Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
19-03-2012 - 20:28:33
Aйде запри се бе простак.Ти ненормален ли си?
--------------
Лудко, теб нали те пратих на майната ти, що щеш тука ?
Re: 2012 Преглед на печата
19-03-2012 - 21:06:59
Quote
имотен
Aйде запри се бе простак.Ти ненормален ли си?
--------------
Лудко, теб нали те пратих на майната ти, що щеш тука ?
Koй си ти бе утрепко мижава?Да те еба в простака.Недей много да знаеш щото не си анонимен.Ще дойда и просто ще ти разпоря задника деба и простака?Двама боклука съспвате цял форум.Има ли модератори тука?
Re: 2012 Преглед на печата
19-03-2012 - 21:17:27
Quote
palamud
Quote
hunterA
Че топлофикация яко рекетира хората си е вярно. При мен в новокупения апартамент сметките ми (по прогноза разделени на месечни 12 вноски) ми е 173 лв. на месец за топлоенергия, но тя не може да се спре, ако не го обитаваш. За топлофикация, ако не използваш жилището и не си казал преди отоплителния сезон, ти се начислява от миналата година, а предишния собственик доста икономично е ползвал парното. А в момента в ново строителство двустаен с климатици, сега сметката за целия ток с др. работи 120 лв. (само климите предполагам около 65-70 лв.), а беше -10 - 15 голяма част от времето.

и това не е всичко - плащаш лихва просрочие, ако не платиш измислените сментки на време - после обаче не тия приспадат топлите хора... ей няма ли кой....?
Лихва няма как да дължа. На онлайн банкирането има услуга за плащане на комунални услуги. Така че всичко си е в срок. Просто др. зима когато живея ще плащам сигурно по-малко, но пък и изравнителната ще е висока (изчислена на база тази година без потребление). Не е измислена тази работа с топлофикацията в България.
Re: 2012 Преглед на печата
19-03-2012 - 22:02:31
Има модератори, ама ти не си от тях. Това те съсипва, нали лудко ?
Re: 2012 Преглед на печата
19-03-2012 - 22:18:23
Quote
имотен
Има модератори, ама ти не си от тях. Това те съсипва, нали лудко ?
Не съм решил не съм ти затворил устата.Внимавай щото повече предупреждения няма да има.Ще отнесеш нещо много яко изотзад.Няма тема която да не си осрал и човек с който да не си се заял.Иди си лекувай нервите щото ще ги излекувам аз.
Re: 2012 Преглед на печата
20-03-2012 - 00:47:15
avatar
Quote

НАП разпродава 108 апартамента в миньорското градче Бобов дол на цени между 4200 лв. и 11 300 лв. На търг с явно наддаване се продава и бившият завод “Стоманени тръби“ в град Септември.
Апартаментите в Бобов дол са с различна площ - от 43 до 73 кв. м и състояние готово за обитаване, съобщиха от Териториалната дирекция на приходната агенция в Кюстендил.
Голяма част от жилищата са с подобрения. Търгът е обявен за 30 март 2012 г. , а оглед на жилищата може да се извърши всеки ден от 14 март до 27 март.
Участие в търга могат да вземат всички желаещи.

Имотите са собственост на дружество, което е натрупало задължения към държавата в особено големи размери.

Голяма част от жилищата са в добро състояние и тези обявени тръжни цени представляват пазарен интерес, казаха от приходното ведомство.

Някой може ли да сметне средна цена на м2 ?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: 2012 Преглед на печата
20-03-2012 - 01:23:11
100-150? *angel*
Re: 2012 Преглед на печата
20-03-2012 - 09:10:36
Quote
stroitela
Quote
stroitela
Точат фирмите, май ще бягат
[paper.standartnews.com]

Рррррррррррррррррррррръст на точенето!
Ррррррррррррррррррррррррррррррръст на прибежките!
Ррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на МАЙ! Всичко писано от философи, поети и доктор иваноф ще се сбъдне. Септември ще бъде май.......... ще бъде!!!


НАП продава апартаменти за 4200 лева
[dnes.dir.bg]

Ррррррррррррррррррррррръст на продажбите


Подуправител на БНБ: Мерките на Дянков ще вдигнат лихвите
[banks.dir.bg]

Ррррррррррррррррррррръст на мерките




Свалят прогнозата за икономическия растеж до скромните 1,4%
[banks.dir.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррррррръст на прогнозите
Re: 2012 Преглед на печата
20-03-2012 - 09:37:04
avatar
Quote
valsodar
НАП разпродава 108 апартамента в миньорското градче Бобов дол на цени между 4200 лв. и 11 300 лв. На търг с явно наддаване се продава и бившият завод “Стоманени тръби“ в град Септември.
Апартаментите в Бобов дол са с различна площ - от 43 до 73 кв. м и състояние готово за обитаване, съобщиха от Териториалната дирекция на приходната агенция в Кюстендил.
Голяма част от жилищата са с подобрения. Търгът е обявен за 30 март 2012 г. , а оглед на жилищата може да се извърши всеки ден от 14 март до 27 март.
Участие в търга могат да вземат всички желаещи.

Имотите са собственост на дружество, което е натрупало задължения към държавата в особено големи размери.

Голяма част от жилищата са в добро състояние и тези обявени тръжни цени представляват пазарен интерес, казаха от приходното ведомство.

Quote
valsodar
Някой може ли да сметне средна цена на м2 ?


Толкова, колкото беше и преди повече от 6г., когато държавата ги обяви за продан, защото съкрати повече от 4000 миньори.
Тогава ги продаваха " на дребно" без успех.
Купи ги една фирма, с намерението да докара пенсионери, които да живеят сред природата, на чисто, след като се ликвидира въгледобива.
Така че, можеш да побързаш да си купиш, без да се чувстваш измамен- и преди бума, и след него, цените не са мръднали.
А, какво ще правиш в Бобов дол, твоя работа- важен е гювечът..........:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-20 09:40 от камелия.
Re: 2012 Преглед на печата
20-03-2012 - 10:43:27
Не съм решил не съм ти затворил устата.Внимавай щото повече предупреждения няма да има.Ще отнесеш нещо много яко изотзад.
-------------
Ти ли бе, нещастен лудко ?! Марш на майната си !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход