, но му платиха само около 50% от него. Това пак е достатъчно, отколкото да укриваш и да се правиш на Васко "Черепа" според мен.
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
23-03-2012 - 21:07:48
Иначе евала на пича, събрал е белите и жълтите и е оставил зелените и кафявите коруби, Сега повишение и парични награди. Няма как семейно съкровище (спестявания на богато семейство) да е само от медни монети *smiley_ahh*, колективните находки са смесени! Мед или бронз в такова количество, само ако са били за заплати на армията, но тогава не са в гърне.
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
23-03-2012 - 21:12:47
avatar
Quote
granit
Иначе евала на пича, събрал е белите и жълтите и е оставил зелените и кафявите коруби, Сега повишение и парични награди. Няма как семейно съкровище (спестявания на богато семейство) да е само от медни монети *smiley_ahh*, колективните находки са смесени! Мед или бронз в такова количество, само ако са били за заплати на армията, но тогава не са в гърне.
Виж сега, не ми отива да ти кажа, че си измисляш, но монетите са еднотипни византийски от два последващи императора. Само ще ти споделя, че едното ми висше е "културен туризъм". Да направим така, че всякакви интерпретации , които са ненаучни да са примерно хумор по темата.:]
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
23-03-2012 - 21:27:26
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
23-03-2012 - 21:33:51
avatar
Quote
granit
Чети [www.club.bg]
Благодаря за инфото! Но това, че са намерили в едно съкровище различно метални монети или предмети в северозападна Европа, не значи, че в югоизточната страна на континента биха намерили същата смесица. Освен това ако намекваш за собствеността на съкровището, че си го делят собственика и откривателя, ако в БГ собственика е държавата или общината и той си го раздели с тях значи ли че има национализация?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход