Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имоти с падащи цени

Публикувано от granit 
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 14:27:51
avatar
Quote
имотен
Аз колко бих дал ? Няма такъв въпрос, честно !
Негово Величество пазара определя цената, тя не зависи от това колко би дал някой.

Камата е с две остриета.
Продавача иска Х пари, .......... и чака някой да ги даде
Купувача има Y пари, ............. и търси имот за Y пари.
Продавача се съобразява ценово с конкуретни подобни имоти, и с времето.
Важно е дали е притиснат до стената от форсмажорни обстоятелства.
Купувача обикаля, гледа, прави предложения за "одобрен имот", ..... и чака.
Напоследък взех да се сблъсквам често с купувачи търсещи от 6 - 7 месеца.
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 14:46:31
avatar
TZARS, форума е бъкан с потенциални купувачи от поне 2-3 години и така както гледам не са се разбъразли за никъде. Набутали са кайметата на 7-8% лихви из банките и търпеливо чакат да мине махмурлукът на продавачите.
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 14:47:11
Срещал съм и срещам купувачи, които търсят по няколко месеца, но не са мои клиенти, аз не се занимавам с купувач повече от десетина дни, ако не купи, значи не е купувач.
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 14:53:37
avatar
Щом търси значи е потенциален купувач, но вероятно е преценил какво търси за парите си, съобразено с макроикономическите, политическите, демографските, инфраструктурните и т.н. показатели за държавата.
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 15:00:30
Quote
големо жувотно
Щом търси значи е потенциален купувач, но вероятно е преценил какво търси за парите си, съобразено с макроикономическите, политическите, демографските, инфраструктурните и т.н. показатели за държавата.

Без съмнение, тези неща досега са нямали значение, и ще важат от този момент насетне.
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 15:20:03
Ако някой смята, че пазара ще се съобразява с него, има много здраве от мен. Ако си купувач, се съобразяваш с реалностите в момента, иначе си турист.
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 15:44:45
avatar
Ако някой смята, че пазара ще се съобразява с него, има много здраве и от мен. Ако си продавач, се съобразяваш с реалностите в момента, иначе не си продавач, а само мечтател.
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 15:53:56
Да, форумът е пълен с плачковци и мечтатели, тук купувачи няма.
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 16:37:55
avatar
Да, форумът е пълен с плачковци и мечтатели, тук купувачи няма.

---------------------------------------------------------------------------------------------


Вероятно е така, което обяснява и липсата на професионалисти в областта на НИ. Най-много един двама бивши, ударили кьоравото в годините на бума и сега охотно раздаващи акъл.
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 17:28:02
Професионалист съм аз василев, нещо против ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход