Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имоти с падащи цени

Публикувано от granit 
Re: Имоти с падащи цени
25-01-2012 - 22:39:24
"Няма как" е най-смешния лаф. *angel*
Re: Имоти с падащи цени
26-01-2012 - 00:04:23
25 януари 2012 г. На тази дата е имало 488 имота с понижение в цената.
От които 256 имота в София-град.
Само в един сайт.
Re: Имоти с падащи цени
26-01-2012 - 15:13:34
avatar
Quote
niknik
2
Quote
palamud
Quote
niknik
Този апартамент се предлага и в имоти.нет и е обявен за 109 000 евро.Отделно гаража още 13 000.Няма как да струва 110х. лв.Ми той паркета му е 8-10хил. Отделно,следващите цени на подобни апартаменти започват от 75-80 хил. евро на шпакловка.

Ей такива изявления най-обичам. Ами акто си купиш мерцедес, си дал 100 К... няма как да струва по-малко нали?....
Паркета може да струва 10 К, ама като са го купували ....
сега може в магазина, нов да е 2 К ...

Е,не!Не може само да коментираш постинга,без да покледнеш обявата.Аз съм допуснал грешка и съм кръстил дюшемето паркет.Та дъбовото дюшеме е от 2009г най-рано и тогава и сега си струва сигурно толкова.А и се вижда,че цената не е в лева.

Аз коментирам по принцип. Това че си се набутал и купил нещо за 1000 лв. вместо за 200, не означава че ще намериш непременно балък да даде поне 1100 ... ако не си чул върлува криза, а днес и снежна буря smiling smiley

това че тиказваш че няма сняг на вън не означава че наистина няма. Така е и с цените. Днес са по-ниски минимум с 50% от 2008, ако искаш го кажи ако искаш го отречи. Балъци ще има винаги порсто днес вече са единици и по-важното никой не им дава пари на заем smiling smiley
Re: Имоти с падащи цени
26-01-2012 - 18:29:37
наистина е добра оферта, но аз не му давам повече от 35 000 ...
------------------------
То на НВ пазара не му ппука ти колко даваш за този имот, за 35000 е ще си купиш едно двустайничко панелче.
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 01:11:07
26 януари 2012 г. На тази дата е имало 423 имота с понижение в цената. От които 231 имота в София-град.
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 11:46:48
avatar
Quote
niknik
2
Quote
palamud
Quote
niknik
Този апартамент се предлага и в имоти.нет и е обявен за 109 000 евро.Отделно гаража още 13 000.Няма как да струва 110х. лв.Ми той паркета му е 8-10хил. Отделно,следващите цени на подобни апартаменти започват от 75-80 хил. евро на шпакловка.

Ей такива изявления най-обичам. Ами акто си купиш мерцедес, си дал 100 К... няма как да струва по-малко нали?....
Паркета може да струва 10 К, ама като са го купували ....
сега може в магазина, нов да е 2 К ...

Е,не!Не може само да коментираш постинга,без да покледнеш обявата.Аз съм допуснал грешка и съм кръстил дюшемето паркет.Та дъбовото дюшеме е от 2009г най-рано и тогава и сега си струва сигурно толкова.А и се вижда,че цената не е в лева.

Като си такъв отвореняк, не забелязваш ли че това скъпо дюшеменце, лЕЕЕкинко се е понадуло (вероятно от влагата от неизсъхналата плоча) и освен да го изгориш в камината - за друго не става?
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 12:24:55
И понеже "това скъпо дюшеменце, лЕЕЕкинко се е понадуло", ще го купиш за 35000 евро и после ще го изгориш в каминката ?!
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 12:55:03
avatar
Quote
имотен
И понеже "това скъпо дюшеменце, лЕЕЕкинко се е понадуло", ще го купиш за 35000 евро и после ще го изгориш в каминката ?!

имотен продължаваш да се заяждаш, без да казваш нещо полезно.

Уточнявам аз бих дал 35, това че продавача няма да се съгласи е ясно, ти колко би дал и имаш ли ги?

това че някои искат 500 К за подобни неща също не означава че има кой да ги даде нали?

а за паркета ставаше дума че бил струвал 7-8 К, може да е струвал, ама след 2 години на тази влага, вече не струва.
Пък и щом се е надул се съмнавам че е толкоз скъп... smiling smiley
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 13:26:33
Quote
palamud
Quote
имотен
И понеже "това скъпо дюшеменце, лЕЕЕкинко се е понадуло", ще го купиш за 35000 евро и после ще го изгориш в каминката ?!

имотен продължаваш да се заяждаш, без да казваш нещо полезно.

Уточнявам аз бих дал 35, това че продавача няма да се съгласи е ясно, ти колко би дал и имаш ли ги?

това че някои искат 500 К за подобни неща също не означава че има кой да ги даде нали?

а за паркета ставаше дума че бил струвал 7-8 К, може да е струвал, ама след 2 години на тази влага, вече не струва.
Пък и щом се е надул се съмнавам че е толкоз скъп... smiling smiley

ОК,ще изгорим дюшемето,макар аз не виждам да се е надуло,и пак остава въпроса за цената -евро или лева.
Re: Имоти с падащи цени
27-01-2012 - 13:26:46
Рибке, според мен ти се заяждаш, аз ти написах нещо особено полезно за теб - "за 35000 е ще си купиш едно двустайничко панелче." Аз колко бих дал ? Няма такъв въпрос, честно !На кой му пука аз колко давам, само за теб повтарям - Негово Величество пазара определя цената, тя не зависи от това колко би дал някой. А ако нещо е обявено за 500 означава ли, че няма някой да ги даде ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход