Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моят "Жорко"-съкровището на мама!:]

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Моят "Жорко"-съкровището на мама!:]
17-03-2012 - 08:43:31
avatar
Моят "Жорко"-съкровището на мама! Колко от вас сривльовци са като Жорко? Колко са се хванали за полата на мама и държейки 2000лв. на депозит чакат главоломния спад? Защо като бате Бойко Ви каза да инвестирате , Вие се ушумолявате като врабче във хамбар и се спотайвате, а не създавате БВП правейки фирми , създавайки работни места, плащайки данъци. Прав е Др. Иванов! Марш на работа сволоч мързелива!:g:
Re: Моят "Жорко"-съкровището на мама!:]
17-03-2012 - 20:37:25
avatar
Пак си се напил като свиня

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Моят "Жорко"-съкровището на мама!:]
17-03-2012 - 21:47:25
avatar
Quote
valsodar
Пак си се напил като свиня
Специално ще информирам и администратора на форума за твоето поведение напоследък, не само модераторите!
Уж малко се пообразова, но не ти дава мира факта, че нямаш пари да се обръснеш, но киснеш в имотен форум. Писна ми от теб! Ще пиша жалби и молби. Наричаш ме свиня, обвиняваш ме че съм пиян в 8 и половина сутрин и други нелепости. Ако не ми се извиниш, ще обявя гладна стачка.
Re: Моят "Жорко"-съкровището на мама!:]
17-03-2012 - 21:52:34
avatar
Да не забравиш да си адресираш жалбата и до armenski_pop@arm.com - там със сигурност ще те вземат насериозно, за разлика от тук.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Моят "Жорко"-съкровището на мама!:]
17-03-2012 - 22:00:39
avatar
Засега разбрах че само Валсодарчо се е хванал за полата на мама. Съдя по реакцията му. Според водещи световни психолози, тази защитна реакция е безпогрешна! Така че Валси в десетката съм спрямо теб. Наскоро изкарах двудневен семинар по организационна психология. Мога да си покажа и сертификата, ако някой желае,но давам гаранция че "Валсодарчо" е съкровището на мама:}
Re: Моят "Жорко"-съкровището на мама!:]
17-03-2012 - 22:03:52
avatar
Сахибе, с това ти темпо на алкохолизиране до година - две ще си с цироза на черният дроб.

Знам, че времената за теб са трудни, но алкохола няма да донесе решение на проблемите ти.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Моят "Жорко"-съкровището на мама!:]
17-03-2012 - 22:16:10
avatar
Quote
valsodar
Сахибе, с това ти темпо на алкохолизиране до година - две ще си с цироза на черният дроб.

Знам, че времената за теб са трудни, но алкохола няма да донесе решение на проблемите ти.
Ти за моя здравен статус не се грижи. Мога да си позволя армия от лекари и здрав геном. Кажи ти до кога ще си до полите на мама? Не е ли време след 40 да създадеш семейно гнездо? :}Ако те притеснява намирането на булка има фирми за запознанства, където не всички моми питат дали имаш жилище /неразумни са тоест/ за да се доверят на ох--- юв като тебе да ги осеменят.
От друга страна не забравяй, че спермата става уморена с годините. Мога да ти дам рецепта за лек срещу уморена сперма, но трябва да ми се помолиш на лични!:]
Re: Моят "Жорко"-съкровището на мама!:]
19-03-2012 - 12:35:48
Quote
панелообитателя САХИБ
Мога да ти дам рецепта за лек срещу уморена сперма, но трябва да ми се помолиш на лични!:]

Сахибе, на теб, освен всичко останало, даже и спермата ти е ниско качество.
Така реагира природата на некачествени и безполезни за еволюцията идивиди - ограничава репродуктивните им функции.
Re: Моят "Жорко"-съкровището на мама!:]
19-03-2012 - 16:55:46
A Данчо къде е никакъв го няма?
Re: Моят "Жорко"-съкровището на мама!:]
19-03-2012 - 22:06:16
Quote
aircraftcarrier
A Данчо къде е никакъв го няма?

Данчо добре се е подредил :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход