Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
20-03-2012 - 20:23:29
Quote
Imotko
И новите са ги правили същите цигани и турци. И престанете с тия панели, само панелни хора ли сте в тоя форум?
Imotko браво.Когато казваш истината няма как да не съглася с теб.
Re: 2012 Преглед на печата
20-03-2012 - 20:44:47
Quote
имотен
Не съм решил не съм ти затворил устата.Внимавай щото повече предупреждения няма да има.Ще отнесеш нещо много яко изотзад.
-------------
Ти ли бе, нещастен лудко ?! Марш на майната си !
Да та еба в боклука недоносен.Да заревеш на Манго на хуя нещастник прост
Re: 2012 Преглед на печата
21-03-2012 - 07:52:15
Quote
stroitela
Quote
stroitela
Quote
stroitela
Точат фирмите, май ще бягат
[paper.standartnews.com]

Рррррррррррррррррррррръст на точенето!
Ррррррррррррррррррррррррррррррръст на прибежките!
Ррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на МАЙ! Всичко писано от философи, поети и доктор иваноф ще се сбъдне. Септември ще бъде май.......... ще бъде!!!


НАП продава апартаменти за 4200 лева
[dnes.dir.bg]

Ррррррррррррррррррррррръст на продажбите


Подуправител на БНБ: Мерките на Дянков ще вдигнат лихвите
[banks.dir.bg]

Ррррррррррррррррррррръст на мерките




Свалят прогнозата за икономическия растеж до скромните 1,4%
[banks.dir.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррррррръст на прогнозите


Хората трудно обслужват борч дори от 100 лева.
Събирането на дълговете става все по-трудно.
[www.razkritia.com]

Ррррррррррррррррррррръст на обслужването
Re: 2012 Преглед на печата
21-03-2012 - 08:23:55
Да та еба в боклука недоносен.Да заревеш на Манго на хуя нещастник прост
----------------------------
И аз те обичам ! Лудко.
Re: 2012 Преглед на печата
21-03-2012 - 09:21:58
Quote
aircraftcarrier
Quote
имотен
Не съм решил не съм ти затворил устата.Внимавай щото повече предупреждения няма да има.Ще отнесеш нещо много яко изотзад.
-------------
Ти ли бе, нещастен лудко ?! Марш на майната си !
Да та еба в боклука недоносен.Да заревеш на Манго на хуя нещастник прост

Уаууу!..........
:]
Re: 2012 Преглед на печата
21-03-2012 - 09:58:00
Румъния заговори за териториални претенции към България ...spekulanti.com
Re: 2012 Преглед на печата
21-03-2012 - 11:34:02
avatar
Quote
greenbul

Не си прав. Тръгнеш ли да ремонтираш панелката волю-нволю я санираш. Виждал съм как като дръпнеш тапета и пда гипсовата замазка и отдолу зейват фугите - по двз три пръста, натъпкани с хартиени чували. Като изключим панела на Камелия, 90% са в окаяно състояние.

Quote
камелия
Нека ти обясня за пореден път, пък ако искаш схващай, ако нещеш- продължавай със смешните си твърдения!
Последните панелни блокове са строени през 1990г.
Първите- през 1965г.
За всичкото това време, в 99% от жилищата са правени ремонти, при които са махани тапетите, при което не са оставяни така интересните ти чували от цимент, а се зазиждало по всички правила.
Сменени са вертикалните и хоризонталните щрангове, защото металните тръби имат ограничен откъм запушване живот.
Сменени са радиаторите- по същата причина.
Ремонтирани са покривите през 5-10г.
Вярно, има входове, плачещи за боядисване- също толкова, колкото старите сгради в центъра..........но, това не влияе на конструктивната якостна сградата.
Толкова за окаяното състояние.

Quote
greenbul
Камелия, не се изживявай като детска учителка. Това че обясняваш, не означава, че останалите си водим записки в тетрадка на тесни и широки редове. Даже не си ми прочела поста, имах предвид, че хората правили ремоинти малко или много са посанирали и връзките, понеже като извадиш чувала, ако не налееш бетон зейва дупка. Проблемът на панелките са хората, които живеят в тях. Пак казвам, идете в Братислава да видите за какво иде реч. Иначе относно конструкцията и нейната здравина, не бих се изненадал, ако панелките от 1965 надживеят тези от 1990. Всичко е въпрос кой ги е правил - когато това са цигани и турчета на наборна сужба, резултатът е меко казано предвидим.

Вярно, не си водиш записки като обяснявам, затова и редовно в един пост твърдиш нещо, което два реда по- надолу опровергаваш!:]
Прочети си творенията- болдналасъм ти ги.
Проблемът на всяко жилище, изключая новото строителство по поляните, са хората.
А, да твърдиш, че родените в столицата, не знаят как се поддържа жилище, само защото то е панелно, е толкова тъпо, колкото твърдението, че строените през 1965 не са правени от "турчета и циганета на наборна служба".winking smiley
Re: 2012 Преглед на печата
21-03-2012 - 11:53:12
Очакваната рецесия помрачава перспективите пред имотния пазар в Европа - [www.investor.bg]

Допълнително влошаване на пазара на недвижими имоти в Европа като цяло през 2012 г. очакват експертите от RREEF.
Re: 2012 Преглед на печата
21-03-2012 - 13:12:41
Quote
javcho
Все повече българи трупат дребни задължения до 100 лева - [www.investor.bg]

В резулатат на което, цените на имотите:

|
|
V

Не мога да разбера как хора, които нямат 20лв. да си платят кабелната влияят на цената на имотите. И кога точно са били играчи на тоя пазар?
Вярно, че повечето от тях са собственици на панелките си, ама чак да ги ипотекират или да ги продадат за да си платят парното и водата не вярвам.
Re: 2012 Преглед на печата
21-03-2012 - 13:34:48
Вярвай, вярвай.....В момента масово се залагат на частни лица, нефинансови институции и заложни къщи точно такива имоти по за 10/15 хил. лева.
И тва може да повлияе на пазара в близко бъдеще, но на бедняшкия пазар. А бедняците в България стават се повече.
Семейство с едно дете в София, с общ доход 2000 лева на месец за мен са бедняци, а ти как мислиш?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход