Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имоти с падащи цени

Публикувано от granit 
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 17:48:58
avatar
Василев, вероятно аз съм повече Купувач, отколкото ти професионалист. Нещо против?
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 18:07:41
Имам , имам, как се нарича човек, който работи в дадена област повече от 20 години ?
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 18:21:04
avatar
ааа това ли било бе Василев? За тебе времето било мерило. Ето какво ще ти кажа: Професионализма се измерва качествено, а не количествено.

Познавам хора с по 30 години стаж като готвачи, на които и до ден днешен не бих посмял да ям буламачите. И познавам хора без 1 мин. стаж като готвачи и бих ги турил незабавно като шеф на ресторанти с мишелен звезда.

А това, че работиш 20 години кат брокер може да означава много други работи, освен професионализъм. (че за нищо друго не ставаш примерно)

Нещо против?
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 19:14:39
василев, ти някога нещо добро за някого написал или казал ли си ? Не очаквам точно за мен да казваш хубави неща /пази Боже!/, ама да се чудиш от кой кладенец да извадиш вода, за да докажеш колко аз не разбирам от имоти е лекинко тъпо. Само те провокирах, няма човек тук да не знае що за стока си, а да не говорим колко точно ме касае твоята оценка за мен - никак. В същото време огромната разлика между нас е, че аз имам над хиляда сделки през живота си, ти - нито една. Аз с това си изкарвам хляба /белия/ , ти седейки тук си избиваш комплексите. Простичко е василев.
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 19:51:04
avatar
василев, ДА написал съм добро за някого. За Асен, куку и други дали нещо ценно на този форум. За тебе какво да кажа: ми то се вижда с просто око колко пари струваш. В същото време разликата между нас е че аз знам за кенефни чистачи с над 1000 излъскани кенефи и с това си изкарват хляба (белия), а аз дори парцал не съм хващал. Комплексите май ти си ги избиваш щом мислиш и на всичкото отгоре се хвалиш, че 1000 сделки те правят професионалист. Ще трябва да те разочаровам василев, професионалистите са тези които са еталон, в твоя бранш това са фирми като Ремакс например, хората плащат за да работят с тяхното име, марка, еталон за качество, образование, а другите само ги следват. За фирма Сити Л никой дори и не е чувал освен за измами и простотии изръсени по форумите от някой си г-н василев.
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 20:15:00
avatar
знаеш ли василев, ето давам ти възможност да убедиш всички в този форум в професионализма си. Ето какво: фирми като Мирела и Ремакс имат уеб страници и там са дали възможност на клиентите си да напишат дали са доволни от услугите им, така дай ми линк към уеб страницата на Сити Л, където да видя написани поне 5 мнения от доволни клиенти и ще се съглася че си професионалист. Чакам линк...
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 20:22:07
И това доживях, ти да даваш оценки за работата на АНИ ! Отдавна ти казвам, имаш нужда от лечение , спешно ! Съжалявам, че поех поредната безмислена дискусия с един толкова неуспял и озлобен индивид, чието най - голямо постижение е , че оня въздухар Киро го направи мод на клуб НИ в дир-а, съжалявам наистина, че ти падам на нивото, точно пред теб ли да се доказвам ?! Виж си темите весо, виж кой пише в тях, главно ти, с различни никове, това знаеш ли за кои хора е характерно ? На теб да давам линк, че да ме признаеш , ти наред ли си ?
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 20:35:54
avatar
василев, остави глупостите които си успял пак да изръсиш и дай линк. Нали не мислиш, че някой ще повярва, че си професионалист имащ фирма с 20-тина брокери работещи за него, с над 1000 сделки всяка от които му е донесла 5000 евро, издържащ детски домове за сираци и в същото временямащ собствен уеб сайт струващ не повече от 100 лв. (направа и хостинг) Хайде чакам линк... Линка не го давай на мене а докажи на съфорумците на които проглуши ушите с твоите 1000 сделки.


очаквам тишина или поредната доза глупости, НО НЕ и линк, сигурен съм 99,99999%
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 20:46:35
весо, много си зле, честно, в желанието си да блестиш, не пропускаш да се излагаш. Кога бе злобчо, прочете да казвам, че имам 20 брокери ? Написах преди време, че давам хляб на 14 човека в три вида бизнес. И да, сделките ми отдавна са над хиляда, и повече от 5000 евро от сделка съм взимал неведнъж, ама за теб това е толкова далечно е невероятно....Ти си толкова ограничен, че не можеш да повярваш, че всичко което съм написал - за детето в къщи, за старческия дом, за Мануела , за сираците ,е вярно, съдейки по себе си - ти не си способен на това.
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 21:05:24
avatar
василев, както вече писах очаквах поредната доза глупости. Изявления по мой адрес. И поредната порция лъжи и полуистини.

Бърза справка в сайта на търговската камара резултатът е че на името на Александър Свиленов Василев има само една агенция Сити Л на която е съсобственик. Така,че не знам за какви други три бизнеса говориш или имаш предвид, на мене ми мирише на чистапроба лъжи.

Търсенето мив Гугъл за фирма Сити Л не даваинформация за собствен сайт освен 10-ина повтарящи се обяви в сайта на имот.бг

Чакам линк... или поредната доза простотии за това колко съм болен, колко съм злобен, колко съм ограничен и т.н.

А аз залагам 1000 евро, че ти няма да дадеш линк.

Драги съфорумци, нека всеки да пише какво мисли, дали Сашо (дичо) лъже или аз греша.

Хайде кой ще заложи 1000 евро?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход