Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
27-03-2012 - 12:58:29
avatar
Quote
hunterA
Quote
darkside
.......те напоследък гледам, че си говорат сами. Върви по улицата, ръкомаха, и си говори. Блутууд, викам, ли имаш? Не бе, кредити имам, ми отговаря.....
Хахаха брилянтно *ok*

На теб ти чудя, честно, на какво ръкопляскаш?
И ти ли си от ония, с кредитите, дето ви е страх да си признаете тук, във форума, че ходите като въртоглави по улиците?
Или ти си единственият, купил си жилище, без да му го вземат и пуснат на публична продан?
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
27-03-2012 - 14:21:48
Quote
камелия
Quote
hunterA
Quote
darkside
.......те напоследък гледам, че си говорат сами. Върви по улицата, ръкомаха, и си говори. Блутууд, викам, ли имаш? Не бе, кредити имам, ми отговаря.....
Хахаха брилянтно *ok*

На теб ти чудя, честно, на какво ръкопляскаш?
И ти ли си от ония, с кредитите, дето ви е страх да си признаете тук, във форума, че ходите като въртоглави по улиците?
Или ти си единственият, купил си жилище, без да му го вземат и пуснат на публична продан?
Хареса ми майтапа, затова и го споделих. Такива примери съм виждал в последните години, че с Bluetooth ми стана смешно. А бяха времена когато бяха големите бизнесмени. С коли по 200+ хиляди, с различни манекенки, ходещи на сафари в Африка и какви ли не други изгъзици. Е времената се менят.
Аз кредит през живота ми не съм теглил, така са ме учили родителите си. Да харча само това с което разполагам и да го управлявам максимално добре, за да ми носи максимално облаги. Може да съм купил не много скъп имот, но си е мой, с пари изкарани честно.
Re: Вървял си кварталния инспектор Гергов и намерил съкровище..
27-03-2012 - 19:40:00
Кредитът е като заредена пушка, на малки деца не трябва да се дава.
Иначе всеки знае, че без кредит няма икономика.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход