Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЩЕ изстреля ли цените на имотите паспортизацията на сградите, както изстреля цените на яйцата преустройствата на фермите

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Quote
granit
Знаеш къде се местят и къде работят децата им smiling smiley

Пиши нещо на лични, щото въобще не се сещам за моят бивш шеф децата им! Честно! Въобще не ме интересува кой си ти ако искаш да си запазиш анонимността, интересува ме само шефа ми. Щото за последните 22 години съм имал около 15 шефове, от които сигурно 2/3 имат деца по дяволите!
Просто спазвай тона и не се компрометирай, уважавай чуждото мнение, това е само форум в който от драсканиците всеки да си селектира нещо което да му е от полза.
Quote
granit
Просто спазвай тона и не се компрометирай, уважавай чуждото мнение, това е само форум в който от драсканиците всеки да си селектира нещо което да му е от полза.

Ааааааааа, значи си блъфирал. Няма лошо. Спазвай и ти правилата!:]
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
granit
Просто спазвай тона и не се компрометирай, уважавай чуждото мнение, това е само форум в който от драсканиците всеки да си селектира нещо което да му е от полза.

Ааааааааа, значи си блъфирал. Няма лошо. Спазвай и ти правилата!:]

За типа анализи които правя ти си един от най полезния форумци, така, че не спирай да пишеш, а аз обещавам да почерпя като му дойде времето.
Quote
панелообитателя САХИБ


Да се концентрираме върху графиката за наемите. На мен ми харесва , на Вас как Ви се струва?clap:

За 70кв.м. апартамент, който се дава под наем за 3.55е/кв.м. (горна точка, достигната преди 12 месеца):
248,5e

За 70кв.м. апартамент, който се дава под наем за 3.18е/кв.м. (долна точка, достигната преди 4 месеца):
222,6е (разлика спад от -25,9е спрямо 8 месеца по-рано)


За 70кв.м. апартамент, който се дава под наем за 3.25е/кв.м. (приблизителна точка, към днешна дата):
227,5e (разлика от +5,1e, спрямо 4 месеца назад).

По всички показатели, САХИБ, общия тренд на графиката е надолу. Спада от преди 4 месеца е драстичен, последвала е корекция, в посока нагоре, която следва общият спад.

По случайност работата с цифри ми е хоби, предизвиквам те да нарисуваш средната стойност върху графиката, за да се убедиш, че тренда е надолу.

Не давам прогнози, коментирам графиката *beer*
Quote
Атанас Янев

По всички показатели, САХИБ, общия тренд на графиката е надолу. Спада от преди 4 месеца е драстичен, последвала е корекция, в посока нагоре, която следва общият спад.

По случайност работата с цифри ми е хоби, предизвиквам те да нарисуваш средната стойност върху графиката, за да се убедиш, че тренда е надолу.

Не давам прогнози, коментирам графиката *beer*


Няма да те разбере, защото е прост милиционер.




Графиката е в очевиден тренд с няколкократно потвърдени lower lows и lower highs.
*pardon*

Не е прост милиционер, просто обича да дразни winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход