Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
18-03-2012 - 00:05:31
avatar
Сметката за парно колкото наем на жилище

Какъв апартамент може да наемете в София на цената на месечната си сметка за парно? Този на пръв поглед абсурден въпрос възникна през последните два месеца, когато сметките на топлинна енергия в столицата биха всички рекорди

[fakti.bg]
Re: 2012 Преглед на печата
18-03-2012 - 08:48:04
avatar
Quote
palamud
Сметката за парно колкото наем на жилище

Какъв апартамент може да наемете в София на цената на месечната си сметка за парно? Този на пръв поглед абсурден въпрос възникна през последните два месеца, когато сметките на топлинна енергия в столицата биха всички рекорди

[fakti.bg]

И като наемеш този апартамент с какво ще се топлиш? С пр--ня ли?:]
Re: 2012 Преглед на печата
18-03-2012 - 10:21:18
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
palamud
Сметката за парно колкото наем на жилище

Какъв апартамент може да наемете в София на цената на месечната си сметка за парно? Този на пръв поглед абсурден въпрос възникна през последните два месеца, когато сметките на топлинна енергия в столицата биха всички рекорди

[fakti.bg]

И като наемеш този апартамент с какво ще се топлиш? С пр--ня ли?:]

пръдльо - ще си наемеш апартамент без тец. Има и такива ако не си чувал и не са с по-високи неамеи. не са и по-студени, щото обикновенно са с дограма и изолация. и вместо парно плащаш само наем
Re: 2012 Преглед на печата
18-03-2012 - 10:29:46
avatar
Quote
palamud
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
palamud
Сметката за парно колкото наем на жилище

Какъв апартамент може да наемете в София на цената на месечната си сметка за парно? Този на пръв поглед абсурден въпрос възникна през последните два месеца, когато сметките на топлинна енергия в столицата биха всички рекорди

[fakti.bg]

И като наемеш този апартамент с какво ще се топлиш? С пр--ня ли?:]

пръдльо - ще си наемеш апартамент без тец. Има и такива ако не си чувал и не са с по-високи неамеи. не са и по-студени, щото обикновенно са с дограма и изолация. и вместо парно плащаш само наем
Пак не отговори с какво ще се топлиш и колко ще ти излиза? Сама по себе си нито изолацията, нито дограмата топлиwinking smiley Затова предположих, че си някой Пр....цльо:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-18 10:31 от панелообитателя САХИБ.
Re: 2012 Преглед на печата
19-03-2012 - 10:05:35
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
palamud
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
palamud
Сметката за парно колкото наем на жилище

Какъв апартамент може да наемете в София на цената на месечната си сметка за парно? Този на пръв поглед абсурден въпрос възникна през последните два месеца, когато сметките на топлинна енергия в столицата биха всички рекорди

[fakti.bg]

И като наемеш този апартамент с какво ще се топлиш? С пр--ня ли?:]

пръдльо - ще си наемеш апартамент без тец. Има и такива ако не си чувал и не са с по-високи неамеи. не са и по-студени, щото обикновенно са с дограма и изолация. и вместо парно плащаш само наем
Пак не отговори с какво ще се топлиш и колко ще ти излиза? Сама по себе си нито изолацията, нито дограмата топлиwinking smiley Затова предположих, че си някой Пр....цльо:]

С добра изолация и отопление с климатик - нонстоп цял апратамент излиза под 100 лв с пералня и печка за готвене, дори в най-студените месеци.
А с парно зъзнеш на един радиатор и бухаш по 300 лв. нан месеца

айде стига че се разсмърдя smiling smiley
Re: 2012 Преглед на печата
19-03-2012 - 10:37:21
цацке, живея в 120 кв м, в гграда от 2009 г., не съм прял нито един радиатор, сметката ми за януари беше 220 лв., за февруари е 226 , у нас е над 22 градуса.
Re: 2012 Преглед на печата
19-03-2012 - 10:47:21
avatar
През последната една година високите месечни сметки създават голям проблем на наемодателите, чийто имоти се отопляват с ТЕЦ. Клиенти за тях няма и причината е повече от ясна – ако си наемете жилище с централно отопление, опасността наемът ви да стане двоен е напълно реална.


това обикновенно се случва, когато под 50% от апартаментите ползват парно. Обикновенно бабите не го включват и това удвоява сметките, на останалите. В сгради в които всички ползват няма проблем.

ТАка че стискай палци всички да са ползвали тази зима, защото иначе изравнителната няма да можиш да сия платиш дълго време!

Е за това става дума БЕЗимотен
Re: 2012 Преглед на печата
19-03-2012 - 11:04:06
Проста цацке, пак ревеш на чужд гроб, ти си мислиш, че като ти не можеш да си позволиш парното, всички трябва да са като теб, не ме притеснява изравнителната сметка и не ми пука кой колко е ползвал и какво плаща, моето семейство живее на топло и спокойно. И имоти имам достатъчно, да знаеш. Льольо.
Re: 2012 Преглед на печата
19-03-2012 - 11:44:32
Quote
имотен
И имоти имам достатъчно, да знаеш. Льольо.

След онази изцепка, че не знаеш къде се плащат местните данъци, дали някой ще ти повярва?
Re: 2012 Преглед на печата
19-03-2012 - 11:50:59
Знаеш ли колко ми пука дали ти ще ми повярваш, а шматарок ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход