Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко хубаво ще бъде ако има ЪП

Публикувано от 149лв./м2 
Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
13-03-2012 - 23:03:27
Винаги съм се чудел защо ме наричат сривльо? Напротив аз най-много от всички искам пазара на НИ да тръгне в посока нагоре. Тогава ще има ипотекари, а има ли ипотекари ще има и търсене на пари. Търсят ли се пари лихвите ще се покачат и тогава и ние спестовниците ще си имаме нови крепостници чрез банките. Знаете ли колко хубаво беше да си лежиш и банката да ти снася 10% лихва? Еееех славни времена бяха...

А сега какво некакви си жалки 8% (при това само ако са в левчета). Мизерия! А и банките се клатят с всеки порив на ЕС баси...

Брокита миля ви раздвижете шибания пазар!
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
13-03-2012 - 23:12:36
avatar
Quote
149лв./м2
сега какво некакви си жалки 2.2% средна годишна лихва
Да ти дам някой леф?
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
13-03-2012 - 23:20:29
Знаех си че си симпатяга. ИМА СДЕЛКА!

Дай 200-300К евро на 2.2%. Аз ще ти ипотекирам имоти на стойност 500К. става ли?
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
13-03-2012 - 23:47:07
avatar
Quote
149лв./м2
Знаех си че си симпатяга. ИМА СДЕЛКА!

Дай 200-300К евро на 2.2%. Аз ще ти ипотекирам имоти на стойност 500К. става ли?

Има ми! Аз даже ти давам 1.5% за депозит между 5 и 10 милиона
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
14-03-2012 - 08:37:50
avatar
Колко хубаво ще бъде ако започнеш да пишеш малко по-смислени теми г-м 149...*stop*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
14-03-2012 - 11:38:13
Колко хубаво ще бъде ако започнеш да пишеш малко по-смислени теми г-м 149...

Автоматичен подпис: [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ето правилата на форума:

1. Не пускайте две теми за едно и също нещо.
2. Не пишете извън темата - пуснете нова тема по въпроса.
3. Не проявявайте неуважение към други участници във форума. Не се допускат обиди, пусвни и т.н.
4. Не се допуска спам и реклама.
5. Не пускайте една и съща тема в няколко различни раздели
6. Преди да попитате нещо препоръчваме да направите търсене и да видите дали вече няма тема по същия въпрос.

Така, че не виждам никакъв разрез на моите теми с правилата.
Отделно в темите ми се вижда, че има активно участие в моите теми, което ще рече че са смислени за по-голямата част от участниците във форума.

Мое да не са смислени за триото изгладнели полудели брокита и още 1-2ма модераторчета неразбиращи бъкел от модериране, но това не прави темите ми по-малко интересни и това се вижда от посещаемостта им коет също носи посещаемост на сайта на имоти.нет.

Така, че глей си работата. Аре баста!
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
14-03-2012 - 11:50:26
Този път ако лихвите скочат няма да е заради голямото търсене на кредити. Предполагам, че ще се съгласите, че ще е заради инфлацията.
Така че ако лихвите започнат да се вдигат пак не е идеалната ситуация за печелене от депозит драги ми 149 лева.

Не си пожелавай лихвите на депозитите да се вдигнат, че да не вземат мечтите ти да се сбъднат...

Да имаш имот... ами също не е идеално... имайки предвид че в предишния период имотите се вдигнаха и спрямо храните и горивата. Сегашната инфлация отива на лошото място и имот не е спасението от нея. За жалост....
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
14-03-2012 - 11:53:47
Отделно в темите ми се вижда, че има активно участие в моите теми, което ще рече че са смислени за по-голямата част от участниците във форума.
-------------
А така, кажи му василев, дано те разбере. Та той не вижда ли, как си измисляш коя от коя по-тъпа тема и как си общуваш със себе си непрекъснато, какво иска от теб ?!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-14 13:08 от имотен.
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
14-03-2012 - 14:32:47
За да поправим това лошо отношение на Продавач към теб, се постарах да погледна фактите, а те са - само на тази страница от 20 теми, 6 са твои, в твоите теми под различни никове ти си написал средно около 75 % от мненията, което означава, че Продавач съвсем несправедливо ти спестява единствено вярното определение за теб - нещастен луд неудачник.
Re: Колко хубаво ще бъде ако има ЪП
14-03-2012 - 14:51:58
За да поправим това лошо отношение на Продавач към теб, се постарах да погледна фактите, а те са - само на тази страница от 20 теми, 6 са твои, в твоите теми под различни никове ти си написал средно около 75 % от мненията
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

А ако продавача, потвърди, че пиша само с един ник, тогава обещаваш ли да отидеш доброволно на лечение при психиатър?
Не остана съфорумец който ти да не си нарекъл "василев". Вчера и Янев пак ти го каза ама ти си абсолютно невменяемо броки.

И престани да псуваш и обиждаш съфорумците заради различните им възгледи за пазара и цените на НИ! Иначе рискуваш да ми прелее чашата на търпението и накрая да отнесеш такъв бой, че и ти сам в огледалото да не моеш се познаеш!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-14 15:14 от 149лв./м2.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход